امتیاز موضوع:
  • 4 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
هركى مى خواد بياد داخل محفل ما .
ندانستم چو نیکو قدر ایام جوانی را
دلم خون می شود چون بشنوم نام جوانی را

کاظم پزشکی

الف رد كنdfgh
از یهـ جاییـ بهـ بعدـ اگر نریـ خـــــری !
پاسخ
سپاس شده توسط:
از گلوي خود بريدن وقت حاجت همت است
ورنه هر كس وقت سيري پيش سگ نان افكند
صائب
د بدهxcvl
برای هر دردی دو درمان است:

سکوت و زمان
پاسخ
سپاس شده توسط:
دعا کن به شب چون گدایان بسوز

اگر میکنی پادشاهی به روز

ز بدهTongue
پاسخ
سپاس شده توسط:
ز فراق چون نلالم، من دل شکسته چون ني؟

که بسوخت بندبندم ز حرارت جدايي

عراقي

ی بده
xcvk

سکوت و زمان
پاسخ
سپاس شده توسط:
يه حالي بگيرم من از تو ترنم
كه نتوني از جات بلند شي ترنم
من اينقدر براي تو شعر سرودم
ديگه نايي نمونده در وجودمasna

ايول خودمasna
ميم بده كپك
پاسخ
سپاس شده توسط:
منو تو هووییم
چقد اینجا ولوییمasna

میم بدهfv

سکوت و زمان
پاسخ
سپاس شده توسط:
ما نباشيم كسي نيست
انجمن سوت و كور استasna

تو روحمون با اين اشعار مزخرفasna
ت بده
پاسخ
سپاس شده توسط:
تا قفل قفس باز شد آن سوخته پر رفت
دلواپس ما بود وليكن به سفر رفت
بنفشه نيك گو

ت بدهasna

سکوت و زمان
پاسخ
سپاس شده توسط:
تو با من باش و بگذارعالمی از من جدا گردد
چو یکدم با تو بنشینم دل از هر غم رها گردد
پاسخ
سپاس شده توسط:
بازم دالdfgh

دنيا به روي سينه ي من دست رد گذاشت
بر هر چه آرزو به دلم بود سد گذاشت
ميثم اماني
ت بدهxcvl

سکوت و زمان
پاسخ
سپاس شده توسط:

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
94 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۱۵-۱۱-۹۷, ۰۸:۲۳ ق.ظ)، nafas (۲۷-۱۱-۹۹, ۱۰:۳۶ ب.ظ)، لیلی (۰۸-۰۱-۹۶, ۰۲:۰۶ ب.ظ)، sadaf (۰۶-۰۹-۹۸, ۰۲:۲۶ ب.ظ)، زینب سلطان (۲۵-۰۲-۹۷, ۰۹:۵۳ ق.ظ)، v.a.y (۱۸-۰۲-۹۶, ۰۷:۱۷ ب.ظ)، .ShahrzaD. (۱۱-۰۱-۹۶, ۰۲:۰۳ ب.ظ)، ملکه برفی (۰۴-۰۹-۹۸, ۱۱:۰۳ ب.ظ)، نويد (۲۱-۰۲-۹۹, ۰۲:۰۱ ق.ظ)، خانوم معلم (۱۵-۰۲-۹۶, ۱۱:۰۵ ق.ظ)، Mahdiye (۱۶-۰۱-۹۶, ۰۶:۴۹ ب.ظ)، heliia (۳۰-۰۳-۹۶, ۰۱:۴۳ ب.ظ)، *گیسو* (۲۸-۰۶-۹۶, ۰۳:۴۹ ب.ظ)، آیداموسوی (۰۶-۰۱-۹۶, ۰۳:۰۲ ب.ظ)، avapars (۱۲-۰۷-۹۶, ۰۱:۴۷ ب.ظ)، barooni (۰۴-۰۱-۹۶, ۰۶:۰۴ ب.ظ)، صنم بانو (۲۷-۱۱-۹۹, ۰۶:۴۱ ب.ظ)، zahra_ayyar (۲۹-۰۳-۹۶, ۰۶:۵۲ ب.ظ)، خانم ریزه (۳۱-۰۱-۹۶, ۰۹:۵۴ ب.ظ)، ثـمین (۰۸-۰۳-۹۶, ۱۰:۳۹ ب.ظ)، دخترشب (۲۱-۰۶-۹۹, ۰۹:۱۱ ب.ظ)، AsαNα (۱۳-۱۰-۹۶, ۰۷:۰۴ ب.ظ)، ft.samadi (۰۵-۰۲-۹۶, ۰۹:۳۴ ب.ظ)، NARCISSUS.97 (۲۸-۰۱-۹۶, ۰۲:۰۸ ب.ظ)، hananee (۰۴-۰۱-۹۶, ۱۰:۰۲ ب.ظ)، Living Corpse (۱۵-۰۳-۹۶, ۱۱:۰۴ ب.ظ)، _AYNAZ_ (۰۸-۰۲-۹۶, ۰۲:۲۸ ق.ظ)، فاطمه۲۷ (۰۶-۰۲-۹۶, ۱۱:۵۱ ق.ظ)، shab mahtabi (۰۵-۰۱-۹۶, ۰۵:۱۱ ب.ظ)، farnaz83 (۲۴-۰۲-۹۶, ۰۵:۰۷ ب.ظ)، d.ali (۲۶-۱۲-۹۷, ۱۱:۴۶ ق.ظ)، .AtenA. (۰۵-۰۸-۹۶, ۱۲:۴۳ ب.ظ)، ایانا (۲۴-۱۰-۹۶, ۱۲:۰۵ ق.ظ)، دختربهار (۲۹-۱۰-۹۶, ۱۲:۲۵ ق.ظ)، Land star (۰۶-۰۲-۹۷, ۰۹:۱۶ ب.ظ)، •Vida• (۱۵-۰۳-۹۶, ۱۰:۰۸ ب.ظ)، minoo_f (۳۰-۰۳-۹۶, ۰۱:۳۹ ب.ظ)، :)nafas (۲۰-۰۱-۹۶, ۰۸:۰۵ ب.ظ)، ستاره ی احساس (۰۹-۰۴-۹۶, ۱۲:۰۸ ب.ظ)، salina (۱۵-۱۰-۹۶, ۰۴:۵۴ ق.ظ)، فرشته E (۱۱-۰۱-۹۶, ۱۱:۳۹ ب.ظ)، "Ava" (۲۷-۰۱-۹۶, ۰۶:۱۷ ب.ظ)، ساسی (۰۳-۰۳-۹۶, ۰۶:۳۳ ب.ظ)، ژوان (۱۶-۰۲-۹۶, ۰۲:۰۰ ق.ظ)، !!Tina!! (۲۸-۰۹-۹۶, ۱۲:۴۷ ق.ظ)، ♥هستی♥ (۱۲-۱۰-۹۶, ۰۶:۱۴ ب.ظ)، Elesa (۰۷-۰۴-۹۶, ۰۳:۳۸ ب.ظ)، »L@ntern Moon« (۱۳-۰۱-۹۶, ۰۲:۲۵ ق.ظ)، ϻσπλ (۰۵-۰۱-۹۶, ۰۱:۰۴ ب.ظ)، Nadia hz (۳۱-۰۱-۹۶, ۱۱:۳۱ ب.ظ)، امید.ج (۰۳-۰۲-۹۶, ۱۰:۰۸ ق.ظ)، alirezaa_shah (۱۹-۰۶-۹۶, ۱۲:۰۱ ق.ظ)، kiyani (۲۹-۰۲-۹۶, ۱۲:۵۸ ب.ظ)، taranomi (۱۵-۱۱-۹۷, ۰۶:۴۴ ب.ظ)، رزمین رولینگ (۳۱-۰۲-۹۶, ۰۸:۳۵ ب.ظ)، maTisA (۰۸-۰۳-۹۶, ۱۰:۰۲ ب.ظ)، yasamin.077 (۰۴-۰۳-۹۶, ۰۱:۰۲ ق.ظ)، "فاطیما79" (۱۴-۰۴-۹۶, ۰۸:۴۷ ق.ظ)، بهار نارنج (۲۱-۰۹-۹۶, ۰۴:۳۱ ب.ظ)، $MoNtHs OfF$ (۳۰-۰۳-۹۶, ۱۱:۰۲ ق.ظ)، hedeyh2002 (۱۹-۰۴-۹۶, ۰۲:۴۲ ب.ظ)، rain12 (۱۳-۰۴-۹۶, ۰۳:۵۰ ب.ظ)، *MahLa* (۲۰-۰۴-۹۶, ۰۳:۴۱ ب.ظ)، ♥فاطیما♥ (۲۲-۰۶-۹۶, ۰۹:۵۸ ق.ظ)، فرزانه نصیری (۲۳-۰۵-۹۶, ۱۰:۱۵ ق.ظ)، N-A-F-A-S (۳۰-۰۷-۹۶, ۰۵:۱۲ ب.ظ)، مهدا امیری (۱۵-۰۷-۹۶, ۰۱:۳۱ ب.ظ)، QaseDak (۱۹-۰۷-۹۶, ۰۹:۴۳ ب.ظ)، Unknown:) (۱۲-۱۰-۹۶, ۰۲:۰۰ ب.ظ)، دختر ستاره (۰۶-۰۲-۹۷, ۰۷:۲۲ ب.ظ)، دهقانی (۰۶-۰۹-۹۶, ۱۲:۵۹ ب.ظ)، مامان سجاد (۲۳-۰۹-۹۶, ۰۲:۲۶ ب.ظ)، author (۲۰-۱۱-۹۶, ۱۲:۲۷ ق.ظ)، DOR3A (۱۲-۱۰-۹۶, ۰۳:۴۴ ب.ظ)، ♥sokot♥ (۱۱-۱۲-۹۷, ۰۸:۴۴ ب.ظ)، نگـnegarـار (۲۵-۰۲-۹۷, ۰۶:۵۲ ب.ظ)، نیـایــش (۰۸-۰۷-۹۷, ۰۳:۲۳ ب.ظ)، Vanya (۲۱-۰۲-۹۷, ۰۶:۴۹ ب.ظ)، Amira (۲۳-۰۲-۹۷, ۱۱:۲۸ ب.ظ)، hasenat (۰۴-۰۷-۹۷, ۰۴:۳۲ ب.ظ)، minaa (۲۱-۰۲-۰, ۰۷:۳۷ ب.ظ)، redwriter (۱۵-۱۱-۹۷, ۱۲:۵۷ ق.ظ)، فاطمه 1231 (۰۸-۰۱-۹۸, ۰۵:۱۸ ب.ظ)، hasanJamali (۰۴-۰۹-۹۸, ۰۸:۰۱ ب.ظ)، pouriyaAlavi (۰۵-۰۹-۹۸, ۰۷:۳۰ ب.ظ)، baharehRazavi (۰۵-۰۹-۹۸, ۰۷:۴۵ ب.ظ)، زهرا زاهديان (۱۶-۱۰-۹۸, ۰۲:۴۷ ب.ظ)، عین‌الله‌باقرزا (۲۲-۰۲-۹۹, ۰۶:۵۵ ب.ظ)، mahour. m (۰۷-۰۵-۹۹, ۰۱:۳۷ ب.ظ)، ♥Aria♥ (۲۱-۰۵-۰, ۰۳:۳۶ ب.ظ)، _RaHa_ (۳۰-۱۱-۹۹, ۰۸:۱۹ ق.ظ)، شماره مجازی (۱۱-۱۲-۹۹, ۰۷:۱۱ ق.ظ)، Mr. pickle (۲۱-۰۲-۰, ۰۶:۴۳ ب.ظ)، arom (۱۲-۰۵-۰, ۰۵:۴۷ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان