امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
هادی تأمینی: امیدوارم بازی با پرسپولیس 11 بر 11 باشد
Rainbow 
پس از پیوستن به تیم فوتبال ملوان انزلی:

مدافع تیم فوتبال ملوان انزلی گفت: امیدوارم بازی جام حذفی با پرسپولیس تهران مشکل داوری نداشته باشد و 11 بر 11 باشد.
هادی تأمینی بازیکن تیم فوتبال ملوان انزلی در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران افزود: امروز سه شنبه 28 آذر قراردادی 6 ماهه را با تیم فوتبال ملوان به ثبت رساندم تا پایان فصل در تیم سابق خودم خواهم ماند و در آخر فصل برای سال بعد تصمیم گیری خواهم کرد ملوان همیشه تیم بزرگی بوده است که بازیکنان زیادی را به سطح اول فوتبال ایران معرفی کرده است.

وی ادامه داد: علت جدایی من از سپاها ن فرد کرانچار بوده است که به خاطر مسائل فنی از این تیم خوب و با شخصیت جدا شدم در 9 بازی ابتدایی فصل بازی کردم و 2 گل نیز به ثمر رساندم.

تأمینی در مورد دیدار جام حذفی ملوان و پرسپولیس گفت: پس از ثبت قرارداد با ملوان به بازی با پرسپولیس در جام حذفی خواهد رسید و فردا چهارشنبه 29 آذر در این بازی به صلاحدید محمد احمدزاده بازی خواهم کرد و امیدوارم این بازی طوری رقم بخورد که بازی 11 به 11 برگزار شود و داوری برای هر دو تیم عادلانه باشد./آق
.xcvk..xcvk.
پاسخ
سپاس شده توسط: پرنسس