نفر قبلی یه کلمه انگلیسی با حرف آخر کلمه قبلی بگه
wind
و دیگر آسمان را نخواهی دید...
سپاس شده توسط:
dark
من واسه هر کی پر درآوردم از خاطراتت سر دراوردم
اما نمیخوامت
دلتنگمو خیلی ازم دوری با اینکه من میمیرم اینجوری
بازم نمیخوامت ،نمی خوامت
سپاس شده توسط:
key
رمز شب ...!
دوست دارم هایت هست
این را که بگویی
خوابم می برد
سپاس شده توسط:
yellow
و دیگر آسمان را نخواهی دید...
سپاس شده توسط:
wall
اما نمیخوامت
بازم نمیخوامت ،نمی خوامت
سپاس شده توسط:
long
سپاس شده توسط:
gun
رمز شب ...!
دوست دارم هایت هست
این را که بگویی
خوابم می برد
سپاس شده توسط:
nap
اما نمیخوامت
بازم نمیخوامت ،نمی خوامت
سپاس شده توسط:
pill
رمز شب ...!
دوست دارم هایت هست
این را که بگویی
خوابم می برد
سپاس شده توسط:
lie
اما نمیخوامت
بازم نمیخوامت ،نمی خوامت
سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  "نفر قبلیت چه بویی میده؟" •Vida• 12 914 ۱۶-۱۱-۱، ۰۱:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: زینب سلطان
  اگه نفر قبلی جرمی مرتکب بشه ،جرمش چیه؟ minaa 24 870 ۱۶-۱۱-۱، ۰۱:۰۵ ب.ظ
Wink چه نقشی به نفر قبلی میدی؟؟؟ •Vida• 210 16,890 ۱۶-۱۱-۱، ۰۱:۰۴ ب.ظ

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
89 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۲۴-۰۴-۹۴, ۱۲:۲۲ ب.ظ)، sadaf (۲۳-۰۴-۹۴, ۰۳:۰۶ ب.ظ)، ~mahdis~ (۱۱-۰۷-۹۴, ۱۱:۵۸ ب.ظ)، v.a.y (۱۱-۱۰-۹۴, ۰۱:۵۳ ب.ظ)، ستاره عشق (۲۳-۱۲-۹۵, ۰۲:۲۱ ب.ظ)، ~ MoOn ~ (۲۷-۰۳-۹۵, ۱۲:۰۵ ق.ظ)، .ShahrzaD. (۱۲-۱۰-۹۴, ۱۰:۵۱ ب.ظ)، ملکه برفی (۲۳-۰۴-۹۴, ۰۳:۰۷ ب.ظ)، سفیدبرفی (۲۴-۰۵-۹۴, ۰۲:۵۱ ق.ظ)، vajiheh (۲۳-۰۵-۹۴, ۰۸:۰۶ ب.ظ)، yasaman2001 (۲۶-۰۳-۹۵, ۱۱:۰۲ ب.ظ)، reihoon (۲۳-۰۵-۹۴, ۰۷:۳۳ ب.ظ)، hadis hpf (۲۶-۱۲-۹۵, ۰۱:۰۴ ق.ظ)، نويد (۲۵-۱۲-۹۵, ۰۹:۴۱ ب.ظ)، Katayoon (۲۷-۰۳-۹۵, ۰۴:۱۶ ب.ظ)، شیرین فرهمندپور (۰۱-۰۶-۹۴, ۱۱:۲۱ ق.ظ)، خانوم معلم (۱۸-۱۱-۹۵, ۱۱:۱۰ ق.ظ)، Ar.chly (۲۶-۰۳-۹۵, ۰۱:۰۷ ب.ظ)، .مليكا. (۲۴-۰۴-۹۴, ۰۲:۲۶ ق.ظ)، zahrajone (۱۲-۱۰-۹۴, ۰۹:۳۱ ب.ظ)، SilentCity (۱۵-۰۶-۹۴, ۱۲:۳۳ ب.ظ)، farnoosh-79 (۲۵-۰۴-۹۴, ۰۴:۰۸ ب.ظ)، s@mir@ (۲۴-۰۴-۹۴, ۱۱:۴۴ ق.ظ)، maede khanoom (۱۲-۱۰-۹۴, ۰۹:۳۷ ب.ظ)، mercede (۲۱-۰۶-۹۴, ۰۶:۴۳ ب.ظ)، ghazaleh (۰۵-۰۶-۹۴, ۰۳:۲۹ ب.ظ)، raha22 (۰۱-۰۶-۹۴, ۱۱:۲۹ ق.ظ)، Neda0077 (۲۳-۰۴-۹۴, ۰۳:۰۷ ب.ظ)، elham zelzele (۲۵-۰۴-۹۴, ۰۳:۵۹ ب.ظ)، ♢Toktam♢ (۲۹-۰۶-۹۴, ۱۱:۳۷ ب.ظ)، دختر ایران (۰۵-۰۶-۹۴, ۰۷:۱۴ ق.ظ)، raha..79 (۲۴-۰۴-۹۴, ۰۱:۵۸ ب.ظ)، €ستايش€ (۲۶-۰۳-۹۵, ۱۱:۰۱ ب.ظ)، heliia (۲۰-۱۱-۹۵, ۰۷:۵۲ ب.ظ)، eris (۰۵-۰۶-۹۴, ۱۲:۲۷ ب.ظ)، آشوب (۲۹-۰۴-۹۴, ۰۳:۴۹ ب.ظ)، سهیلا (۰۲-۰۵-۹۴, ۰۵:۴۰ ب.ظ)، فاطمه27 (۱۲-۱۰-۹۴, ۰۹:۰۳ ب.ظ)، fatemeh1387 (۲۴-۰۴-۹۴, ۰۹:۱۱ ق.ظ)، parisana (۰۹-۱۰-۹۴, ۰۱:۵۲ ب.ظ)، hannaneh (۲۷-۰۵-۹۴, ۱۲:۳۳ ب.ظ)، Death (۲۷-۰۳-۹۵, ۰۴:۰۵ ب.ظ)، hunter (۲۰-۱۱-۹۵, ۰۸:۰۰ ب.ظ)، f-samiee-g (۲۳-۰۷-۹۴, ۱۰:۳۲ ق.ظ)، love lorn (۰۹-۰۵-۹۴, ۱۲:۳۵ ق.ظ)، MaryaM_sh (۲۵-۰۳-۹۵, ۰۳:۰۹ ب.ظ)، *گیسو* (۲۹-۰۳-۹۵, ۰۷:۰۲ ب.ظ)، afrooz (۲۲-۰۵-۹۴, ۱۰:۴۴ ب.ظ)، آیداموسوی (۲۶-۰۶-۹۴, ۰۱:۳۳ ق.ظ)، T a R a N e (۲۴-۰۳-۹۵, ۱۱:۵۸ ب.ظ)، morgana (۲۲-۰۵-۹۴, ۰۶:۰۵ ب.ظ)، arnika (۲۴-۰۵-۹۴, ۱۱:۴۲ ق.ظ)، رزبیتا (۱۱-۰۶-۹۴, ۰۹:۵۶ ب.ظ)، هبوط (۲۷-۰۵-۹۴, ۰۷:۴۴ ب.ظ)، pooyan (۲۱-۰۶-۹۴, ۰۶:۰۸ ب.ظ)، nza3380 (۲۵-۰۳-۹۵, ۱۲:۱۷ ق.ظ)، revota1999 (۱۰-۱۰-۹۴, ۰۴:۰۹ ب.ظ)، sarika (۲۷-۱۲-۹۵, ۰۵:۳۰ ب.ظ)، barooni (۱۲-۱۰-۹۴, ۱۱:۲۱ ب.ظ)، armiti (۱۷-۱۰-۹۴, ۰۷:۴۴ ب.ظ)، ****نگار**** (۱۲-۱۰-۹۴, ۰۸:۲۳ ب.ظ)، صنم بانو (۲۹-۱۲-۹۵, ۰۳:۳۹ ق.ظ)، Mary.b (۱۴-۱۰-۹۴, ۱۰:۰۷ ب.ظ)، فائزه 2 (۲۸-۰۳-۹۵, ۰۱:۴۵ ق.ظ)، hanane (۲۵-۰۳-۹۵, ۰۱:۱۹ ق.ظ)، bahari (۲۶-۰۳-۹۵, ۰۴:۲۳ ب.ظ)، محـmahyaـیا (۲۵-۰۳-۹۵, ۱۰:۴۵ ب.ظ)، AŋɨsA♪E (۲۶-۰۳-۹۵, ۱۰:۵۹ ب.ظ)، M@rzi (۲۸-۰۴-۹۵, ۰۳:۰۵ ب.ظ)، deli_amini (۲۶-۰۳-۹۵, ۰۵:۰۵ ق.ظ)، ثـمین (۲۴-۱۰-۹۵, ۱۲:۰۱ ب.ظ)، AsαNα (۲۵-۱۲-۹۵, ۱۰:۴۷ ب.ظ)، NARCISSUS.97 (۲۸-۱۲-۹۵, ۰۳:۰۰ ق.ظ)، d.ali (۲۵-۱۲-۹۵, ۱۱:۳۵ ب.ظ)، .AtenA. (۲۶-۱۲-۹۵, ۱۲:۳۱ ق.ظ)، یه دختر تنها (۲۲-۱۰-۹۵, ۱۱:۵۹ ق.ظ)، ایانا (۲۳-۱۰-۹۵, ۰۳:۴۳ ق.ظ)، Land star (۲۴-۱۲-۹۵, ۰۶:۴۱ ب.ظ)، •Vida• (۲۵-۱۲-۹۵, ۱۰:۰۸ ب.ظ)، :)nafas (۲۵-۱۰-۹۵, ۰۱:۱۵ ب.ظ)، ستاره ی احساس (۲۵-۱۲-۹۵, ۱۱:۳۵ ب.ظ)، salina (۲۵-۱۲-۹۵, ۰۸:۵۹ ب.ظ)، "Ava" (۲۵-۱۲-۹۵, ۰۹:۵۵ ب.ظ)، L....Sh (۲۱-۱۱-۹۵, ۰۱:۰۸ ق.ظ)، ساسی (۲۵-۱۲-۹۵, ۰۹:۵۳ ب.ظ)، »L@ntern Moon« (۲۵-۱۲-۹۵, ۱۰:۰۲ ب.ظ)، دلسا موسوی (۲۵-۱۲-۹۵, ۱۰:۵۰ ب.ظ)، taranomi (۰۸-۰۴-۹۶, ۰۷:۵۵ ب.ظ)، "فاطیما79" (۰۸-۰۴-۹۶, ۰۷:۵۸ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان