نظرت درباره آواتار نفر قبلی چیه؟
آوآتارش ملوسه :)
[url=http://s2.server-dl.asia/mr-reese/single/july/week1/Lindsey%20Stirling%20-%20The%20Arena%20-%20MP3%20128.mp3][/url]
سپاس شده توسط:
بسی دوسش دآریم Angel
سپاس شده توسط:
معلومه كه دوسش دارم :)
سليقه ش تك ـه ؛)
[url=http://s2.server-dl.asia/mr-reese/single/july/week1/Lindsey%20Stirling%20-%20The%20Arena%20-%20MP3%20128.mp3][/url]
سپاس شده توسط:
اواتارش دخترونه به سبک باحالهTongue
از عکسای سیاه سفیدم خوشم
کلا سده هم هست ساده بهتره
در کل خوشم میاد دیگxcvl
ثبت احوال همه چیز را در شناسنامه ام نوشته است به جز احوالم
سپاس شده توسط:
زياد خوشم نيومد من دركل دوست دارم چهره كامل معلوم باشه
امضای خدا پای تمام آرزوهایتان....
سپاس شده توسط:
طبق سلیقشه . تیره . کمی تناقض با شخصیت پنهان :)
سپاس شده توسط:
عاشقِ اواشم :)
اصلا دخملىِ خودمه Angel
سپاس شده توسط:
من زیاد به این سبک چهره هات علاقه ای ندارم.
سلیقه هست و متفاوت با سلیقه من
ولی فاز هندی داره و با نام کاربر هم خونی داره...
هارمونی ابی هم داره که ست شده با نوشته ها و امضا کاربر
سپاس شده توسط:
الهی من بخورمش ،داره النگوشو نشون میده بچه امTongueTongueTongueTongue
سپاس شده توسط:
بد نيست اما فقط موهاى طرف معلومه :| كاش چهره ش تمام رخ ميبود :)
سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  "نفر قبلیت چه بویی میده؟" •Vida• 12 1,049 ۱۶-۱۱-۱، ۰۱:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: زینب سلطان
  اگه نفر قبلی جرمی مرتکب بشه ،جرمش چیه؟ minaa 24 1,026 ۱۶-۱۱-۱، ۰۱:۰۵ ب.ظ
Wink چه نقشی به نفر قبلی میدی؟؟؟ •Vida• 210 17,282 ۱۶-۱۱-۱، ۰۱:۰۴ ب.ظ

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
85 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
nafas (۱۲-۱۲-۹۹, ۰۵:۴۶ ب.ظ)، ~mahdis~ (۱۱-۰۷-۹۴, ۱۱:۴۴ ب.ظ)، زینب سلطان (۰۵-۱۰-۹۶, ۰۱:۰۳ ق.ظ)، ×دختر بهار× (۱۷-۰۴-۹۴, ۱۲:۴۲ ق.ظ)، N!rvana (۰۸-۰۵-۹۵, ۰۵:۳۸ ب.ظ)، ~ MoOn ~ (۰۲-۰۷-۹۴, ۱۱:۲۴ ق.ظ)، .ShahrzaD. (۱۷-۰۴-۹۴, ۰۳:۱۸ ق.ظ)، Tasnim (۰۵-۰۶-۹۵, ۰۱:۲۵ ق.ظ)، zahra16 (۱۷-۰۶-۹۵, ۰۸:۴۸ ب.ظ)، ملکه برفی (۱۴-۰۹-۹۶, ۰۷:۰۴ ب.ظ)، hadis hpf (۱۲-۱۲-۹۵, ۰۳:۰۱ ق.ظ)، نويد (۰۱-۰۶-۹۸, ۱۰:۱۴ ق.ظ)، Katayoon (۰۸-۰۴-۹۴, ۰۳:۵۶ ب.ظ)، خانوم معلم (۰۹-۱۲-۹۶, ۰۱:۵۱ ق.ظ)، Ar.chly (۱۳-۰۴-۹۵, ۰۳:۲۶ ب.ظ)، .مليكا. (۲۳-۰۵-۹۴, ۱۲:۵۹ ق.ظ)، SilentCity (۲۰-۰۴-۹۴, ۰۷:۴۸ ب.ظ)، تورنادو (۱۰-۰۴-۹۴, ۰۱:۱۴ ق.ظ)، farnoosh-79 (۰۹-۰۴-۹۴, ۰۶:۳۱ ب.ظ)، maede khanoom (۱۲-۱۰-۹۴, ۰۹:۳۳ ب.ظ)، "MJ" (۲۹-۰۲-۹۵, ۰۸:۰۱ ب.ظ)، forough (۱۷-۰۴-۹۴, ۰۲:۵۲ ق.ظ)، ♢Toktam♢ (۲۹-۰۴-۹۴, ۰۳:۲۱ ب.ظ)، raha..79 (۳۰-۰۴-۹۴, ۰۴:۵۰ ب.ظ)، €ستايش€ (۱۴-۰۴-۹۴, ۰۷:۴۶ ب.ظ)، سایه تنهایی (۱۵-۰۵-۹۴, ۰۴:۲۴ ب.ظ)، eris (۲۱-۰۵-۹۴, ۰۹:۵۷ ب.ظ)، ..MiSs ZaHRa.. (۱۵-۰۴-۹۴, ۰۸:۰۰ ق.ظ)، فاطمه27 (۱۷-۰۴-۹۴, ۰۳:۵۳ ق.ظ)، fatemeh1387 (۲۴-۰۴-۹۴, ۰۹:۲۱ ق.ظ)، parisana (۰۹-۱۰-۹۴, ۰۱:۵۳ ب.ظ)، hannaneh (۲۳-۰۴-۹۴, ۱۱:۱۱ ب.ظ)، مارکیز (۱۸-۰۹-۹۴, ۰۴:۴۱ ب.ظ)، Death (۱۵-۰۲-۹۵, ۱۰:۲۹ ق.ظ)، MaryaM_sh (۲۲-۰۳-۹۵, ۰۱:۰۰ ق.ظ)، *گیسو* (۱۸-۱۱-۹۵, ۰۱:۴۰ ق.ظ)، 2fan2314 (۱۷-۰۳-۹۵, ۱۲:۲۴ ب.ظ)، رزبیتا (۲۲-۰۶-۹۴, ۱۲:۴۰ ب.ظ)، هبوط (۰۷-۰۶-۹۴, ۰۴:۰۲ ب.ظ)، mahdis.a (۱۳-۰۶-۹۴, ۰۶:۳۳ ب.ظ)، nza3380 (۰۱-۱۰-۹۴, ۱۲:۳۴ ق.ظ)، revota1999 (۱۱-۱۰-۹۴, ۱۲:۵۷ ب.ظ)، sarika (۱۱-۱۰-۹۴, ۱۱:۲۵ ب.ظ)، *hasti* (۱۷-۱۰-۹۴, ۰۹:۳۰ ب.ظ)، #*Ralya*# (۰۹-۱۰-۹۴, ۰۳:۱۵ ب.ظ)، armiti (۱۸-۱۰-۹۴, ۱۲:۴۰ ق.ظ)، Natali (۲۰-۰۹-۹۵, ۱۲:۵۲ ب.ظ)، ****نگار**** (۲۰-۱۰-۹۴, ۰۶:۵۸ ب.ظ)، صنم بانو (۱۵-۱۱-۹۹, ۰۵:۰۱ ق.ظ)، شقایق سرخ (۱۱-۱۰-۹۴, ۰۳:۲۸ ب.ظ)، فائزه 2 (۲۰-۱۰-۹۴, ۰۲:۳۶ ب.ظ)، نفس2015 (۰۷-۰۹-۹۴, ۰۴:۴۹ ب.ظ)، sahar* (۰۹-۱۰-۹۴, ۱۰:۵۱ ب.ظ)، hanane (۱۶-۰۳-۹۵, ۰۱:۴۷ ق.ظ)، ӄoCholOo (۲۶-۰۹-۹۴, ۰۳:۴۰ ب.ظ)، nafas:) (۱۷-۱۰-۹۴, ۰۷:۵۱ ب.ظ)، محـmahyaـیا (۱۳-۰۳-۹۵, ۱۰:۵۴ ب.ظ)، AŋɨsA♪E (۱۵-۰۳-۹۵, ۰۹:۰۴ ب.ظ)، M@rzi (۱۴-۰۴-۹۵, ۰۱:۰۲ ق.ظ)، maryamix (۱۶-۰۵-۹۵, ۰۹:۲۱ ب.ظ)، mahla_nazari (۲۰-۰۳-۹۷, ۱۲:۱۵ ق.ظ)، دخترشب (۱۵-۰۸-۹۶, ۰۱:۰۶ ق.ظ)، ft.samadi (۱۶-۰۶-۹۵, ۱۰:۰۲ ب.ظ)، sara bano (۰۵-۰۶-۹۵, ۰۷:۳۹ ب.ظ)، _AYNAZ_ (۱۱-۰۵-۹۵, ۰۲:۱۴ ب.ظ)، فاطمه۲۷ (۰۷-۰۶-۹۵, ۰۴:۳۴ ب.ظ)، d.ali (۲۵-۱۲-۹۵, ۱۱:۰۳ ق.ظ)، li.li.pot (۲۴-۰۴-۹۶, ۰۵:۰۲ ب.ظ)، Apameh Banoo (۰۷-۰۹-۹۵, ۰۱:۱۴ ب.ظ)، Land star (۰۷-۱۲-۹۵, ۱۲:۱۷ ق.ظ)، :)nafas (۲۳-۱۰-۹۵, ۱۲:۲۵ ب.ظ)، salina (۱۸-۰۱-۹۶, ۰۴:۲۰ ب.ظ)، Fadiya (۰۶-۱۲-۹۵, ۰۹:۴۱ ب.ظ)، »L@ntern Moon« (۰۳-۰۱-۹۶, ۰۷:۳۷ ب.ظ)، هاجر (۱۴-۰۳-۹۶, ۱۱:۴۸ ب.ظ)، JaNa (۱۸-۰۴-۹۶, ۰۲:۵۳ ب.ظ)، author (۲۰-۱۱-۹۶, ۱۲:۳۰ ق.ظ)، Wessal (۲۶-۰۱-۹۷, ۰۹:۲۱ ق.ظ)، نیـایــش (۱۰-۱۱-۱, ۰۵:۳۷ ب.ظ)، محمودی (۲۷-۰۳-۰, ۰۴:۱۵ ب.ظ)، هویدا مهرزاد (۳۰-۰۵-۰, ۱۰:۳۴ ب.ظ)، yekta rad (۲۱-۱۰-۹۹, ۰۳:۲۲ ب.ظ)، _RaHa_ (۳۰-۱۱-۹۹, ۰۸:۱۸ ق.ظ)، شماره مجازی (۱۱-۱۲-۹۹, ۰۷:۱۳ ق.ظ)، arom (۰۲-۰۵-۰, ۱۰:۱۳ ق.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان