امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نظر کروبی درباره نامزدی تاج‌زاده در انتخابات ۱۴۰۰
۰۹ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۸:۰۹

نظر کروبی درباره نامزدی تاج‌زاده در انتخابات ۱۴۰۰

عضو مجمع روحانیون از واکنش مهدی کروبی به کاندیداتوری تاج زاده روایت کرد.
جماران: عضو مجمع روحانیون از واکنش مهدی کروبی به کاندیداتوری تاج زاده روایت کرد.
محمدعلی ابطحی عضو مجمع روحانیون مبارز در پستی اینستاگرامی نوشت:
«این عکس آقای کروبی است. از بیمارستان به خانه رفته است. بعد تلفن آقای خاتمی، من هم با این مرد نازنین صحبت کردم. خاطراتی گفت شیرین. با حافظه مثال زدنی.
هر دفعه در این چند ماهه که صحبت می کردیم‌ شوخی، جدی از من می خواست که من هم بروم‌ثبت نام کنم برای ریاست جمهوری. شیخ هم میدانست این قدر عاقل هستم که شوخی اش را حتی جایی نقل نکنم.
با خنده گفت که بگو کروبی از روی تخت بیمارستان از من خواست بروم ثبت نام کنم و من تکذیب نمیکنم. تا اینجا که شوخی های همیشگی بود.
نکته مهمش این بود که بلافاصله گفت نه. این دفعه واقعا نمیگم بروی برای ثبت نام. چون تاجزاده ثبت نام کرده و شوخی اش هم ممکن است برداشت شود که من توصیه کرده ام که در برابر تاجزاده قرار بگیری. خیلی ابراز خوشحالی از آمدن تاجزاده می کرد.»

[عکس: 2595837_866.jpg]
اینجا همه ی برادران قابیلند
با وسوسه های ناتنی فامیلند
از ترس خیانت به رفاقت،ای عشق
اینجا همه ی رابطه ها تعطیلند...
پاسخ
سپاس شده توسط: