امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نظافت: ترک خوردن استخوان نظافت، سوت ندارد! / فقط باید پایم بشکند!
Rainbow 
بازیکن تیم بسکتبال شهرداری گرگان با بیان اینکه حتی اگر پاها یم قطع شوند با ویلچر بسکتبال بازی می کنم گفت: برای بابک نظافت ترک خوردن استخوان سوت ندارد و تنها برای شکستن پایم سوت می زنند.
بابک نظافت در سالهای اخیر برخوردهای زیادی را در بسکتبال دیده اما برخوردی که با مصدومیت اخیر وی شد ناراحتی شدید این بازیکن را در پی داشت به طوری که در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران اشاره کرد: گویا قانون برای من به این شکل است که ترک خوردن استخوان پا اهمیتی ندارد و تنها اگر پایم بشکند، سوت می زنند.

داور با خنده گفت: پاشو فیلم بازی نکن!

وی ادامه می دهد: بازیکن حریف در بازی با ماهان روی پایم افتاد و پس از آن 3 تاندون مچم پاره شده و استخوان نازک نی هم ترک خورد اما حتی یک سوت هم برای نگه داشتن بازی نزدند تا زمانی که وارتان برسر شان فریاد زد داوران هم بعد از خطای تکنیکان به وارتان بازی را نگه داشته و به سراغم آمدند.

جالب اینجاست داور با خنده به من می گوید: بلند شو فیلم بازی نکن! حالا با این فیلم، نازک نی پایم شکسته و 3 تا تاندون هم پاره شد!

بازیکن گرگانی تاکید کرد: 3 بار در طول بازی دست من به بازیکن حریف خورد و 3 تا خطا گرفتند اما بازیکن ماهان با تمام وزن خود روی پای من افتاد و یک سوت هم نزدند حتی اگر این برخورد را اتفاق بدانیم به هر حال بی احتیاطی هم خطا دارد.

تیم ما در شرایط عادی بدون پول و بازیکن خارجی ضعیف است حالا با مصدومیت من چند بازیکن دیگر شرایط بدتر هم می شود.

با ویلچر هم بسکتبال بازی می کنم

نظافت شرایط پایش را تشریح کرد: خوشبختانه با نظر پزشک یک ماه و نیم دیگر به بازی برگشته و به دور پلی اف می رسم به نظر من کار کردن در شرایط سخت لذت بخش است و حتی اگر پایم قطع شود حاضرم با ویلچر بسکتبال بازی کنم اما به هر حال چندین سال است که شرایط برای من در بسکتبال فرق دارد البته شخصا تمام آدم ها را می بخشم و اعتقاد دارم انسان ها اشتباه می کنند همانطور که من هم اشتباه می کنم به هر حال برخی مسائل مثل گرفتن تکنیکال های متعدد به خاطر اعتراض یا حرکات دیگر درون زمین اتفاق است و دقیقا مثل کارت زرد فوتبال باید دیده شوند.

بازیکن فصل قبل ماهان تاکید می کند که دوران خوبی در این تیم داشته و فقط سهمیه ها باعث جدایی اش شد: ساکت مدیر عامل ماهان لطف زیادی به من داشته و از بازی فصل قبل در اصفهان راضی بود. در پایان هم به خاطر سهمیه های بسیار متاسف شد که همکاری ما ادامه پیدا نکرد و علاوه بر تمام پولم مبلغی هم به عنوان تشکر به من داند.

در 40 سالگی به nba می روم!

نظافت در مورد سهمیه اشاره می کند: در 34 سالگی در لیست سهمیه ها قرار نگرفتم با وجود بازی برای تیم مهرام در 35 سالگی سهمیه نشدم اما در 36 سالگی به این لیست اضافه شدم حتما در 40 سالگی با بهتر شدن بازی ام به لیگ nba می رسم! اما این را بگویم که وقتی برخی افراد شرایط را برای دیگران سخت می کنند دیگر نباید بگویند که مشکل از طرف مقابل است من هیچ وقت کودکانه رفتار نکردم و مطمئن باشید سایرین با من مشکل داشتند./آق
.xcvk..xcvk.
پاسخ
سپاس شده توسط: بانوی جنوب