امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نیوشا ضیغمی چه شد که بازگشت به تلویزیون
نیوشا ضیغمی در سریال «راستش را بگو» نقش دختر دانشجویی به نام «خاطره» را بازی می‌کند. او که بعد از «در چشم باد» در تلویزیون ظاهر نشده، درباره این سریال گفت: «راستش را بگو» فضایی واقعی دارد و در بین کارهای تلویزیونی، حرفی برای گفتن دارد.
ضیغمی معتقد است؛ در سریال «راستش را بگو»، فضای دانشجویی زنده است و از کلیشه‌ها فاصله گرفته است.

این بازیگر سینم ا و تلویزیون به ایسنا گفت: من هشت سال پیش کارم را با تلویزیون و مجموعه «در چشم باد» شروع کردم. بعد از آن،‌ متن‌های مختلفی را خواندم، اما هیچ متنی نبود که من را ترغیب کند که سینم ا را رها کنم، اما در چند ماهی که درگیر این کار بودم، چند فیلم سینم ایی را رد کردم، چون در این مدت فیلمنامه‌ای نبود که من را جذب کند، اما در سریال «راستش را بگو» با متن و گروهی روبه‌رو شدم که خوب بود. از این رو با خواندن این متن، حس خوبی پیدا کردم و ترغیب شدم که دوباره به تلویزیون برگردم.

وی تاکید کرد: احساس می‌کنم مدیریت شبکه یک، خیلی هوشمندانه کارها را انتخاب می‌کند و فیلمنامه‌هایی را برای کار تصویب می‌کند که بازیگران سینم ا را تشویق می‌کند تا در آثار تلویزیون حضور پیدا کنند.

نیوشا ضیغمی درباره مشارکتی بودن «راستش را بگو» با متروی تهران نیز گفت:‌ بعد از ورود به کار، متوجه مشارکتی بودن کار شدم. این مشارکت بیشتر در راستای متن است و من به عنوان یک بازیگر، وقتی نقش را می‌خواندم،‌ متوجه این قضیه نبودم که آیا این کار مشارکتی هست یا نیست.

وی ادامه داد: سریال راستش را بگو، دیالوگ‌های بامعنایی دارد، چنان‌که وقتی دیالوگ‌های خودم را می‌گویم،‌ روی خودم هم تاثیر می‌گذارد.

ضیغمی که در این سریال،‌ نقش یک دانشجو را بازی می‌کند، در پاسخ به این سوال که «راستش را بگو» چقدر به محیط‌های دانشجویی نزدیک شده ‌تا بازنمایی واقعگرایانه‌ای از دانشجوی ایرانی داشته باشد، گفت:‌ شخصیت خود من، شخصیتی است که کاملا برخلاف تصورهای کلیشه‌ای از یک دانشجوی مثبت و آرام که فقط درسش را می‌خواند، است. ما پنج نفر هستیم که نقش‌های دانشجویان را بازی می‌کنیم.

این نقش‌ها به نظرم خیلی زنده است. من دوران دانشجویی را تجربه کرده‌ام و می‌دانم همه با یک الگو بریده نشده‌اند. تصورم این است که در این سریال فضای دانشجویی به صورت کاملا واقعی به تصویر کشیده شده است.
پاسخ
سپاس شده توسط: