امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نیایش شبانه/ اگر کمکم نکنی توان خودداری از گناه را ندارم
خداوندا گرفتاري هايى بر دوشم سنگينى مى ‏كند كه آنها را به ياد دارم و گرفتاري هايى نيز هست كه فراموش كرده ‏ام ...
مجله شبانه باشگاه خبرنگاران؛
بار خدايا تو به آنچه من انجام داده‏ ام آگاه ‏ترى پس بر من ببخش و بيامرز آنچه را از من خبر دارى و مرا با قدرت خود به سوى آنچه دوست دارى متوجه ساز.
خداوندا گرفتاري هايى بر دوشم سنگينى مى ‏كند كه آنها را به ياد دارم و گرفتاري هايى نيز هست كه فراموش كرده ‏ام و همه آنها در برابر ديده توست كه به خواب نمى ‏رود و نزد علم توست كه در آن فراموشى راه ندارد ، پس در مقابل آن گرفتاري ها به صاحبانش عوض بده و گرانى آن را از من دور كن و سنگينى آن را از دوش من بردار و مرا از نزديك شدن و انجام مانند آن باز دار.
الهى جز با حفظ تو قدرت وفاى به توبه خود ندارم و جز به قوت تو توان خوددارى از گناهان ندارم پس مرا با نيروى كافى تقويت كن و خود عهده ‏دار نيروى باز دارنده از گناهم باش.
بعضی آدم‌ها ناخواسته همیشه متهم‌اند!
به خاطر :
سکوت‌شان ، کاری به کار کسی نداشتن‌شان ، خلوت‌شان ،
اتاق‌شان ، استراحت‌شان ، روی پای خود ایستادن‌شان ، دوست داشتنشان !
گویی جان میدهند برای اتهام بستن و از همه بدتر این‌ که :
زود فراموش می شود خوبی هایشان!
پاسخ
سپاس شده توسط: saghi