امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
هدیه میشل اوباما به همسرش برای کریسمس!
" میشل اوباما " بانوی اول کاخ سفید فاش کرد به مناسبت فرا رسیدن سال نو و هدیه کریسمس یک دست لباس ورزشی برای اوباما خریده است. او به خبرنگاران گفت : قبلا با هم صحبت کردیم و او چیزی که نیاز داشت به من اطلاع داد و من هم به عنوان هدیه کریسمس برایش خریدم.

[عکس: 112136_464.jpg]

میشل اوباما که شبهای قبل از سال نو میلادی را به سرکشی به بیمارستانهای کودکان اختصاص داده است در جمع خبرنگاران افزود : باراک به ورزش خیلی علاقه دارد و برای جلوگیری از اضافه وزن و سلامتی ورزش میکند. اما من هرگز او را وادار به ورزش کردن نکرده ام.

میشل اوباما اعلام کرد : من حتی برای دخترها هم هدایای کوچکی در نظر گرفتم. من معتقدم برای هدایای کریسمس باید بوجه ای خاص در نظر گرفت و با توجه به شرایط بحران اقتصادی این روزها نیازی به خرید هدایای بزرگ نیست. و اضافه کرد: البته دخترها هم تقاضای زیادی نداشتند و من با توجه به شرایط سنی آنها و بودجه خریدهایم برای آنها هدیه گرفتم.
In my heart, an ice flower has sprouted
پاسخ
سپاس شده توسط: sadaf
دستش درد نکنه، ایشالا به پای هم پیر شن وسالهای زیادی رو در کنار هم به خوبی وخوشی زندگی کنن
قصه ما به سر رسید ، کلاغه به خونش نرسیدasnaasna
بازنده میگه میشه اما سخته
برنده میگه سخته اما میشه

پاسخ
سپاس شده توسط: PedraM
قصه ما به سر رسید کلاغه به خونش نرسید......
چقدر سرگیجه ای را که از مستی عشق برمیخیزد ... دوست دارم...
پاسخ
سپاس شده توسط: