امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
هتلی جالب ودیدنی در زیر برف
پرشین سی : "Iglu-Drof" یک هتل مفهومی است که روستاهای اسکیمویی را به شما پیشنهاد میکند. این روستاها در هفت منطقه در آندورا،سوئیس و اطریش واقع شده اند. چیزی که در مورد اینکلبه های اسکیمویی متفاوت است ساخته شدن مجدد آنها هر ساله با 3000تن برف است.[عکس: 2232_530.jpg]

تاریخ iglu-dorf به سپری کردن شب در یک کلبه ی اسکیمویی برای اول شدن در مسابقه ی اسکیت برد سراشیبی بازمیگردد. ظاهرا اول شدن وسیله ی برای تفاخر نزد اسکیت برد سواران است، بنابراین یک فرد تصمیم گرفت کلبه ی اسکیمویی خود را بسازد تا مطمئن شود کسی در طی کردن کوه با او تداخل نداشته باشد. روز بعد او شبیه خوشحالترین موجود زنده بود. وقتی کسی به خاطر لبخند بزرگ او میپرسید او فقط به کوه اشاره میکرد و میگفت: "آیا آن خط را میبینید؟ آن مال من است."

هر روز مردم بیشتری خواهان خوابیدن در کلبه ی اسکیمویی او بودند. در فصل بعد او دو کلبه ساخت، سپس سه و این گونه بود داستان تولد Iglo-Dorf.اکنون شرکت هرساله 12 عدد از آنها را در جاهای مختلف اروپا میسازه.

در ابتدا کلبه ها به وسیله ی بلوک های کوچکتر ساخته میشدند، اما در این روش یک تیم 5نفره برای ساخت یک کلبه ی کوچک 8*8 فوت لازم بود. برای پیدا کردن راهی سریعتر آنها از بالن هایی بزرگ استفاده میکردند.بالن ها را پر از باد میکردند سپس آنها را با برف پوشانده و تا سفت شدن آن صبر می کردند، سپس با خالی کردن بالن یک کلبه ی کامل به دست می آمد.هم اکنون طی فقط دو هفته یک روستا ی اسکیمویی ساخته میشود.

[عکس: 2233_656.jpg]

[عکس: 2234_530.jpg]

[عکس: 2235_675.jpg]

[عکس: 2236_381.jpg]

[عکس: 2237_434.jpg]
من خدایی دارم که دست گیـــر است نه مچ گیــــر ............
پاسخ
سپاس شده توسط:
وااااااااااااااای چقدجالب

سَر بِه سَر من نَذارید ادمـــــــــــــــــــــآ ....

پارتیِم خداستــــــــــــــــــــ ـــــــــــِِِِِ

پاسخ
سپاس شده توسط:
وای خیلی خوشکله
بچه فال فروشی را پرسیدم چه میکنی؟
گفت به ان هایی که در امروز خود مانده اند فردا می فروشم.

[عکس: treeswing.gif]
پاسخ
سپاس شده توسط: