نظرت درباره آواتار نفر قبلی چیه؟
تنها خسته افسرده
و خدایی که در این نزدیکیست..!
سپاس شده توسط: .RaHa. ، hasti.cruel ، صنم بانو
از سرما داره یخ میزنهxcvb
من یه فضانوردم که تازه به زمین اومده..(0 +)!؟
سپاس شده توسط: .RaHa. ، صنم بانو
دوست دار حیوانات
سپاس شده توسط: hasti.cruel ، .RaHa. ، صنم بانو
خوب این که عکسه خودشه
پسره ؟
دختره ؟
معلوم نی
ولی فک کنم از این بچه اروما باشه
اهنگ های بی رحم ترین صداهای دنیایند
بی انکه بخواهی تو را به قعر خاطراتی میبرند که برای فراموش کردنشان
بار ها خودت را شکسته ای
متفکر
و خدایی که در این نزدیکیست..!
دختر خوبیهieirieir

مهربون و پاک mara
سپاس شده توسط:
اواتار رها..
خب چون موشناسمش انگار با شخصیتش قاطی میشه..

خب به تنهایی گوشم..
خو میخوای فالت بگیرم..
(ای کوووووفت)
الان میگم..

یه انسان همین..
همین بیشترین حرف هارو داره...
نمیدونم حس میکنم اگه به صورت یه فیلم بود پلان بعدش غذا دادن به گنجشک...
یا انداختن شکلات دسته دار تو صندوق صدقا...
هم اروم هم هیجان..
مرزه...

(خودممما..چه باکلاس گفتم):-2-42-:asna
رها اواتارش یه ادمه اسیرو نشون میده که ادمو ناراحت میکنه و دلش میخواد ازاد شه.که اصنم به خودش ربط ندارهههههههههههه والااااااااااااااااااااا

مردم چه اواتارهایی میذارن والااااااااااااااااasna

ادم یاد بدبختیاش میافتهzapszapszapszaps
" دوستت دارم " را
من دلاویزترین شعر جهان یافته ام
سپاس شده توسط: .RaHa. ، ونوشه ، صنم بانو
یاد کارتون های بچگیم میفتم .. asna
سپاس شده توسط: ونوشه ، صنم بانو

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  "نفر قبلیت چه بویی میده؟" •Vida• 12 980 ۱۶-۱۱-۱، ۰۱:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: زینب سلطان
  اگه نفر قبلی جرمی مرتکب بشه ،جرمش چیه؟ minaa 24 957 ۱۶-۱۱-۱، ۰۱:۰۵ ب.ظ
Wink چه نقشی به نفر قبلی میدی؟؟؟ •Vida• 210 16,946 ۱۶-۱۱-۱، ۰۱:۰۴ ب.ظ

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
85 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
nafas (۱۲-۱۲-۹۹, ۰۵:۴۶ ب.ظ)، ~mahdis~ (۱۱-۰۷-۹۴, ۱۱:۴۴ ب.ظ)، زینب سلطان (۰۵-۱۰-۹۶, ۰۱:۰۳ ق.ظ)، ×دختر بهار× (۱۷-۰۴-۹۴, ۱۲:۴۲ ق.ظ)، N!rvana (۰۸-۰۵-۹۵, ۰۵:۳۸ ب.ظ)، ~ MoOn ~ (۰۲-۰۷-۹۴, ۱۱:۲۴ ق.ظ)، .ShahrzaD. (۱۷-۰۴-۹۴, ۰۳:۱۸ ق.ظ)، Tasnim (۰۵-۰۶-۹۵, ۰۱:۲۵ ق.ظ)، zahra16 (۱۷-۰۶-۹۵, ۰۸:۴۸ ب.ظ)، ملکه برفی (۱۴-۰۹-۹۶, ۰۷:۰۴ ب.ظ)، hadis hpf (۱۲-۱۲-۹۵, ۰۳:۰۱ ق.ظ)، نويد (۰۱-۰۶-۹۸, ۱۰:۱۴ ق.ظ)، Katayoon (۰۸-۰۴-۹۴, ۰۳:۵۶ ب.ظ)، خانوم معلم (۰۹-۱۲-۹۶, ۰۱:۵۱ ق.ظ)، Ar.chly (۱۳-۰۴-۹۵, ۰۳:۲۶ ب.ظ)، .مليكا. (۲۳-۰۵-۹۴, ۱۲:۵۹ ق.ظ)، SilentCity (۲۰-۰۴-۹۴, ۰۷:۴۸ ب.ظ)، تورنادو (۱۰-۰۴-۹۴, ۰۱:۱۴ ق.ظ)، farnoosh-79 (۰۹-۰۴-۹۴, ۰۶:۳۱ ب.ظ)، maede khanoom (۱۲-۱۰-۹۴, ۰۹:۳۳ ب.ظ)، "MJ" (۲۹-۰۲-۹۵, ۰۸:۰۱ ب.ظ)، forough (۱۷-۰۴-۹۴, ۰۲:۵۲ ق.ظ)، ♢Toktam♢ (۲۹-۰۴-۹۴, ۰۳:۲۱ ب.ظ)، raha..79 (۳۰-۰۴-۹۴, ۰۴:۵۰ ب.ظ)، €ستايش€ (۱۴-۰۴-۹۴, ۰۷:۴۶ ب.ظ)، سایه تنهایی (۱۵-۰۵-۹۴, ۰۴:۲۴ ب.ظ)، eris (۲۱-۰۵-۹۴, ۰۹:۵۷ ب.ظ)، ..MiSs ZaHRa.. (۱۵-۰۴-۹۴, ۰۸:۰۰ ق.ظ)، فاطمه27 (۱۷-۰۴-۹۴, ۰۳:۵۳ ق.ظ)، fatemeh1387 (۲۴-۰۴-۹۴, ۰۹:۲۱ ق.ظ)، parisana (۰۹-۱۰-۹۴, ۰۱:۵۳ ب.ظ)، hannaneh (۲۳-۰۴-۹۴, ۱۱:۱۱ ب.ظ)، مارکیز (۱۸-۰۹-۹۴, ۰۴:۴۱ ب.ظ)، Death (۱۵-۰۲-۹۵, ۱۰:۲۹ ق.ظ)، MaryaM_sh (۲۲-۰۳-۹۵, ۰۱:۰۰ ق.ظ)، *گیسو* (۱۸-۱۱-۹۵, ۰۱:۴۰ ق.ظ)، 2fan2314 (۱۷-۰۳-۹۵, ۱۲:۲۴ ب.ظ)، رزبیتا (۲۲-۰۶-۹۴, ۱۲:۴۰ ب.ظ)، هبوط (۰۷-۰۶-۹۴, ۰۴:۰۲ ب.ظ)، mahdis.a (۱۳-۰۶-۹۴, ۰۶:۳۳ ب.ظ)، nza3380 (۰۱-۱۰-۹۴, ۱۲:۳۴ ق.ظ)، revota1999 (۱۱-۱۰-۹۴, ۱۲:۵۷ ب.ظ)، sarika (۱۱-۱۰-۹۴, ۱۱:۲۵ ب.ظ)، *hasti* (۱۷-۱۰-۹۴, ۰۹:۳۰ ب.ظ)، #*Ralya*# (۰۹-۱۰-۹۴, ۰۳:۱۵ ب.ظ)، armiti (۱۸-۱۰-۹۴, ۱۲:۴۰ ق.ظ)، Natali (۲۰-۰۹-۹۵, ۱۲:۵۲ ب.ظ)، ****نگار**** (۲۰-۱۰-۹۴, ۰۶:۵۸ ب.ظ)، صنم بانو (۱۵-۱۱-۹۹, ۰۵:۰۱ ق.ظ)، شقایق سرخ (۱۱-۱۰-۹۴, ۰۳:۲۸ ب.ظ)، فائزه 2 (۲۰-۱۰-۹۴, ۰۲:۳۶ ب.ظ)، نفس2015 (۰۷-۰۹-۹۴, ۰۴:۴۹ ب.ظ)، sahar* (۰۹-۱۰-۹۴, ۱۰:۵۱ ب.ظ)، hanane (۱۶-۰۳-۹۵, ۰۱:۴۷ ق.ظ)، ӄoCholOo (۲۶-۰۹-۹۴, ۰۳:۴۰ ب.ظ)، nafas:) (۱۷-۱۰-۹۴, ۰۷:۵۱ ب.ظ)، محـmahyaـیا (۱۳-۰۳-۹۵, ۱۰:۵۴ ب.ظ)، AŋɨsA♪E (۱۵-۰۳-۹۵, ۰۹:۰۴ ب.ظ)، M@rzi (۱۴-۰۴-۹۵, ۰۱:۰۲ ق.ظ)، maryamix (۱۶-۰۵-۹۵, ۰۹:۲۱ ب.ظ)، mahla_nazari (۲۰-۰۳-۹۷, ۱۲:۱۵ ق.ظ)، دخترشب (۱۵-۰۸-۹۶, ۰۱:۰۶ ق.ظ)، ft.samadi (۱۶-۰۶-۹۵, ۱۰:۰۲ ب.ظ)، sara bano (۰۵-۰۶-۹۵, ۰۷:۳۹ ب.ظ)، _AYNAZ_ (۱۱-۰۵-۹۵, ۰۲:۱۴ ب.ظ)، فاطمه۲۷ (۰۷-۰۶-۹۵, ۰۴:۳۴ ب.ظ)، d.ali (۲۵-۱۲-۹۵, ۱۱:۰۳ ق.ظ)، li.li.pot (۲۴-۰۴-۹۶, ۰۵:۰۲ ب.ظ)، Apameh Banoo (۰۷-۰۹-۹۵, ۰۱:۱۴ ب.ظ)، Land star (۰۷-۱۲-۹۵, ۱۲:۱۷ ق.ظ)، :)nafas (۲۳-۱۰-۹۵, ۱۲:۲۵ ب.ظ)، salina (۱۸-۰۱-۹۶, ۰۴:۲۰ ب.ظ)، Fadiya (۰۶-۱۲-۹۵, ۰۹:۴۱ ب.ظ)، »L@ntern Moon« (۰۳-۰۱-۹۶, ۰۷:۳۷ ب.ظ)، هاجر (۱۴-۰۳-۹۶, ۱۱:۴۸ ب.ظ)، JaNa (۱۸-۰۴-۹۶, ۰۲:۵۳ ب.ظ)، author (۲۰-۱۱-۹۶, ۱۲:۳۰ ق.ظ)، Wessal (۲۶-۰۱-۹۷, ۰۹:۲۱ ق.ظ)، نیـایــش (۱۰-۱۱-۱, ۰۵:۳۷ ب.ظ)، محمودی (۲۷-۰۳-۰, ۰۴:۱۵ ب.ظ)، هویدا مهرزاد (۳۰-۰۵-۰, ۱۰:۳۴ ب.ظ)، yekta rad (۲۱-۱۰-۹۹, ۰۳:۲۲ ب.ظ)، _RaHa_ (۳۰-۱۱-۹۹, ۰۸:۱۸ ق.ظ)، شماره مجازی (۱۱-۱۲-۹۹, ۰۷:۱۳ ق.ظ)، arom (۰۲-۰۵-۰, ۱۰:۱۳ ق.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان