نظرسنجی: جالبترین و خنده دارترین پاسخ متعلق به کدام شرکت کننده است؟
این نظرسنجی بسته شده است.
نوشته شماره 1
21.43%
3 21.43%
نوشته شماره 2
21.43%
3 21.43%
نوشته شماره 3
28.57%
4 28.57%
نوشته شماره 4
28.57%
4 28.57%
مجموع 14 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نظر سنجی مسابقه "خنداننده برتر" سری دوم
(۱۸-۱۲-۹۷، ۰۸:۴۷ ب.ظ)نیـایــش نوشته: من فکر میکردم نوشته شماره ۳ برای خانم دختر علیه و ۴ برای ساحل هست 
بقیرو درست حدس زده بودم Tongue
خسته نباشین همگی xcvl

چه تفاهمی ما با هم داریم! asna

غم اگر به کوه گویم بگریزد و بریزد

که دگر بدین گرانی نتوان کشید باری

ابتهاج جان
سپاس شده توسط:
(۱۸-۱۲-۹۷، ۰۲:۳۶ ب.ظ)sadaf نوشته: xcvk ‌و اما برندگان مسابقه:

نوشته های شماره 3 و 4 نفرات اول

و نوشته های شماره 1 و 2 نفرات دوم می باشند

نوشته شماره 1 : minaa

نوشته شماره 2 : taranomi

نوشته شماره 3 : خانم E.sahel

نوشته شماره 4 : خانم دخترعلی

از کسانی که در مسابقه شرکت کردند و کسانی که ما رو همراهی کردند و کنارمون بودند تشکر میکنیم mara xcvk

من هم تشکر می کنم از شما صدف عزیز بابت این مسابقه Shy
خدايا تو ببين 
خدايا تو ببخش

سپاس شده توسط:
خسته نباشی به همه شرکت کنندگان و رای دهنگدان و برگزار کننده گان mara
به نام خدایی که به گل ، خندیدن آموخت . . .
سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Thumbs Up نتایج مسابقه بهترین عکس با حال و هوای رمضان صنم بانو 0 415 ۲۵-۰۲-۰، ۰۹:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: صنم بانو
Thumbs Up فراخوان مسابقه ی بهترین عکس با حال و هوای رمضان صنم بانو 21 1,547 ۲۱-۰۲-۰، ۰۹:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: arom
Rainbow اعلام نتایج مسابقه ی بهترین سفره ی هفت سین سال ۱۴۰۰ صنم بانو 6 689 ۱۴-۰۱-۰، ۰۴:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: صنم بانو

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
28 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۲۰-۱۲-۹۷, ۱۱:۳۷ ق.ظ)، sadaf (۲۴-۰۲-۹۸, ۱۲:۵۹ ب.ظ)، ملکه برفی (۲۰-۱۲-۹۷, ۱۱:۴۹ ق.ظ)، hadis hpf (۲۸-۰۲-۹۹, ۰۶:۱۸ ب.ظ)، صنم بانو (۰۹-۰۱-۰, ۰۹:۰۱ ق.ظ)، Mana_f6 (۲۰-۱۲-۹۷, ۰۳:۴۵ ب.ظ)، دخترشب (۱۰-۱۲-۹۷, ۱۰:۵۵ ب.ظ)، d.ali (۱۳-۰۶-۹۹, ۰۹:۱۸ ب.ظ)، Land star (۰۸-۱۲-۹۷, ۰۵:۱۸ ب.ظ)، taranomi (۲۰-۱۲-۹۷, ۰۱:۵۸ ب.ظ)، ♥فاطیما♥ (۱۶-۰۲-۹۸, ۰۹:۵۳ ق.ظ)، نیـایــش (۲۰-۱۲-۹۷, ۰۵:۳۲ ب.ظ)، lotfi123 (۲۱-۱۲-۹۷, ۱۱:۳۸ ب.ظ)، E.sahel (۲۳-۱۲-۹۷, ۱۰:۵۰ ب.ظ)، minaa (۱۲-۰۱-۰, ۰۸:۰۴ ق.ظ)، fahemehr65 (۱۷-۱۲-۹۷, ۰۷:۴۲ ب.ظ)، Zangoleh (۱۷-۱۲-۹۷, ۰۲:۵۳ ق.ظ)، Aaazm (۲۰-۱۲-۹۷, ۰۹:۴۸ ق.ظ)، NeG_R (۰۸-۱۲-۹۷, ۰۹:۲۰ ب.ظ)، гօოiռՁɮiռՁ (۰۹-۱۲-۹۷, ۰۲:۳۹ ب.ظ)، E baran (۱۰-۱۲-۹۷, ۰۲:۲۵ ب.ظ)، m_shokraniii (۱۲-۱۲-۹۷, ۱۲:۴۸ ق.ظ)، فاطمه 1231 (۱۳-۱۲-۹۷, ۱۰:۲۸ ق.ظ)، سدیانیا (۱۵-۱۲-۹۷, ۰۵:۲۸ ب.ظ)، ZZZibaaaa (۱۶-۱۲-۹۷, ۱۱:۲۷ ق.ظ)، e.samaneh (۱۶-۱۲-۹۷, ۱۱:۳۴ ق.ظ)، رومیا (۳۱-۰۲-۹۹, ۱۰:۱۸ ب.ظ)، miss setayesh (۱۳-۱۲-۹۹, ۰۲:۱۱ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان