نظرسنجی: کدام رمان را به عنوان بهترین رمان انتخاب می کنید ؟
این نظرسنجی بسته شده است.
اخرین یادگار
2.86%
1 2.86%
فاصله ها
14.29%
5 14.29%
ماه طلعت
5.71%
2 5.71%
باغ ممنوعه
2.86%
1 2.86%
من عصبانی نیستم
2.86%
1 2.86%
تظاهر
11.43%
4 11.43%
به خاطر اهو
0%
0 0%
من و بقچه ی ارزشمندم
42.86%
15 42.86%
ان سالها
14.29%
5 14.29%
اشوب
2.86%
1 2.86%
مجموع 35 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نظر سنجی بهترین رمانها از نظر کاربران انجمن
سلام . همونطور که به فاطمه عزیز گفتم چون رمان ها رو نخوندم
پس مقایسه ای نمی تونم بکنم و رای دادن با چشمان بسته 
اجحاف در حق بقیه میشه . امیدوارم موفق باشند .
سپاس شده توسط:
xcvkدوستان بشتابین
فرصت کمه
رای بدین

ieirieir
خدايا تو ببين 
خدايا تو ببخش

سپاس شده توسط:
منم نظر دادم ieir
از یهـ جاییـ بهـ بعدـ اگر نریـ خـــــری !
سپاس شده توسط:
من با اینکه یه رمان رونخونده بودم از اسمش خوشم اومد و رای دادم متاسفانه من هیچ کدوم از رمانها رو نخوندم قبلا رمان میخوندم ولی دو سالی میشه که دیگه نمیخونم
عاقبت یک روز یک نفر می آید وتمام آنهایی را که رفته اند را از یادمان میبرد
سپاس شده توسط:
دوستای عزیز من 
تا اخر امشب ساعت 12 برای رای دادن وقت باقی است 
لطفا به همه اطلاع بدین رای دهند.
خدايا تو ببين 
خدايا تو ببخش

سپاس شده توسط:
من به ی رمان رای داده بودم الان میخوام به یکی دیگه هم رای بدم، امکانش هست ایا؟
سپاس شده توسط:
سلام xcvk
اعلام نتایج مسابقه ی بهترین رمانها از نظر کاربران انجمن 
پس ازبررسی ارا بخاطر برخی اشتباهات و یک مورد تقلب (دو یوزر بودن و دورای دادن یک کاربر ) صحت و نتیجه ارا به شرح ذیل می باشد.

اخرین یادگار1 رای
فاصله ها 6 رای
ماه طلعت1رای
باغ ممنوعه -
من عصبانی نیستم1رای
تظاهر3رای
به خاطر اهو-
من و بقچه ی ارزشمندم15رای
ان سالها5رای
اشوب
_
ضمن تشکر از دوستانی که لطف کردن و در این نظر سنجی شرکت نمودند نتایج اعلام می شود.

رمان من و بقچه ی ارزشمندم (نوشته دختر علی)رتبه ی اول 
رمان فاصله ها (نوشته -AYNAZ-) رتبه ی دوم 
رمان ان سالها (نوشته صدف دختر مشد ،منتقل شده توسط Elesa)رتبه ی سوم
رمان تظاهر (نوشته Mahsa.s)رتبه ی چهارم 
رمان ماه طلعت (نوشته ژاله صفری)،اخرین یادگار(نوشته avapars)،من عصبانی نیستم (نوشته NaFaS.A)مشترکا رتبه ی پنجم .
خدايا تو ببين 
خدايا تو ببخش

سپاس شده توسط:
bcmqدادن اعتبارات و جوایز نقدی نویسندگان عزیز در اسرع وقت انجام خواهد شد .
به تمامی کاربرانی که در این نظرسنجی شرکت کرده اند 10 اعتبار داده می شود. 
مجدد تشکر می کنم از کاربران عزیز که همراهمان بودند.
خدايا تو ببين 
خدايا تو ببخش

سپاس شده توسط:
تبریک به نفرات اول و دوم و سوم mara
یالثارات الحسین
سپاس شده توسط:
تبریک به دوستان خوش قلم mara
سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Thumbs Up نظرسنجی بهترین عکس با حال و هوای رمضان صنم بانو 20 4,402 ۲۷-۰۲-۰، ۰۵:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: ♥هستی♥
Thumbs Up نتایج مسابقه بهترین عکس با حال و هوای رمضان صنم بانو 0 421 ۲۵-۰۲-۰، ۰۹:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: صنم بانو
Thumbs Up فراخوان مسابقه ی بهترین عکس با حال و هوای رمضان صنم بانو 21 1,615 ۲۱-۰۲-۰، ۰۹:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: arom

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
81 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۰۱-۰۷-۹۶, ۱۱:۴۱ ب.ظ)، sadaf (۱۳-۰۷-۹۶, ۰۲:۰۴ ب.ظ)، زینب سلطان (۲۳-۰۶-۹۶, ۰۷:۲۲ ب.ظ)، mahmonir11 (۲۳-۰۶-۹۶, ۰۸:۴۲ ب.ظ)، *گیسو* (۲۱-۰۶-۹۶, ۱۱:۴۴ ب.ظ)، avapars (۰۲-۰۷-۹۶, ۰۶:۲۲ ب.ظ)، صنم بانو (۲۷-۰۹-۹۶, ۱۱:۲۰ ب.ظ)، برف سیاه (۳۰-۰۶-۹۶, ۰۱:۲۹ ب.ظ)، Nasim_hgh (۲۲-۰۶-۹۶, ۰۲:۳۴ ق.ظ)، tabarakrayaneh (۲۳-۰۶-۹۶, ۱۰:۴۵ ب.ظ)، دخترشب (۳۱-۰۶-۹۶, ۱۱:۲۷ ق.ظ)، mehrmahi (۱۳-۰۴-۹۷, ۰۲:۳۰ ب.ظ)، AsαNα (۱۴-۰۷-۹۶, ۰۴:۱۳ ب.ظ)، ft.samadi (۲۳-۰۶-۹۶, ۱۰:۵۹ ب.ظ)، _AYNAZ_ (۰۳-۱۲-۹۸, ۱۲:۵۱ ب.ظ)، nil2001 (۲۴-۰۶-۹۶, ۰۵:۴۷ ب.ظ)، صدوقک (۲۲-۰۶-۹۶, ۰۹:۳۶ ق.ظ)، Narjes72 (۲۳-۰۶-۹۶, ۰۳:۴۵ ق.ظ)، d.ali (۱۶-۰۴-۹۷, ۰۵:۳۴ ب.ظ)، هدهد (۲۳-۰۶-۹۶, ۰۴:۵۷ ب.ظ)، کاسپین (۲۳-۰۶-۹۶, ۰۷:۲۶ ق.ظ)، bmbm (۲۳-۰۶-۹۶, ۰۱:۳۳ ق.ظ)، .AtenA. (۲۶-۰۶-۹۶, ۰۱:۱۸ ق.ظ)، ایانا (۲۳-۰۶-۹۶, ۰۹:۴۲ ب.ظ)، دختربهار (۳۰-۰۶-۹۶, ۰۵:۲۳ ب.ظ)، Land star (۲۲-۰۶-۹۶, ۰۸:۱۹ ب.ظ)، M*I*N*A (۰۲-۰۷-۹۶, ۰۲:۴۵ ب.ظ)، میترا56 (۲۲-۰۶-۹۶, ۰۲:۵۰ ب.ظ)، minoo_f (۲۲-۰۶-۹۶, ۰۵:۳۰ ق.ظ)، pari daryai (۲۲-۰۶-۹۶, ۰۲:۰۶ ب.ظ)، soosan48 (۲۲-۰۶-۹۶, ۰۷:۴۱ ق.ظ)، مرادی2 (۲۱-۰۶-۹۶, ۰۵:۳۸ ب.ظ)، !!Tina!! (۲۳-۰۶-۹۶, ۰۴:۳۲ ب.ظ)، Elesa (۲۷-۰۶-۹۶, ۰۷:۲۰ ب.ظ)، LielaRP (۲۲-۰۶-۹۶, ۱۲:۵۵ ق.ظ)، fatemeh466 (۲۱-۰۶-۹۶, ۱۱:۵۹ ب.ظ)، sura (۲۲-۰۶-۹۶, ۰۳:۰۵ ق.ظ)، Atoosa Rad (۲۵-۰۶-۹۶, ۰۹:۳۹ ب.ظ)، alirezaa_shah (۲۳-۰۶-۹۶, ۱۰:۵۲ ب.ظ)، گل دخترم (۲۳-۰۶-۹۶, ۰۳:۱۴ ب.ظ)، ژاله صفری (۱۵-۰۷-۹۶, ۰۳:۱۹ ب.ظ)، taranomi (۰۱-۰۷-۹۶, ۱۱:۴۴ ب.ظ)، نیاز۲ (۰۱-۰۷-۹۶, ۰۸:۱۰ ب.ظ)، Jalinos (۲۳-۰۶-۹۶, ۱۱:۲۱ ق.ظ)، بهار قربانی (۰۱-۰۷-۹۶, ۰۸:۲۹ ب.ظ)، مهرسا1383 (۲۵-۰۶-۹۶, ۰۱:۱۶ ق.ظ)، Reza74 (۲۳-۰۶-۹۶, ۱۱:۵۹ ب.ظ)، Mahsa.s (۰۳-۰۷-۹۶, ۰۶:۳۵ ب.ظ)، سروابرقو (۲۲-۰۶-۹۶, ۰۸:۵۱ ب.ظ)، توران زارعی (۲۵-۰۶-۹۶, ۰۶:۴۹ ب.ظ)، بهار نارنج (۰۱-۰۷-۹۶, ۱۰:۲۳ ب.ظ)، $MoNtHs OfF$ (۲۵-۰۶-۹۶, ۱۲:۲۶ ق.ظ)، A.hosseinizadeh (۲۳-۰۶-۹۶, ۰۲:۳۸ ق.ظ)، ♥فاطیما♥ (۳۱-۰۶-۹۶, ۰۸:۴۸ ق.ظ)، فاطمه۷۶۶۶ (۲۲-۰۶-۹۶, ۰۵:۵۲ ب.ظ)، فرزانه نصیری (۲۱-۰۶-۹۶, ۱۰:۲۵ ق.ظ)، زهزا ن (۲۲-۰۶-۹۶, ۱۱:۵۴ ب.ظ)، فرنازز (۲۴-۰۶-۹۶, ۰۲:۴۹ ب.ظ)، Jaja (۲۵-۰۶-۹۶, ۰۱:۵۶ ب.ظ)، lyna (۲۳-۰۶-۹۶, ۱۱:۳۲ ق.ظ)، z.mohebbi6044 (۲۴-۰۶-۹۶, ۱۱:۵۵ ق.ظ)، FOROUGH RAHMANI (۲۳-۰۶-۹۶, ۰۱:۵۹ ب.ظ)، marei (۲۳-۰۶-۹۶, ۱۲:۱۴ ب.ظ)، kkkk (۲۳-۰۶-۹۶, ۱۱:۲۴ ق.ظ)، Aziza (۲۴-۰۶-۹۶, ۱۰:۳۸ ق.ظ)، Mm.ss (۲۱-۰۶-۹۶, ۰۹:۱۱ ب.ظ)، سیب سرخ (۲۲-۰۶-۹۶, ۰۱:۳۶ ب.ظ)، honassetare (۲۳-۰۶-۹۶, ۰۲:۵۶ ب.ظ)، al.ph (۲۲-۰۶-۹۶, ۰۲:۲۳ ق.ظ)، Sayed Mahdiy (۲۴-۰۶-۹۶, ۱۲:۱۱ ق.ظ)، Royayiii (۲۴-۰۶-۹۶, ۰۲:۵۵ ق.ظ)، faryba (۲۳-۰۶-۹۶, ۰۹:۱۹ ق.ظ)، Sabaazami (۲۳-۰۶-۹۶, ۰۳:۱۰ ق.ظ)، Merii (۲۲-۰۶-۹۶, ۰۳:۱۶ ق.ظ)، Vafa 1980 (۲۳-۰۶-۹۶, ۰۱:۲۳ ب.ظ)، بال بالی (۲۶-۰۶-۹۶, ۱۰:۰۷ ب.ظ)، author (۱۴-۱۰-۹۶, ۰۸:۱۸ ب.ظ)، Amira (۲۳-۰۲-۹۷, ۱۱:۴۲ ب.ظ)، minaa (۰۴-۰۶-۹۸, ۰۱:۰۵ ب.ظ)، zahraasli (۲۸-۰۶-۹۸, ۰۶:۳۹ ب.ظ)، yekta rad (۰۳-۱۱-۹۹, ۰۸:۲۲ ق.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان