امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نگرانی خانواده ها از ماهواره
با توجه به اینکه کم بیش مشکلاتی همچون اشتغال درمان تحصیل درخانواده ها وجود دارد خانمی دیروز به من مراجعه کرد حدیثی از پیامبر (ص) نوشته بود کسانی که نماز را سبک بشمارند به چند بلا گرفتار خواهند شد.
به گزارش مجله شبانه باشگاه خبرنگاران، وبلاگ دل نوشته علمی و پژوهشی در آخرین نوشته خود آورده است:

با توجه به اینکه کم بیش مشکلاتی همچون اشتغال درمان تحصیل درخانواده ها وجود دارد خانمی دیروز به من مراجعه کرد حدیثی از پیامبر (ص) نوشته بود کسانی که نماز را سبک بشمارند به چند بلا گرفتار خواهند شد گفت چند تا کپی می خواهم بگیرید گفتم برای چه ؟ گفت چهار فرزند دارم متاسفانه هیچ کدام نماز نمی خوانند هرچه می گوئیم حواسشان به سمت ماهواره فیلم دوستان می باشد

خیلی غصه می خورم که چه کار کنم این حدیث را می خواهم بدهم بخوانند گفتم پدر من روحانی بود می گفت دختران قبل ازدواج حق ندارند قصه حضرت یوسف (ع)را بخوانند حق ندارند به طبقه بالا بروند در عصر شتر می آمدند وبا عصر شترهم می رفتند با توجه به اینکه به اسم فن آوری اطلاعات همه مرزها ی خانواده ها وکشورها برداشته شده عصرها هر روز تغییر می کند این نگرانی تا حتی بزرگترها را تحت شعاع قرارداده بعضی اگر خدای نکرده به گناهی مبتلا می شوند بعضی هم از عصرها عقب می مانند خود این ابزارها گناهی ندارد با توجه به علم ونیاز بشر ایجاب می کند وارد عرصه بازار بشود اشکال اینکه عیب یاب کم داریم وقتی عیبی را می خواهند بر طرف کند کل خانه را خراب می کنند تشخیص انتخاب ها اشکال دارد

کمتر کسی به تمیز بودن خوب یابد فکر می کند فرض کنید بهترین رستوران درمرکز شهر احداث می گردد همه نوع افراد هم استفاده می کنند خبر می رسد که فردی دراین رستوران گوشت خوک عرضه کرده وبعضی تقاضای چنین غذایی داده اند خوب بد انسانها به اندازه تشخیص انختاب می باشد یعنی یک نفر تقاضای بد کرده ویک نفرعرضه بد داشته این ساختمان واین ابزا ر گناهی ندارد باید غده های ویروسی سرطانی برداشته شود یا گفته اند17 هزار ماهوار از کشورهای مختلف به آسمان رها شده 3هزار قابل دریافت در فضای ایران می باشد از این 3هزار تعدادی خبری تعدادی کانال وشبکه های رسمی 250کانال هم مبتذل می باشد اشکال دراین مبتذل است متاسفانه هرکسی که ماهواره دارد این کانال های مبتذل رامشاهده می کند ضمن اینکه گناهی مرتکب شده سمی را نوش جان نموده که تا او را از بین نبرد ول کن نخواهد بود ابزار گناهی ندارد ما باید با این همه امکانات خدا را زیبا تر معرفی کنیم
بعضی آدم‌ها ناخواسته همیشه متهم‌اند!
به خاطر :
سکوت‌شان ، کاری به کار کسی نداشتن‌شان ، خلوت‌شان ،
اتاق‌شان ، استراحت‌شان ، روی پای خود ایستادن‌شان ، دوست داشتنشان !
گویی جان میدهند برای اتهام بستن و از همه بدتر این‌ که :
زود فراموش می شود خوبی هایشان!
پاسخ
سپاس شده توسط: