امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
هانری: با من، متفاوت با مسی رفتار کردند
تیری هانری، ستاره سابق فوتبال فرانسه، معتقد است واکنش ها نسبت به استفاده از دستش برای حمل توپ ‏در دیدار مقابل ایرلند در مقدماتی جام جهانی 2010، بیش از اندازه بود.

ورزش سه: هانری در دیدار برگشت مرحله پلی آف جام جهانی 2010 مقابل ایرلند، برای ‏مهار یک ارسال، از دستش استفاده کرد و همان توپ توسط ویلیام گالاس به گل تبدیل شد و فرانسه به جام ‏جهانی راه پیدا کرد.‏

آن گل باعث شد تا انتقادهای زیادی از هانری شود اما او یادآوری کرد که وقتی مسی در سال 2007 مقابل ‏اسپانیول چنین حرکتی را انجام داد، اصلا با چنین برخوردی مواجه نشد.‏

او به کانال پلاس گفت:" شما در مورد کسانی صحبت می کنید که من بارها در زمین کنارشان بازی کردم. ‏من به آنها گفتم: بله، خطای هند بود، متاسفم. آنها هم در پاسخ گفتند ما تو را سرزنش نمی کنیم.‏

من با لیام بردی، اسطوره آرسنال، دیدار کردم و او از من پرسید آیا توپ را با دست کنترل کردی؟ و من ‏گفتم بله، با دست بود. من همان شب با رسانه ها صحبت کردم. می توانستم آنها را نادیده بگیرم اما این کار ‏را نکردم. ‏

من صادقانه صحبت کردم. آن حرکت یک واکنش بود؛ واکنش یک بازیکن مبارز. مثل وقتی که به دروازه ‏بان شما ضربه می زنند و شما سریع خودتان را به خط دروازه می رسانید. ‏

وقتی مسی مقابل اسپانیول گل زد، برای اینکه توپ را با دست بزند، شیرجه زد و همه گفتند: چه نابغه ای، ‏حالا او بیش از هر کسی به مارادونا نزدیک است. اما وقتی من این کار را کردم، مثل این بود که کسی را ‏کشته ام."‏
پاسخ
سپاس شده توسط: