امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نیمه ی گمشده ات چه شکلیه؟
عاقا مال منم اینه ولی خوشم نمیاد از قیافش UndecidedUndecidedUndecided

[عکس: im032.jpg]
پاسخ
سپاس شده توسط:
[عکس: im048.jpg]

این کیههههههههههHuh

یا جده ساداتxcvbxcvb من نمیخواممممممممazxczapsdviatyuitwolوالا!

دوستان هرکی نیمه گمشده نداره ما یدونه خوبشو داریم بیاید ببرید بدون هیچ چشم داشتیasna
اگهـ شما כیــپلم خیــانت כاریــ...
ما כیـ ماهــیــا فوق تخصص انتقام כاریــم...!
گفتم כر جریــاטּ باشیــ!!!
پاسخ
سپاس شده توسط:
غلط کردنو برا همین وقتا گزاشتن ، اقا من نیمه گم شده نمی خوام .twol
ابر و باد و مه و خورشید و فلک یک شعر است / هر نسیم حرم کرب و بلا را عشق است.
پاسخ
سپاس شده توسط:
اقااا نیمه گمشده من قیافه نداااره،عضلههه داره فقطzaps
چه روزگار غریبی است بعدِ رفتن تو
بغل گرفته غمی کهنه آسمان مرا
تو نیم دیگر من نیستی،تمام منی
تمام کن غم و اندوه سالیان مرا
پاسخ
سپاس شده توسط:
ببخشید ماکه نیمه ی گمشده مون روپیدانکردیم یعنی فکرکنم ازاولم نبود حالا نمیشه یکی تقلبیشو بگیریم؟Huh
*وقتی عشقت خداست کادوی ولنتاینت ازبقیه جداست*
پاسخ
سپاس شده توسط:
واسه من این شکلی بود

[عکس: im032.jpg]
مآ اِنقــدر که تو ایــــــــرآنـ شـآخ داریـم
بهـ اندآزش گـآو ندآریـمـ
پاسخ
سپاس شده توسط:
[عکس: im050.jpg]

اخه این چیه قیافش شبیه به ماسته حالا که فکر می کنم خونه بابام راحتمtwoltwol
بازی بازی با دل ادمم بازی؟
پاسخ
سپاس شده توسط:

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
66 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۲۹-۰۴-۹۴, ۰۷:۱۴ ب.ظ)، لیلی (۲۹-۰۴-۹۴, ۰۷:۱۷ ب.ظ)، محمد رضا (۳۰-۰۴-۹۴, ۰۹:۵۴ ق.ظ)، hasti.cruel (۰۱-۰۵-۹۴, ۱۱:۵۹ ق.ظ)، v.a.y (۳۰-۰۴-۹۴, ۱۰:۰۸ ق.ظ)، adonis (۱۵-۰۶-۹۴, ۱۰:۲۹ ب.ظ)، N!rvana (۲۳-۰۸-۹۴, ۱۰:۵۱ ب.ظ)، .ShahrzaD. (۳۰-۰۴-۹۴, ۰۶:۲۲ ب.ظ)، ملکه برفی (۳۰-۰۴-۹۴, ۰۶:۰۸ ب.ظ)، elena.r (۳۱-۰۴-۹۴, ۱۰:۵۷ ب.ظ)، hadis hpf (۱۰-۱۰-۹۴, ۰۳:۴۲ ب.ظ)، نويد (۲۳-۰۸-۹۴, ۱۰:۵۷ ب.ظ)، nika_beny (۰۷-۰۵-۹۴, ۰۱:۴۶ ق.ظ)، Ar.chly (۲۹-۰۹-۹۴, ۰۹:۱۹ ب.ظ)، .مليكا. (۳۱-۰۴-۹۴, ۰۲:۱۲ ب.ظ)، Mahdiye (۳۱-۰۴-۹۴, ۰۲:۲۲ ق.ظ)، SilentCity (۳۱-۰۴-۹۴, ۰۹:۱۹ ب.ظ)، farnoosh-79 (۳۰-۰۴-۹۴, ۰۶:۱۰ ب.ظ)، s@mir@ (۰۶-۰۵-۹۴, ۱۰:۵۳ ق.ظ)، ****Dayan**** (۳۱-۰۴-۹۴, ۰۹:۴۰ ب.ظ)، mercede (۲۹-۰۴-۹۴, ۰۷:۳۳ ب.ظ)، shAhzAdeh (۳۱-۰۴-۹۴, ۱۱:۴۹ ب.ظ)، Neda0077 (۰۳-۰۵-۹۴, ۰۳:۰۸ ق.ظ)، elham zelzele (۲۸-۰۸-۹۴, ۰۷:۳۸ ب.ظ)، forough (۲۹-۰۴-۹۴, ۰۷:۰۰ ب.ظ)، ♢Toktam♢ (۰۳-۰۵-۹۴, ۰۱:۳۴ ق.ظ)، دختر ایران (۳۰-۰۴-۹۴, ۰۳:۵۲ ب.ظ)، الهه ی شب (۰۶-۰۵-۹۴, ۰۵:۵۳ ب.ظ)، asma123 (۰۷-۰۵-۹۴, ۰۱:۰۵ ب.ظ)، raha..79 (۳۰-۰۴-۹۴, ۰۶:۱۷ ب.ظ)، heliia (۲۸-۰۸-۹۴, ۱۱:۲۰ ب.ظ)، ماه کوچولو (۰۷-۰۵-۹۴, ۰۸:۲۰ ق.ظ)، eris (۰۸-۰۵-۹۴, ۱۰:۱۱ ق.ظ)، ❀ღÅℤⅈℕღ❀ (۳۰-۰۴-۹۴, ۱۰:۳۲ ق.ظ)، آشوب (۳۱-۰۴-۹۴, ۱۰:۱۵ ب.ظ)، hannaneh (۰۷-۰۵-۹۴, ۰۱:۵۲ ق.ظ)، ••saba•• (۲۹-۰۴-۹۴, ۱۰:۲۰ ب.ظ)، deli67 (۳۰-۰۴-۹۴, ۰۸:۴۸ ب.ظ)، f-samiee-g (۲۸-۰۸-۹۴, ۰۷:۲۲ ب.ظ)، fati.ghm (۳۱-۰۴-۹۴, ۱۰:۲۰ ب.ظ)، love lorn (۰۳-۰۵-۹۴, ۰۲:۴۵ ق.ظ)، MaryaM_sh (۰۷-۱۰-۹۴, ۰۷:۵۹ ب.ظ)، dakhtare-darya (۲۵-۰۵-۹۴, ۰۹:۴۰ ب.ظ)، 2fan2314 (۲۸-۰۸-۹۴, ۰۷:۰۰ ب.ظ)، Feryal* (۱۸-۰۵-۹۴, ۰۳:۴۰ ب.ظ)، مایا (۰۲-۰۹-۹۴, ۰۹:۳۹ ب.ظ)، مرضیه 3 (۲۵-۰۵-۹۴, ۰۱:۳۳ ب.ظ)، سامیه 22 (۰۶-۰۵-۹۵, ۰۶:۵۳ ب.ظ)، nza3380 (۲۳-۰۸-۹۴, ۱۰:۳۷ ب.ظ)، queen day (۰۶-۱۰-۹۴, ۰۸:۲۶ ب.ظ)، #*Ralya*# (۰۷-۰۴-۹۵, ۰۶:۵۱ ق.ظ)، nasim30 (۲۹-۰۹-۹۴, ۰۶:۴۳ ب.ظ)، barooni (۰۵-۱۰-۹۴, ۰۷:۱۴ ب.ظ)، armiti (۰۲-۱۰-۹۴, ۰۱:۰۰ ق.ظ)، aydil (۲۳-۰۸-۹۴, ۱۰:۴۸ ب.ظ)، ****نگار**** (۲۹-۰۹-۹۴, ۰۶:۴۳ ب.ظ)، شقایق سرخ (۰۶-۰۹-۹۴, ۱۱:۲۴ ق.ظ)، :-) sahar (۲۸-۰۸-۹۴, ۱۱:۳۲ ب.ظ)، فری دات کام (۰۴-۱۰-۹۴, ۰۸:۳۸ ب.ظ)، فائزه 2 (۰۶-۱۰-۹۴, ۱۱:۴۰ ب.ظ)، نفس2015 (۱۹-۰۹-۹۴, ۰۳:۰۵ ب.ظ)، آق جمشید (۰۱-۱۰-۹۴, ۱۲:۴۸ ق.ظ)، nafas:) (۲۵-۱۰-۹۴, ۰۷:۱۹ ب.ظ)، bahari (۰۵-۰۵-۹۵, ۰۵:۰۹ ب.ظ)، deli_amini (۲۱-۰۳-۹۵, ۰۴:۲۷ ب.ظ)، minoo_f (۰۲-۰۱-۹۶, ۱۱:۲۵ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان