نظرسنجی: جالبترین و خنده دارترین پاسخ متعلق به کدام شرکت کننده است؟
این نظرسنجی بسته شده است.
نوشته شماره 1
21.43%
3 21.43%
نوشته شماره 2
21.43%
3 21.43%
نوشته شماره 3
28.57%
4 28.57%
نوشته شماره 4
28.57%
4 28.57%
مجموع 14 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نظر سنجی مسابقه "خنداننده برتر" سری دوم
(۱۸-۱۲-۹۷، ۰۸:۴۷ ب.ظ)نیـایــش نوشته: من فکر میکردم نوشته شماره ۳ برای خانم دختر علیه و ۴ برای ساحل هست 
بقیرو درست حدس زده بودم Tongue
خسته نباشین همگی xcvl

چه تفاهمی ما با هم داریم! asna
چگونه خضر نشد خسته از گذشتن عمر؟!
که عمر بگذرد اما... به دلبخواه تو نه...
.
سجاد شهیدی

سپاس شده توسط:
(۱۸-۱۲-۹۷، ۰۲:۳۶ ب.ظ)sadaf نوشته: xcvk ‌و اما برندگان مسابقه:

نوشته های شماره 3 و 4 نفرات اول

و نوشته های شماره 1 و 2 نفرات دوم می باشند

نوشته شماره 1 : minaa

نوشته شماره 2 : taranomi

نوشته شماره 3 : خانم E.sahel

نوشته شماره 4 : خانم دخترعلی

از کسانی که در مسابقه شرکت کردند و کسانی که ما رو همراهی کردند و کنارمون بودند تشکر میکنیم mara xcvk

من هم تشکر می کنم از شما صدف عزیز بابت این مسابقه Shy
خدايا تو ببين 
خدايا تو ببخش

سپاس شده توسط:
خسته نباشی به همه شرکت کنندگان و رای دهنگدان و برگزار کننده گان mara
به نام خدایی که به گل ، خندیدن آموخت . . .
سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Thumbs Up نتایج مسابقه بهترین عکس با حال و هوای رمضان صنم بانو 0 418 ۲۵-۰۲-۰، ۰۹:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: صنم بانو
Thumbs Up فراخوان مسابقه ی بهترین عکس با حال و هوای رمضان صنم بانو 21 1,609 ۲۱-۰۲-۰، ۰۹:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: arom
Rainbow اعلام نتایج مسابقه ی بهترین سفره ی هفت سین سال ۱۴۰۰ صنم بانو 6 708 ۱۴-۰۱-۰، ۰۴:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: صنم بانو

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
28 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۲۰-۱۲-۹۷, ۱۱:۳۷ ق.ظ)، sadaf (۲۴-۰۲-۹۸, ۱۲:۵۹ ب.ظ)، ملکه برفی (۲۰-۱۲-۹۷, ۱۱:۴۹ ق.ظ)، hadis hpf (۲۸-۰۲-۹۹, ۰۶:۱۸ ب.ظ)، صنم بانو (۰۹-۰۱-۰, ۰۹:۰۱ ق.ظ)، Mana_f6 (۲۰-۱۲-۹۷, ۰۳:۴۵ ب.ظ)، دخترشب (۱۰-۱۲-۹۷, ۱۰:۵۵ ب.ظ)، d.ali (۱۳-۰۶-۹۹, ۰۹:۱۸ ب.ظ)، Land star (۰۸-۱۲-۹۷, ۰۵:۱۸ ب.ظ)، taranomi (۲۰-۱۲-۹۷, ۰۱:۵۸ ب.ظ)، ♥فاطیما♥ (۱۶-۰۲-۹۸, ۰۹:۵۳ ق.ظ)، نیـایــش (۲۰-۱۲-۹۷, ۰۵:۳۲ ب.ظ)، lotfi123 (۲۱-۱۲-۹۷, ۱۱:۳۸ ب.ظ)، E.sahel (۲۳-۱۲-۹۷, ۱۰:۵۰ ب.ظ)، minaa (۱۲-۰۱-۰, ۰۸:۰۴ ق.ظ)، fahemehr65 (۱۷-۱۲-۹۷, ۰۷:۴۲ ب.ظ)، Zangoleh (۱۷-۱۲-۹۷, ۰۲:۵۳ ق.ظ)، Aaazm (۲۰-۱۲-۹۷, ۰۹:۴۸ ق.ظ)، NeG_R (۰۸-۱۲-۹۷, ۰۹:۲۰ ب.ظ)، гօოiռՁɮiռՁ (۰۹-۱۲-۹۷, ۰۲:۳۹ ب.ظ)، E baran (۱۰-۱۲-۹۷, ۰۲:۲۵ ب.ظ)، m_shokraniii (۱۲-۱۲-۹۷, ۱۲:۴۸ ق.ظ)، فاطمه 1231 (۱۳-۱۲-۹۷, ۱۰:۲۸ ق.ظ)، سدیانیا (۱۵-۱۲-۹۷, ۰۵:۲۸ ب.ظ)، ZZZibaaaa (۱۶-۱۲-۹۷, ۱۱:۲۷ ق.ظ)، e.samaneh (۱۶-۱۲-۹۷, ۱۱:۳۴ ق.ظ)، رومیا (۳۱-۰۲-۹۹, ۱۰:۱۸ ب.ظ)، miss setayesh (۱۳-۱۲-۹۹, ۰۲:۱۱ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان