امتیاز موضوع:
  • 4 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
هركى مى خواد بياد داخل محفل ما .
ملکه برفی dateline='[url=tel:1490516380' نوشته: 1490516380[/url]']
تو در منی
مثل عکس ماه در برکه
در منی و دور از من ...

رسول یونان
نرو در جاى ديگر اى عزيزم
تو در جان منى جايت همين جاست
س خ
خدايا تو ببين 
خدايا تو ببخش

پاسخ
سپاس شده توسط:
تو بهاری ؟
نه
بهاران از توست

حمید مصدق
شاد باش، نه یک روز بلکه هزاران سال
بگذار آوازه شاد بودنت چنان در شهر بپیچد
که رو سیاه شوند
آنانکه بر سر غمگین کردنت شرط بندی کرده اند.
پاسخ
سپاس شده توسط:
تو را دوست دارم
اى كهن بوم وبر
اخوان ثالث
خدايا تو ببين 
خدايا تو ببخش

پاسخ
سپاس شده توسط:
روزه يک سو شد و عيد آمد و دل ها برخاست
مى ز خمخانه به جوش آمد و مى بايد خواست

حافظ
ت بدهTongue
از یهـ جاییـ بهـ بعدـ اگر نریـ خـــــری !
پاسخ
سپاس شده توسط:
تاكى به تمناى وصال تو يگانه
اشكم شود از هر مژه چون سيل روانه
خدايا تو ببين 
خدايا تو ببخش

پاسخ
سپاس شده توسط:
هر که آمد به جهان نقش خرابى دارد
در خرابات بگوييد که هشيار کجاست

حافظ
ت بدهxcvbxcvl
پاسخ
سپاس شده توسط:
تا نَگِریَد طِفلَک حَلوا فروشْ

دیگْ بَخشایِش کُجا آیَد به جوشْ

ش بده شاعر Tongue
پاسخ
سپاس شده توسط:
شب تار است و ره وادى ايمن در پيش
آتش طور کجا موعد ديدار کجاست

حافظ
ت بدهdfgh
پاسخ
سپاس شده توسط:
تهی بود نسیمی
سیاهی بود و ستاره ای
هستی بود و زمزمه ای
لب بود و نیایشی
من بود و تویی
نماز و محرابی
سهراب
به فکر یه اتصالم
بین خودم وخدای خودم:)
پاسخ
سپاس شده توسط:
من با ى ميگم

يارا قدحى پر کن از آن داروى مستى
تا از سر صوفى برود علت هستى

سعدى
ى بدهxcvl
پاسخ
سپاس شده توسط:

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
94 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۱۵-۱۱-۹۷, ۰۸:۲۳ ق.ظ)، nafas (۲۷-۱۱-۹۹, ۱۰:۳۶ ب.ظ)، لیلی (۰۸-۰۱-۹۶, ۰۲:۰۶ ب.ظ)، sadaf (۰۶-۰۹-۹۸, ۰۲:۲۶ ب.ظ)، زینب سلطان (۲۵-۰۲-۹۷, ۰۹:۵۳ ق.ظ)، v.a.y (۱۸-۰۲-۹۶, ۰۷:۱۷ ب.ظ)، .ShahrzaD. (۱۱-۰۱-۹۶, ۰۲:۰۳ ب.ظ)، ملکه برفی (۰۴-۰۹-۹۸, ۱۱:۰۳ ب.ظ)، نويد (۲۱-۰۲-۹۹, ۰۲:۰۱ ق.ظ)، خانوم معلم (۱۵-۰۲-۹۶, ۱۱:۰۵ ق.ظ)، Mahdiye (۱۶-۰۱-۹۶, ۰۶:۴۹ ب.ظ)، heliia (۳۰-۰۳-۹۶, ۰۱:۴۳ ب.ظ)، *گیسو* (۲۸-۰۶-۹۶, ۰۳:۴۹ ب.ظ)، آیداموسوی (۰۶-۰۱-۹۶, ۰۳:۰۲ ب.ظ)، avapars (۱۲-۰۷-۹۶, ۰۱:۴۷ ب.ظ)، barooni (۰۴-۰۱-۹۶, ۰۶:۰۴ ب.ظ)، صنم بانو (۲۷-۱۱-۹۹, ۰۶:۴۱ ب.ظ)، zahra_ayyar (۲۹-۰۳-۹۶, ۰۶:۵۲ ب.ظ)، خانم ریزه (۳۱-۰۱-۹۶, ۰۹:۵۴ ب.ظ)، ثـمین (۰۸-۰۳-۹۶, ۱۰:۳۹ ب.ظ)، دخترشب (۲۱-۰۶-۹۹, ۰۹:۱۱ ب.ظ)، AsαNα (۱۳-۱۰-۹۶, ۰۷:۰۴ ب.ظ)، ft.samadi (۰۵-۰۲-۹۶, ۰۹:۳۴ ب.ظ)، NARCISSUS.97 (۲۸-۰۱-۹۶, ۰۲:۰۸ ب.ظ)، hananee (۰۴-۰۱-۹۶, ۱۰:۰۲ ب.ظ)، Living Corpse (۱۵-۰۳-۹۶, ۱۱:۰۴ ب.ظ)، _AYNAZ_ (۰۸-۰۲-۹۶, ۰۲:۲۸ ق.ظ)، فاطمه۲۷ (۰۶-۰۲-۹۶, ۱۱:۵۱ ق.ظ)، shab mahtabi (۰۵-۰۱-۹۶, ۰۵:۱۱ ب.ظ)، farnaz83 (۲۴-۰۲-۹۶, ۰۵:۰۷ ب.ظ)، d.ali (۲۶-۱۲-۹۷, ۱۱:۴۶ ق.ظ)، .AtenA. (۰۵-۰۸-۹۶, ۱۲:۴۳ ب.ظ)، ایانا (۲۴-۱۰-۹۶, ۱۲:۰۵ ق.ظ)، دختربهار (۲۹-۱۰-۹۶, ۱۲:۲۵ ق.ظ)، Land star (۰۶-۰۲-۹۷, ۰۹:۱۶ ب.ظ)، •Vida• (۱۵-۰۳-۹۶, ۱۰:۰۸ ب.ظ)، minoo_f (۳۰-۰۳-۹۶, ۰۱:۳۹ ب.ظ)، :)nafas (۲۰-۰۱-۹۶, ۰۸:۰۵ ب.ظ)، ستاره ی احساس (۰۹-۰۴-۹۶, ۱۲:۰۸ ب.ظ)، salina (۱۵-۱۰-۹۶, ۰۴:۵۴ ق.ظ)، فرشته E (۱۱-۰۱-۹۶, ۱۱:۳۹ ب.ظ)، "Ava" (۲۷-۰۱-۹۶, ۰۶:۱۷ ب.ظ)، ساسی (۰۳-۰۳-۹۶, ۰۶:۳۳ ب.ظ)، ژوان (۱۶-۰۲-۹۶, ۰۲:۰۰ ق.ظ)، !!Tina!! (۲۸-۰۹-۹۶, ۱۲:۴۷ ق.ظ)، ♥هستی♥ (۱۲-۱۰-۹۶, ۰۶:۱۴ ب.ظ)، Elesa (۰۷-۰۴-۹۶, ۰۳:۳۸ ب.ظ)، »L@ntern Moon« (۱۳-۰۱-۹۶, ۰۲:۲۵ ق.ظ)، ϻσπλ (۰۵-۰۱-۹۶, ۰۱:۰۴ ب.ظ)، Nadia hz (۳۱-۰۱-۹۶, ۱۱:۳۱ ب.ظ)، امید.ج (۰۳-۰۲-۹۶, ۱۰:۰۸ ق.ظ)، alirezaa_shah (۱۹-۰۶-۹۶, ۱۲:۰۱ ق.ظ)، kiyani (۲۹-۰۲-۹۶, ۱۲:۵۸ ب.ظ)، taranomi (۱۵-۱۱-۹۷, ۰۶:۴۴ ب.ظ)، رزمین رولینگ (۳۱-۰۲-۹۶, ۰۸:۳۵ ب.ظ)، maTisA (۰۸-۰۳-۹۶, ۱۰:۰۲ ب.ظ)، yasamin.077 (۰۴-۰۳-۹۶, ۰۱:۰۲ ق.ظ)، "فاطیما79" (۱۴-۰۴-۹۶, ۰۸:۴۷ ق.ظ)، بهار نارنج (۲۱-۰۹-۹۶, ۰۴:۳۱ ب.ظ)، $MoNtHs OfF$ (۳۰-۰۳-۹۶, ۱۱:۰۲ ق.ظ)، hedeyh2002 (۱۹-۰۴-۹۶, ۰۲:۴۲ ب.ظ)، rain12 (۱۳-۰۴-۹۶, ۰۳:۵۰ ب.ظ)، *MahLa* (۲۰-۰۴-۹۶, ۰۳:۴۱ ب.ظ)، ♥فاطیما♥ (۲۲-۰۶-۹۶, ۰۹:۵۸ ق.ظ)، فرزانه نصیری (۲۳-۰۵-۹۶, ۱۰:۱۵ ق.ظ)، N-A-F-A-S (۳۰-۰۷-۹۶, ۰۵:۱۲ ب.ظ)، مهدا امیری (۱۵-۰۷-۹۶, ۰۱:۳۱ ب.ظ)، QaseDak (۱۹-۰۷-۹۶, ۰۹:۴۳ ب.ظ)، Unknown:) (۱۲-۱۰-۹۶, ۰۲:۰۰ ب.ظ)، دختر ستاره (۰۶-۰۲-۹۷, ۰۷:۲۲ ب.ظ)، دهقانی (۰۶-۰۹-۹۶, ۱۲:۵۹ ب.ظ)، مامان سجاد (۲۳-۰۹-۹۶, ۰۲:۲۶ ب.ظ)، author (۲۰-۱۱-۹۶, ۱۲:۲۷ ق.ظ)، DOR3A (۱۲-۱۰-۹۶, ۰۳:۴۴ ب.ظ)، ♥sokot♥ (۱۱-۱۲-۹۷, ۰۸:۴۴ ب.ظ)، نگـnegarـار (۲۵-۰۲-۹۷, ۰۶:۵۲ ب.ظ)، نیـایــش (۰۸-۰۷-۹۷, ۰۳:۲۳ ب.ظ)، Vanya (۲۱-۰۲-۹۷, ۰۶:۴۹ ب.ظ)، Amira (۲۳-۰۲-۹۷, ۱۱:۲۸ ب.ظ)، hasenat (۰۴-۰۷-۹۷, ۰۴:۳۲ ب.ظ)، minaa (۲۱-۰۲-۰, ۰۷:۳۷ ب.ظ)، redwriter (۱۵-۱۱-۹۷, ۱۲:۵۷ ق.ظ)، فاطمه 1231 (۰۸-۰۱-۹۸, ۰۵:۱۸ ب.ظ)، hasanJamali (۰۴-۰۹-۹۸, ۰۸:۰۱ ب.ظ)، pouriyaAlavi (۰۵-۰۹-۹۸, ۰۷:۳۰ ب.ظ)، baharehRazavi (۰۵-۰۹-۹۸, ۰۷:۴۵ ب.ظ)، زهرا زاهديان (۱۶-۱۰-۹۸, ۰۲:۴۷ ب.ظ)، عین‌الله‌باقرزا (۲۲-۰۲-۹۹, ۰۶:۵۵ ب.ظ)، mahour. m (۰۷-۰۵-۹۹, ۰۱:۳۷ ب.ظ)، ♥Aria♥ (۲۱-۰۵-۰, ۰۳:۳۶ ب.ظ)، _RaHa_ (۳۰-۱۱-۹۹, ۰۸:۱۹ ق.ظ)، شماره مجازی (۱۱-۱۲-۹۹, ۰۷:۱۱ ق.ظ)، Mr. pickle (۲۱-۰۲-۰, ۰۶:۴۳ ب.ظ)، arom (۱۲-۰۵-۰, ۰۵:۴۷ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان