امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نوزاد بامزه ای که سگ خانواده او را کشت!
[عکس: 7050504-0-4.jpg]

کودک یک ساله، جرمیا، در روز تولد یک سالگی خود طبق معمول به بازی با این سگ مشغول بود که ناگهان...

علیرغم تلاش حامیان حقوق حیوانات برای نجات سگ خانگی که با حمله به کودک 1 ساله او را به قتل رسانده است، قاضی جوآنا کیشنر مجوز اوتانازی (قتل آرام و بدون درد) این سگ را صادر کرده است.
قاضی کیشنر در حکم خود با اشاره به شرارت این سگ شش ساله آن را به مرگ محکوم کرده است. کودک یک ساله، جرمیا، در روز تولد یک سالگی خود طبق معمول به بازی با این سگ مشغول بود که ناگهان با خشم آن روبرو شد. این سگ که آنیون نام دارد ناگهان به جرمیا حمله کرد و سر او را به مدت سی ثانیه هدف حمله دندان های خود قرارداد. در طی این حادثه دردناک گردن کودک شکسته و صورتش از هم دریده شد.

[عکس: 7071343-1-4.jpg]

[عکس: 17927768_BG1.jpg]

حامیان حقوق حیوانات قبلاً با نگارش نامه ای به قاضی خواستار توقف حکم اوتانازی آنیون شده بودند . پدر جرمیا می گوید "این سگ شرور باید به سزای کار خود برسد. من نمی توانم کاری را که او با پسرم کرده فراموش کنم."

مادر بزرگ جرمیا، که شاهد حمله سگ به نوه اش بوده است، می گوید " تلاش دیگران برای نجات این سگ و دفاعی که از او می کنند، فشار و ناراحتی را که به ما وارد می شود دوبرابر می کند. جرمیا به تازگی راه رفتن را یاد گرفته بود و در روز حادثه سعی کرد با آویختن دستش به آنیون از روی زمین بلند شود. اما آنیون ناگهان عصبانی شد و به او حمله کرد. من هرکاری می توانستم برای جدا کردن آن از جرمیا کردم اما بی فایده بود."
قاضی پرونده با اشاره به شرارت و خطرناک بودن این سگ، نگه داشتن او را عملی غیرمسئولانه خوانده است.

بازنده میگه میشه اما سخته
برنده میگه سخته اما میشه

پاسخ
سپاس شده توسط: .RaHa. ، لیلی
کودک بیچاره zaps
پاسخ
سپاس شده توسط: