امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نوجوان هموطن با ساخت اسکانیای دست ساز حماسه‌ساز شد!
برترین‌ها: روز گذشته یکی از کاربران توئیتر ماجرای ساخت اسکانیا توسط دانش‌آموز نیشابوری را جدی گرفت که با طعنه و کنایه مردم همراه شد.

این کاربر با انتشار ویدئوی زیر و با ادبیات خاص خود نوشت: یه دانش‌آموز نیشابوری تونسته مدل دست‌ساز اسکانیا رو با حمایت مدرسه بسازه. اگر غول مافیای خودروسازی کنار بره و اگر مسئولین حمایت کنند استعدادهای زیادی در کشور شکوفا میشه که باعث ارتقای صنعت خودروسازی میشه.

[عکس: %D9%BE%D8%AE%D8%B4-%D9%86%D8%B4%D8%AF%D9...%D9%88.png]

شهاب نوشت: چون جلوش یه بنر اسکانیا زده شده مدل دست ساز اسکانیا؟ اسکانیا کاور این ویدئو رو ببینه دیگه کامیون نمیزنه
علی: بسیار جذاب. فقط چرا محدود کردید به اسکانیا؟ پرینت 3 بعدی از مارک و برند های معتبر تر میزد خب. بعد میشد مثلا مدل دست ساز بوگاتی! منظورم اینه با سطح خریت شما اونم قابل تقدیر بود فکر میکنم، بلکه هم بیشتر
سونا: خیلی قشنگه ولی لطفا دیگر نسازید
امیر: واقعا فکر میکنی چون جلوش نوشته، اسکانیا همون عملکردو داره؟
تی‌تی: یعنی اگر بنرو عوض کنی مدلشم عوض میشه به بچه کاری ندارم ولی ای کاش تو ببندی دهنتو
مری: تو هم دو پوک بیشتر بزنی پرواز میکنی
فامیل دور: من چرا این سمو دیدم! چه ربطی داره! اخه مگه چی اتفاق خارق العاده‌ای افتاده؟خدا ما رو از نجات بده
فراز: منم با کاغذ هواپیما درست می کردم زمان بچگی هام.
مومو: کاش بنر ولوو میزد حداقل ایمنی بره بالا و این مافیا دیگه قطعی حذف بشه...
ساره: مغز نداری راحتی، بهت حسودیم میشه
آقای تازه وارد: کاری ندارم ولی از پراید سرتره
از یهـ جاییـ بهـ بعدـ اگر نریـ خـــــری !
پاسخ
سپاس شده توسط: