امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"هما روستا" نمایشنامه "آنا کارنینا" را در حمایت از هنرمندان سرطانی ?
نمایشنامه «آنا کارنینا» با کارگردانی «هما روستا»، پانزدهم آذرماه در کتابخانه ملّی و در حمایت از هنرمندان مبتلا به سرطان نمایشنامه‌خوانی می‌شود.
به گزارش حوزه تئاتر باشگاه خبرنگاران؛ نمایشنامه «آنا کارنینا» با کارگردانی «هما روستا»، پانزدهم آذرماه در کتابخانه ملّی و در حمایت از هنرمندان مبتلا به سرطان نمایشنامه‌خوانی می‌شود.

بنابر این خبر، هما روستا نمایشنامه «آنا کارنینا» را به نفع هنرمندانی که از بیماری سرطان رنج می‌برند،در قالب نمایشنامه‌خوانی اجرا می‌کند.

ترانه علیدوستی،حسن معجونی،رضا بهبودی،اشکان خطیبی، ستاره پسیانی،لیلی رشیدی، شبنم فرشادجو،هومن کیایی،نگار عابدی و محمد چرم‌شیر در این تک‌اجرای نمایشنامه‌خوانی، هما روستا را همراهی می‌کنند.همچنین بامداد افشار اجرای موسیقی و افکت را در این نمایشنامه‌خوانی بر عهده خواهد داشت.

گفتنی است هما روستا دو سال پیش نیز همین نمایشنامه را در فرهنگسرای اندیشه و به نفع زلزله‌زدگان آذربایجان شرقی اجرا کرده بود.

بهای بلیت نمایشنامه‌خوانی آنا کارنینا به صورت همت عالی خواهد بود و علاقه‌مندان برای دیدار از این برنامه می‌توانند روز شنبه پانزدهم آذر، ساعت 18:30 به کتابخانه ملّی در اتوبان حقانی مراجعه کنند.

انتهای پیام/ اس
تا وقتی عشق آسمونی دارم
چه نیازی به عشق زمینی دارم
×من نوشت

پاسخ
سپاس شده توسط:
خدا خیرش بده
آمدن ' بودن ' شدن ' رفتن
پاسخ
سپاس شده توسط: