نظرت درباره آواتار نفر قبلی چیه؟
خووبه
و دیگر آسمان را نخواهی دید...
سپاس شده توسط:
نظر ندارم
رمز شب ...!
دوست دارم هایت هست
این را که بگویی
خوابم می برد
سپاس شده توسط:
مثل ریحانا می موند عکسشHuh
اگه زندگیت ته کشید
بشین با ته دیگش حال کن
هی نشین بگو به اخرش رسیدم...
سپاس شده توسط:
تجربه ش
مــرا ✿دخـتر خانـــوم✿ مے نـامــند
غرورے دارم
كـ‌ه براے تنها نبودن ،‌ لـه نمـﮯ شود
احساسـﮯ دارم
كـ‌ه با منطق ِگدايان نمـﮯ سازد
قلبـﮯ دارم
كـ‌ه هنوز تیزے خنجر نامردے را نخوردهـ استـــ
و زيـبايــﮯ هايـﮯ دارم
كـ‌ه حراج چشم هاے بيگانـ‌ه نخواهد شد!
سپاس شده توسط:
بد نیست...

از تاریکی ها نترس چون کمی آن طرفتر چراغی روشن هست
سپاس شده توسط:
شکارچی شهر
خیلی دوستش داشتم سرال موردعلاقمه
من واسه هر کی پر درآوردم از خاطراتت سر دراوردم
اما نمیخوامت
دلتنگمو خیلی ازم دوری با اینکه من میمیرم اینجوری
بازم نمیخوامت ،نمی خوامت
سپاس شده توسط:
خیلی احساسیه xcvl
خنده بر لب میزنم تا کَــس نداند رازِ من
ورنه این دنیا که مـــا دیدیم ، خندیدن نداشت ...! 
سپاس شده توسط:
نظری ندارمdfgh
و دیگر آسمان را نخواهی دید...
سپاس شده توسط:
قشنگه
..:..:.. دراين شهر بى صداقت رفاقت بى رفاقت ..:..:..
سپاس شده توسط:
نوشتست

نظری ندارم
آمدن ' بودن ' شدن ' رفتن
سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  "نفر قبلیت چه بویی میده؟" •Vida• 12 980 ۱۶-۱۱-۱، ۰۱:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: زینب سلطان
  اگه نفر قبلی جرمی مرتکب بشه ،جرمش چیه؟ minaa 24 961 ۱۶-۱۱-۱، ۰۱:۰۵ ب.ظ
Wink چه نقشی به نفر قبلی میدی؟؟؟ •Vida• 210 16,955 ۱۶-۱۱-۱، ۰۱:۰۴ ب.ظ

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
85 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
nafas (۱۲-۱۲-۹۹, ۰۵:۴۶ ب.ظ)، ~mahdis~ (۱۱-۰۷-۹۴, ۱۱:۴۴ ب.ظ)، زینب سلطان (۰۵-۱۰-۹۶, ۰۱:۰۳ ق.ظ)، ×دختر بهار× (۱۷-۰۴-۹۴, ۱۲:۴۲ ق.ظ)، N!rvana (۰۸-۰۵-۹۵, ۰۵:۳۸ ب.ظ)، ~ MoOn ~ (۰۲-۰۷-۹۴, ۱۱:۲۴ ق.ظ)، .ShahrzaD. (۱۷-۰۴-۹۴, ۰۳:۱۸ ق.ظ)، Tasnim (۰۵-۰۶-۹۵, ۰۱:۲۵ ق.ظ)، zahra16 (۱۷-۰۶-۹۵, ۰۸:۴۸ ب.ظ)، ملکه برفی (۱۴-۰۹-۹۶, ۰۷:۰۴ ب.ظ)، hadis hpf (۱۲-۱۲-۹۵, ۰۳:۰۱ ق.ظ)، نويد (۰۱-۰۶-۹۸, ۱۰:۱۴ ق.ظ)، Katayoon (۰۸-۰۴-۹۴, ۰۳:۵۶ ب.ظ)، خانوم معلم (۰۹-۱۲-۹۶, ۰۱:۵۱ ق.ظ)، Ar.chly (۱۳-۰۴-۹۵, ۰۳:۲۶ ب.ظ)، .مليكا. (۲۳-۰۵-۹۴, ۱۲:۵۹ ق.ظ)، SilentCity (۲۰-۰۴-۹۴, ۰۷:۴۸ ب.ظ)، تورنادو (۱۰-۰۴-۹۴, ۰۱:۱۴ ق.ظ)، farnoosh-79 (۰۹-۰۴-۹۴, ۰۶:۳۱ ب.ظ)، maede khanoom (۱۲-۱۰-۹۴, ۰۹:۳۳ ب.ظ)، "MJ" (۲۹-۰۲-۹۵, ۰۸:۰۱ ب.ظ)، forough (۱۷-۰۴-۹۴, ۰۲:۵۲ ق.ظ)، ♢Toktam♢ (۲۹-۰۴-۹۴, ۰۳:۲۱ ب.ظ)، raha..79 (۳۰-۰۴-۹۴, ۰۴:۵۰ ب.ظ)، €ستايش€ (۱۴-۰۴-۹۴, ۰۷:۴۶ ب.ظ)، سایه تنهایی (۱۵-۰۵-۹۴, ۰۴:۲۴ ب.ظ)، eris (۲۱-۰۵-۹۴, ۰۹:۵۷ ب.ظ)، ..MiSs ZaHRa.. (۱۵-۰۴-۹۴, ۰۸:۰۰ ق.ظ)، فاطمه27 (۱۷-۰۴-۹۴, ۰۳:۵۳ ق.ظ)، fatemeh1387 (۲۴-۰۴-۹۴, ۰۹:۲۱ ق.ظ)، parisana (۰۹-۱۰-۹۴, ۰۱:۵۳ ب.ظ)، hannaneh (۲۳-۰۴-۹۴, ۱۱:۱۱ ب.ظ)، مارکیز (۱۸-۰۹-۹۴, ۰۴:۴۱ ب.ظ)، Death (۱۵-۰۲-۹۵, ۱۰:۲۹ ق.ظ)، MaryaM_sh (۲۲-۰۳-۹۵, ۰۱:۰۰ ق.ظ)، *گیسو* (۱۸-۱۱-۹۵, ۰۱:۴۰ ق.ظ)، 2fan2314 (۱۷-۰۳-۹۵, ۱۲:۲۴ ب.ظ)، رزبیتا (۲۲-۰۶-۹۴, ۱۲:۴۰ ب.ظ)، هبوط (۰۷-۰۶-۹۴, ۰۴:۰۲ ب.ظ)، mahdis.a (۱۳-۰۶-۹۴, ۰۶:۳۳ ب.ظ)، nza3380 (۰۱-۱۰-۹۴, ۱۲:۳۴ ق.ظ)، revota1999 (۱۱-۱۰-۹۴, ۱۲:۵۷ ب.ظ)، sarika (۱۱-۱۰-۹۴, ۱۱:۲۵ ب.ظ)، *hasti* (۱۷-۱۰-۹۴, ۰۹:۳۰ ب.ظ)، #*Ralya*# (۰۹-۱۰-۹۴, ۰۳:۱۵ ب.ظ)، armiti (۱۸-۱۰-۹۴, ۱۲:۴۰ ق.ظ)، Natali (۲۰-۰۹-۹۵, ۱۲:۵۲ ب.ظ)، ****نگار**** (۲۰-۱۰-۹۴, ۰۶:۵۸ ب.ظ)، صنم بانو (۱۵-۱۱-۹۹, ۰۵:۰۱ ق.ظ)، شقایق سرخ (۱۱-۱۰-۹۴, ۰۳:۲۸ ب.ظ)، فائزه 2 (۲۰-۱۰-۹۴, ۰۲:۳۶ ب.ظ)، نفس2015 (۰۷-۰۹-۹۴, ۰۴:۴۹ ب.ظ)، sahar* (۰۹-۱۰-۹۴, ۱۰:۵۱ ب.ظ)، hanane (۱۶-۰۳-۹۵, ۰۱:۴۷ ق.ظ)، ӄoCholOo (۲۶-۰۹-۹۴, ۰۳:۴۰ ب.ظ)، nafas:) (۱۷-۱۰-۹۴, ۰۷:۵۱ ب.ظ)، محـmahyaـیا (۱۳-۰۳-۹۵, ۱۰:۵۴ ب.ظ)، AŋɨsA♪E (۱۵-۰۳-۹۵, ۰۹:۰۴ ب.ظ)، M@rzi (۱۴-۰۴-۹۵, ۰۱:۰۲ ق.ظ)، maryamix (۱۶-۰۵-۹۵, ۰۹:۲۱ ب.ظ)، mahla_nazari (۲۰-۰۳-۹۷, ۱۲:۱۵ ق.ظ)، دخترشب (۱۵-۰۸-۹۶, ۰۱:۰۶ ق.ظ)، ft.samadi (۱۶-۰۶-۹۵, ۱۰:۰۲ ب.ظ)، sara bano (۰۵-۰۶-۹۵, ۰۷:۳۹ ب.ظ)، _AYNAZ_ (۱۱-۰۵-۹۵, ۰۲:۱۴ ب.ظ)، فاطمه۲۷ (۰۷-۰۶-۹۵, ۰۴:۳۴ ب.ظ)، d.ali (۲۵-۱۲-۹۵, ۱۱:۰۳ ق.ظ)، li.li.pot (۲۴-۰۴-۹۶, ۰۵:۰۲ ب.ظ)، Apameh Banoo (۰۷-۰۹-۹۵, ۰۱:۱۴ ب.ظ)، Land star (۰۷-۱۲-۹۵, ۱۲:۱۷ ق.ظ)، :)nafas (۲۳-۱۰-۹۵, ۱۲:۲۵ ب.ظ)، salina (۱۸-۰۱-۹۶, ۰۴:۲۰ ب.ظ)، Fadiya (۰۶-۱۲-۹۵, ۰۹:۴۱ ب.ظ)، »L@ntern Moon« (۰۳-۰۱-۹۶, ۰۷:۳۷ ب.ظ)، هاجر (۱۴-۰۳-۹۶, ۱۱:۴۸ ب.ظ)، JaNa (۱۸-۰۴-۹۶, ۰۲:۵۳ ب.ظ)، author (۲۰-۱۱-۹۶, ۱۲:۳۰ ق.ظ)، Wessal (۲۶-۰۱-۹۷, ۰۹:۲۱ ق.ظ)، نیـایــش (۱۰-۱۱-۱, ۰۵:۳۷ ب.ظ)، محمودی (۲۷-۰۳-۰, ۰۴:۱۵ ب.ظ)، هویدا مهرزاد (۳۰-۰۵-۰, ۱۰:۳۴ ب.ظ)، yekta rad (۲۱-۱۰-۹۹, ۰۳:۲۲ ب.ظ)، _RaHa_ (۳۰-۱۱-۹۹, ۰۸:۱۸ ق.ظ)، شماره مجازی (۱۱-۱۲-۹۹, ۰۷:۱۳ ق.ظ)، arom (۰۲-۰۵-۰, ۱۰:۱۳ ق.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان