امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نوروزی: من اعتصاب نکردم
مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در یک سال و نیم گذشته من کمترین پول را از باشگاه پرسپولیس دریافت کردم اما هیچ وقت دست به اعتصاب نزدم.

خبرگزاری تسنیم: هادی نوروزی در خصوص جلوگیری از حضورش در تمرین امروز (دوشنبه) پرسپولیس اظهار داشت: جریان از این قرار است که قبل از شروع تمرین امروز حمید درخشان از من و رضا نورمحمدی خواست به باشگاه رفته و مشکلات مربوط به قراردادهای خود را در مذاکره با آقای طاهری حل کنیم. ما هم به باشگاه رفتیم اما چون آقای طاهری در جلسه بود فقط موفق شدیم با آقای منتقمی صحبت کنیم و قرار شد فردا صبح نزد مسئول اجرایی باشگاه برویم.

وی در پاسخ به این سؤال که چرا دیروز در تمرین پرسپولیس شرکت نکرده بود و قصد اعتصاب داشت، توضیح داد: من فصل پیش یک نیم‌فصل مجانی برای پرسپولیس بازی کردم و بعد از آن به نفت رفتم. من حتی یک ریال هم از باشگاه دریافتی نداشتم. این فصل نیز در بین بازیکنان تیم کمترین پول را دریافت کرده‌ام اما باز هم صدایم در نیامد، دیروز هم من اعتصاب نکردم بلکه به همراه دیگر بازیکنان مشکلات‌مان را با درخشان درمیان گذاشتیم. او هم از ما خواست تمرین کرده و حل مشکلات را به خودش بسپاریم.

نوروزی همچنین در مورد اینکه طاهری از درخشان خواسته که او و نورمحمدی فعلاً حق حضور در تمرینات را نداشته باشند،‌ یادآور شد: فکر نمی‌کنم اینطور باشد. به هر حال فردا من و نورمحمدی نزد آقای طاهری خواهیم رفت و در مورد مشکلات موجود در قراردادمان با وی صحبت خواهیم کرد.

پاسخ
سپاس شده توسط: