امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
هادی حجازی فر: نقش‌هایم تکراری نیستند
۱۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۲:۲۰  

هادی حجازی فر بازیگر سینم ا گفت: «امسال چند فیلم داشتم که اصلا به جشنواره راه پیدا نکردند، اگر نقش‌های دیگر من را ببینید قطعا نمی‌گویید در حال تکرار هستم. به زودی یک فیلم کمدی بازی خواهم کرد.»
سینم اسینم ا: هادی حجازی‌فر یکی از پرکارترین بازیگران جشنواره سی و ششم فیلم فجر است. او در فیلم های «دارکوب»، «به وقت شام» و «لاتاری» نقش آفرینی کرده است. حجازی‌فر در فیلم «لاتاری» نقش پررنگی دارد و به نوعی قهرمان داستان فیلم مهدویان است.

هادی حجازی‌فر بازیگر فیلم«لاتاری» درباره حضور در این فیلم گفت: «به عنوان یک بازیگر قرار نیست کارنامه فوق‌العاده‌ای داشته باشم. نمی‌گویم بدون نقص بازی می‌کنم. بلکه عقیده دارم در راه تجربه‌اندوزی هستم و‌ می‌توانم روز به روز بهتر شوم. اکنون در فیلم «دارکوب» در سه سکانس بیشتر حضور ندارم. به این دلیل که از لحاظ حرفه‌ای نیاز بود در همین سه سکانس حضور پیدا کنم. مدل راه رفتن من و حرکاتم در فیلم «لاتاری» الهام گرفته از افرادی است که اطراف ما هستند و زندگی می‌کنند.»

او ادامه داد: «از دوستان رسانه‌ای ناراحت هستم. به این دلیل که خودم روزهای زیادی را در جشنواره‌های مختلف به دنبال دوستان بازیگر و کارگردان بودم تا با من مصاحبه کنند. اما از تحریف حرف‌هایم ناراحت هستم. می‌گویند گفته‌ام با حاتمی‌کیا مشکل داشتم و از بازی در «به وقت شام» ناراحت بودم، در صورتی که این گونه نبود من موضوع دیگری را گفته بودم و متاسفانه امانتداری به درستی انجام نشد. گفته بودم نگرانی‌هایم را حاتمی‌کیا برطرف کرد.»

حجازی‌فر درباره دغدغه‌هایی که در سینم ا دارد گفت: «فیلم «لاتاری» اثری برای مخاطب است. این فیلم برای مردم ساخته شده است. به هیچ چیزی فکر نکردیم. فقط می‌خواستیم حرف‌هایی را بزنیم که امروز مردم جامعه دغدغه شنیدن آن را دارند. خودم از اکران‌های مردمی شگفت‌زده هستم. استقبال بی‌نظیر است. باید در فیلم درام شکل می گرفت و قهرمان داستان کار نیم تمام را انجام می‌داد.»

او همچنین گفت: «متاسفانه در کشورهای عربی هیچ احترامی برای ایرانیان قائل نبودند ما پولمان را نمی‌توانستیم به دلار تبدیل کنیم و واقعا برای این موضوع متاسف هستم.»

بازیگر فیلم «به وقت شام» درباره تکرار در نقش‌هایش گفت: «من فیلم‌هایی دارم که اصلا به جشنواره راه پیدا نکرده است. متاسفانه این فیلم ها بیرون مانده‌اند. اگر نقش‌های دیگر من را ببینید قطعا نمی‌گویید در حال تکرار هستم. به زودی یک فیلم کمدی بازی خواهم کرد.»
برای هر دردی دو درمان است:

سکوت و زمان
پاسخ
سپاس شده توسط: