امتیاز موضوع:
  • 8 رای - 4 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
همفکری با شما دوست ایران رمانی
با تشكر و سپاس از مديركل ،ناظم ،مدير ارشد، و ساير مديران بخشهاي مختلف و كاربران ويژه و سايرين
سلام و خسته نباشيد
خيلي از دوستان و كاربران بدلايلي از عضويت در انجمن محروم شدند در صورت امكان در حد كاربر عادي نگهداريد...mara
ضمنا آماري از اعضاء و كاربراني كه فعاليت ميكنند ارائه نمائيد چرا كه خيلي ها هستند كه فقط اسمشون باقيست وخيلي وقته خبري از اونا نيست(بهتره با يه اصطلاحي كاربري شون مشخص گردد مثلا كاربر معلق)...xcvl
با تشكر مجدد-كاربر در شرف بازنشستگي محمدرضا
پاسخ
سپاس شده توسط:
(۱۸-۰۵-۹۴، ۱۲:۴۹ ب.ظ)ملکه برفی نوشته:
نقل قول:اون قسمتی که نوشتین رمان های گروهی ..بنظرم اونجا رو اختصاص بدین به تبلیغات.. رمان های گروهی رو تو بخش کتاب تاپیکی بزنید برای معرفی
توی بخش کتاب ، ببخشید ولی زیر بخش ها الکی زیاده ! زیر بخش کتاب کامل شده بخش داستان کوتاه و حکایت ! میشه منتقل شه فرهنگ و هنر بخش شعر و ادبیات !
توی بخش تایپ رمان بجای این همه زیر بخش میشه سه قسمتشون کرد :رمان های در حال تایپ ایرانی .حذفیات .ناتمام ..
عکس شخصیت ها حذف بشه چون اولا اگر هم قرار به وجودش باشه باید تو بخش عکس باید باشه .ثانیا سرور سایت سنگین میشه .ثالثا ممکنه فردا روزی فیلترینگ گیر بده ! برای اینجور چیزا کاربرا میتونن گروه ایجاد کنن !
بین کتاب و رمان خارجی و مطالب غیر فارسی هم فرقی نیس ! بهتره کلا یه زیر بخش جدا براش ایجاد بشه و تایپ /ترجمه / دانلود کتاب خارجی اینجا قرار بگیره
بخش دانلود کتاب هم دو تا زیر بخش کتاب ایرانی کتاب خارجی کافیه ! دیگه متفرقه و ایرانی و کاربر و...اینا فقط گیج کننده است !
متفرقه کتاب خوبه !

بابت نظراتت ممنونم دوست عزیز
اینکه به انجمن توجه میکنید و اهمیت میدید خیلی خوبه
ولی میدونستی برای هر کدوم از این زیر بخش هایی که میگی فکر شده و وقتی وجودش لازم و مورد نیاز بوده زده شده ؟؟؟!
اول اینکه : رمان های گروهی بالای سایت بعد از مدتی برداشته میشه و فقط برای مسابقه رمان نویسی گروهی هست که بعد از اتمام مسابقه اون رمان ها هم برداشته میشن .
دومین موضوع که همون عکس شخصیت های رمان هست : برای عکس شخصیت ها صدف عزیزم زحمت کشیدن و قوانین گذاشتن که اگه رعایت بشه هیچ مشکلی ایجاد نمیکنه و اینکه امکان ایجاد گروه توی انجمن نیست ...
سوم اینکه : کتاب و رمان خارجی در حقیقت همون کتابای ترجمه شده خارجی هست و مطالب غیر فارسی ، مطالبی هستن که زبان اصلی هستن ... به نظر شما این دو تا با هم فرقی نداره ؟؟؟
دانلود کتاب متفرقه هم کتاب های بجز رمان هست
دانلود رمان کاربران هم لازمه ... وقتی کتاب و رمان کاربران هست نباید دانلودش باشه ؟

نظرات مربوط به بخش خودم رو به نظرم لازم بود توضیح بدم ...
بازم ممنون که به انجمن توجه میکنید .mara.

سلام عزیز دل . ببخشید دیر جوابت رو دیر دادم مشغول نوشتن بقیه نظراتم بودم !

خانومی حرفت رو قبول دارم ..اون هم بطور کامل ..اما من حدودا 5 ساله تو انجمن های مختلف رمان فعالیت دارم این نکاتی که بهتون گفتم نقاط ضعف اون انجمن ها بوده که حتی موجب فیلتر شدن سایت ها هم شده ..
راجع به مورد اول ..خب من خبر نداشتم اینا قراره برداشته بشه .. اما منظورم بی توجهی به رمان ها هم نبود . فکر میکنم اگر تاپیکی توی بخش کتاب باشه و نویسنده ها اونجا خلاصه رمان هاشون رو قرار بدن یه ارشیو بوجود میاد که خواننده میتونه به کمک اون رمانی که به سلیقه اش میخوره رو انتخاب کنه .. (به جای سر زدن به تعداد زیادی از تاپیک های رمان )
دلیل بعدی برای این نظر این بود که ایجاد تغییرات توی سایت نیاز مند هزینه ی زیادیه ! این هزینه رو که ادمین نباید از جیب خودشون بذارن ! من میگم یه بخشی توی صفحه اصلی مختص تبلیغات باشه ..نه 100 تا تبلیغ اما 4-5 تا تو صفحه اصلی و 2-3 تا پاپ آپ فکر نمیکنم چندان ازار دهنده باشه !

راجع به دومین موضوع

اینجا رو بخون ! حدود یک ماه طول کشید این سایت رفع فیلتر شه ! من نمیگم هیچ کس هیچ عکسی هیچ جایی نذاره !اگر امکان ایجاد گروه تو انجمن بوجود بیاد کاربرا میتونن برای رمانشون گروه بزنن و علاوه بر گذاشتن عکس زمان پست گذاشتنشون یا صحبت باخواننده هاشونو اونجا قرار بدن
راجع به مورد سوم
من باز هم نگفتم حذف شه ! گفتم جا به جا بشه .. به جای اینکه توی بخش تایپ رمان کنار رمان های فارسی باشه یه زیر بخش دیگه به نام کتاب های خارجی توی بخش کتاب ایجاد شه که سه دسته شه .. تایپ رمان زبان اصلی / ترجمه / دانلود !

بعد خانومی راجع به بخش دانلود کتاب کاربران انجمن شامل کتاب ایرانی میشه دیگه ! یعنی کتابای کاربران زیر مجموعه ای از کتاب های ایرانیه !

امیدوارج حوری نوشته باشم که متوجه منظورم شده باشی !
خواهش میکنم عزیز ..همه ی ما در قبال سایتی که توش عضویم مسولیم
گوش های سنگین بهانه اند
حرف های ما شنیدنی نیستند ..
گاهی !
پاسخ
سپاس شده توسط:
من فقط یه درخواستی دارم
سرور سایتو قوی تر کنین!
به خدا بعضی وقتا تا مرز دیوانگی می رم بسکه مرورگر کند می شهzaps
می رم دعاتون می کنمxcvb
یه جوری سرورو قوی کنین که بتونم تند تند پست بزارم و فعالیت کنمxcvl
ممنون
و دیگر آسمان را نخواهی دید...
پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام [عکس: xcvk.gif]خب به نظرم بهتره یه زیر انجمن اضافه کنید و اس ام اس های مختلف طنز و مناسبتی و .... رو اونجا بزاریدxcvl
پاسخ
سپاس شده توسط:
من نظرم اینکه یه برنامه ای ریخته شه که شخص پروفایل مشخص کنه برای چه کسای پیام های پروفایل نشون داده بشه یعنی مثلا فقط بزنه دوستان یا همه بالاخره خودش تصمیم بگیره ...
zed bazi is my life
پاسخ
سپاس شده توسط:
به نظر من میشه بعضی از پستای قدیمی به درد نخور (مثلاپست ها قدیمیه بخش بحث و گفت وگو)رو حذف کردتا کاربرا تا هم خلوت بشه هم پستای کاربرا به حساب بیان ممنون
اگر مغز انسان چنان ساده میبود که ما از آن سر در می آوردیم ، هنوز جنان احمق بودیم که هیچ از آن سر در نمی آوردیم .... دنیای سوفی
پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام
من یه پیشنهاد برای پروفایل ها داشتم
اگه بشه یه گزینه حذف توی هر پروفایل بذارید تا هرکس خواست پیام هایی که براش میاد و نیازی بهشون نداره رو حذف کنه
من توی چند تا انجمن رفتم دیدم همچین گزینه ای دارن
گفتم اگه شما هم بتونید بذارید خیلی خوب میشه
نبینم گرفته باشی
که تمام شهر را به نماز ایات وا میدارم....
پاسخ
سپاس شده توسط:
من فقط میخواستم به دو تا نکته ای اشاره کنم
متاسفانه اکثر رمانایی که توی این انجمن گذاشته شده با فونت ریز ساده و بدون فاصله گذاشته شده که خوب این خواننده رو اذیت میکنه
طوری که من گاهی وقتا خودم مجبور میشم همون رمانو برم از یه سایت دیگه دنبال کنم و واقعا حیفه
اهای نویسندگان و کپی کنندگان عزیز فکر نمیکنم یه کلیک کردن روی حرف bکاری داشته باشه ببینید ایا خودتون واقعا حاضرید این چنین رو رمانی رو بخونید؟
نکته ای دیگم اینه که دوستان گل نویسنده ای تو سایت داریم که من همین الانم دارم کاراشونو دنبال میکنم
ولی بعضی از دوستان پستایی میذارن که واقعا ادم تعجب میکنه که ایا میشه اسم پست روی اینا گذاشت یا نه
اگر مثلا یه قانون خاصی در این باره باشه وبرای نویسندگان سایت اعلام کنید که هر پست رمان از بیست خط کمتر نباشه خیلی خوب میشه
با تشکر از همه دوستانی که همکاری میکنن و کردنmara
سه جمله آخر کوروش :

تابوتم را پزشکان حمل کنندتا همه بدانند هیچ طبیبی نمیتواند جلومرگ را بگیرد .

تمام طلاهایم را در مسیر حرکتم بریزید تا مردم بدانند مال نتوانست نجاتم دهد.

دست هایم را از تابوت بیرون بگذارید تا بدانند که باید با دست
خالی رفت.

« بیهوده متاز که مقصد خاک است »
پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام و وقت بخیر به همه یِ اعضا.
به نظر ِ من بخض فیلم نامه اضافه شه و شروع به کار شه اونجا، میتونه استعدادهای ِ خوبی رو معرفی کنه.
شکل و شمایل فروم تغییر کنه. یکم نو و نوار بشه.
یک صفحه در اینستاگرام ساخته بشه، اونجا میتونه به پربازدید شدن سایت کمک کنه. و تبلیغ . شما میتونین با تبلیغ صفحه رو پربازدید کنین و در نتیجه سایت پربازدید میشه.
اینها نظرات ِ من ِ و هرگز نمیگن 100درصد درستن اما شاید کمکی کنن. mara
نقل قول:آـهستهـ اسممـ را ـصدا ـبزـنـ ، ـمیـ ـخواهمـ ـصدایتـ را ـطـولانیـ و دزدکانهـ داـشتهـ ـباشمـ
پاسخ
سپاس شده توسط:
(۰۴-۰۶-۹۴، ۱۲:۲۶ ق.ظ)elena.r نوشته: من فقط میخواستم به دو تا نکته ای اشاره کنم
متاسفانه اکثر رمانایی که توی این انجمن گذاشته شده با فونت ریز ساده و بدون فاصله گذاشته شده که خوب این خواننده رو اذیت میکنه
طوری که من گاهی وقتا خودم مجبور میشم همون رمانو برم از یه سایت دیگه دنبال کنم و واقعا حیفه
اهای نویسندگان و کپی کنندگان عزیز فکر نمیکنم یه کلیک کردن روی حرف bکاری داشته باشه ببینید ایا خودتون واقعا حاضرید این چنین رو رمانی رو بخونید؟
نکته ای دیگم اینه که دوستان گل نویسنده ای تو سایت داریم که من همین الانم دارم کاراشونو دنبال میکنم
ولی بعضی از دوستان پستایی میذارن که واقعا ادم تعجب میکنه که ایا میشه اسم پست روی اینا گذاشت یا نه
اگر مثلا یه قانون خاصی در این باره باشه وبرای نویسندگان سایت اعلام کنید که هر پست رمان از بیست خط کمتر نباشه خیلی خوب میشه
با تشکر از همه دوستانی که همکاری میکنن و کردنmara

سلام و روز بخیر aaj

در مورد نکته دومتون باید یادآوری کنم که این قانون گذاشته شده که پست رمان کاربران نباید کمتر از ۳۰ خط باشه..

http://forum.iranroman.com/showthread.php?tid=83929

اگر اینجا رو با دقت مطالعه کنید میفهمید.. اگر هم بین رمان کاربرا پستی و دیدید که کوتاه بود میتونید گزارش کنید تا تذکر داده بشه به نویسنده رمان

ممنون از همکاریت عزیزم gggm
خنده بر لب میزنم تا کَــس نداند رازِ من
ورنه این دنیا که مـــا دیدیم ، خندیدن نداشت ...! 
پاسخ
سپاس شده توسط:

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
100 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۱۹-۰۳-۹۶, ۰۳:۰۱ ب.ظ)، nafas (۳۱-۰۲-۹۵, ۰۱:۲۲ ق.ظ)، لیلی (۲۸-۱۱-۹۹, ۰۴:۳۲ ب.ظ)، sadaf (۱۷-۱۰-۹۶, ۱۱:۱۳ ب.ظ)، محمد رضا (۲۶-۰۶-۹۴, ۰۹:۵۸ ق.ظ)، ~mahdis~ (۱۲-۰۶-۹۴, ۰۴:۱۳ ب.ظ)، v.a.y (۰۳-۰۷-۹۴, ۰۲:۲۲ ق.ظ)، .ستایش. (۰۴-۰۶-۹۴, ۰۳:۱۸ ق.ظ)، ×دختر بهار× (۱۸-۰۵-۹۴, ۰۷:۰۸ ب.ظ)، adonis (۱۸-۰۵-۹۴, ۰۱:۲۳ ب.ظ)، N!rvana (۰۵-۰۵-۹۵, ۰۳:۰۴ ب.ظ)، ~ MoOn ~ (۲۶-۰۶-۹۴, ۱۰:۳۴ ق.ظ)، .ShahrzaD. (۱۷-۱۰-۹۴, ۱۲:۴۵ ب.ظ)، ملکه برفی (۲۷-۰۳-۹۶, ۰۶:۲۵ ب.ظ)، vajiheh (۰۲-۰۶-۹۴, ۰۱:۳۶ ب.ظ)، mamalii 121 (۲۱-۰۵-۹۴, ۰۲:۴۳ ق.ظ)، elena.r (۰۴-۰۶-۹۴, ۱۲:۲۶ ق.ظ)، hadis hpf (۲۶-۱۱-۹۵, ۰۱:۲۲ ق.ظ)، نويد (۲۴-۱۱-۹۵, ۰۴:۲۷ ق.ظ)، شیرین فرهمندپور (۰۳-۰۷-۹۴, ۰۸:۲۲ ق.ظ)، خانوم معلم (۱۷-۱۰-۹۴, ۰۱:۱۵ ب.ظ)، Ar.chly (۲۶-۰۲-۹۵, ۱۲:۴۷ ب.ظ)، Maei (۳۱-۰۶-۹۴, ۰۵:۲۹ ب.ظ)، .مليكا. (۱۸-۰۵-۹۴, ۰۳:۰۶ ب.ظ)، SilentCity (۱۸-۰۶-۹۴, ۰۱:۱۶ ب.ظ)، fatemeh80 (۲۹-۰۵-۹۴, ۰۳:۵۳ ق.ظ)، hedy (۱۱-۰۶-۹۴, ۱۲:۴۷ ب.ظ)، farnoosh-79 (۱۸-۰۵-۹۴, ۱۲:۳۱ ب.ظ)، zr2014 (۰۴-۰۶-۹۴, ۰۳:۰۶ ق.ظ)، s@mir@ (۰۴-۰۶-۹۴, ۰۱:۳۵ ق.ظ)، ****Dayan**** (۰۳-۰۷-۹۴, ۰۲:۲۸ ق.ظ)، mercede (۰۴-۰۶-۹۴, ۱۲:۲۱ ق.ظ)، "MJ" (۲۴-۰۷-۹۴, ۰۹:۴۶ ب.ظ)، ghazaleh (۲۳-۰۵-۹۵, ۱۱:۳۰ ق.ظ)، نیاز (۱۱-۰۶-۹۴, ۱۲:۴۷ ب.ظ)، raha22 (۲۶-۰۵-۹۴, ۰۲:۳۵ ب.ظ)، elham zelzele (۱۹-۰۵-۹۴, ۰۲:۱۶ ب.ظ)، ♢Toktam♢ (۱۸-۰۵-۹۴, ۱۲:۵۶ ب.ظ)، *آسمان آبی* (۰۷-۰۸-۹۴, ۱۲:۵۹ ب.ظ)، دختر ایران (۲۰-۰۸-۹۴, ۰۲:۳۹ ب.ظ)، سرنای را (۲۵-۰۳-۹۵, ۰۲:۲۰ ب.ظ)، heliia (۰۱-۰۶-۹۴, ۰۲:۰۳ ب.ظ)، parbaneh (۰۶-۰۶-۹۴, ۱۱:۳۹ ب.ظ)، eris (۰۱-۰۶-۹۴, ۰۶:۱۴ ب.ظ)، آشوب (۳۱-۰۵-۹۴, ۰۷:۵۷ ب.ظ)، zeinab.r.1999 (۲۹-۰۶-۹۴, ۱۱:۴۴ ق.ظ)، فاطمه27 (۱۸-۰۵-۹۴, ۰۶:۴۰ ب.ظ)، hannaneh (۱۸-۰۵-۹۴, ۰۳:۲۷ ب.ظ)، رادوین (۱۹-۰۵-۹۴, ۱۲:۵۶ ق.ظ)، مارکیز (۱۲-۰۶-۹۴, ۰۴:۰۳ ب.ظ)، Death (۲۲-۰۶-۹۴, ۰۹:۵۵ ب.ظ)، deli67 (۲۰-۰۵-۹۵, ۰۴:۱۰ ب.ظ)، عکس ه (۱۰-۰۶-۹۴, ۰۸:۴۶ ب.ظ)، MaryaM_sh (۲۸-۰۸-۹۴, ۰۲:۲۷ ب.ظ)، 2fan2314 (۰۹-۰۷-۹۴, ۰۸:۰۸ ب.ظ)، .:Mahdis (۱۸-۰۶-۹۴, ۰۳:۰۱ ب.ظ)، آیداموسوی (۲۲-۰۶-۹۵, ۰۲:۵۹ ق.ظ)، aparnik (۱۸-۰۵-۹۴, ۰۷:۳۳ ب.ظ)، T a R a N e (۱۳-۰۶-۹۴, ۰۵:۰۲ ب.ظ)، morgana (۳۰-۰۵-۹۴, ۰۳:۱۲ ب.ظ)، ツ ηarsis ℓavani (۲۵-۰۵-۹۴, ۱۱:۴۱ ب.ظ)، elmira501 (۰۹-۰۸-۹۴, ۱۰:۰۵ ب.ظ)، رزبیتا (۲۴-۰۶-۹۴, ۱۲:۳۴ ب.ظ)، ❤❤Tara❤❤ (۲۶-۰۵-۹۴, ۰۴:۲۲ ب.ظ)، dokhtarehava (۳۱-۰۵-۹۴, ۱۱:۴۵ ب.ظ)، satin (۲۶-۰۷-۹۴, ۰۶:۲۹ ب.ظ)، فاطمه حیدری (۱۹-۱۰-۹۴, ۰۲:۲۲ ب.ظ)، parisa1367 (۱۲-۰۶-۹۴, ۰۴:۵۶ ب.ظ)، ویکتوریا (۲۴-۱۰-۹۴, ۱۲:۲۰ ق.ظ)، miss yasi (۱۸-۰۶-۹۴, ۰۹:۴۶ ق.ظ)، nza3380 (۰۸-۰۴-۹۵, ۰۳:۳۴ ق.ظ)، sarika (۰۹-۰۸-۹۴, ۱۰:۲۹ ب.ظ)، fatemeh . R (۲۰-۰۵-۹۵, ۰۳:۵۳ ب.ظ)، gelavizh (۰۴-۰۷-۹۴, ۰۵:۰۵ ب.ظ)، #*Ralya*# (۲۶-۰۵-۹۵, ۰۹:۳۷ ب.ظ)، nasim30 (۱۰-۰۸-۹۴, ۰۵:۵۳ ب.ظ)، barooni (۰۸-۰۱-۹۶, ۰۲:۱۷ ب.ظ)، مهرآفرین (۰۸-۰۸-۹۴, ۰۶:۵۷ ب.ظ)، aydil (۱۷-۰۸-۹۴, ۰۴:۲۸ ب.ظ)، لیلا خفن (۱۷-۰۸-۹۴, ۰۴:۲۶ ب.ظ)، ****نگار**** (۲۲-۱۰-۹۴, ۰۸:۱۹ ب.ظ)، صنم بانو (۰۶-۰۶-۹۵, ۰۴:۱۵ ق.ظ)، فری دات کام (۰۷-۱۰-۹۴, ۰۴:۵۵ ب.ظ)، فائزه 2 (۱۷-۱۰-۹۴, ۰۱:۴۶ ب.ظ)، نفس2015 (۰۳-۰۹-۹۴, ۱۱:۰۹ ب.ظ)، sahar* (۱۷-۱۰-۹۴, ۱۱:۵۵ ق.ظ)، ӄoCholOo (۳۰-۰۹-۹۴, ۱۲:۳۱ ق.ظ)، برف سیاه (۰۴-۰۷-۹۵, ۰۱:۵۴ ب.ظ)، nafas:) (۱۶-۱۰-۹۴, ۰۳:۱۸ ب.ظ)، *Azin* (۱۷-۱۰-۹۴, ۱۱:۴۱ ق.ظ)، bahari (۰۵-۰۵-۹۵, ۰۴:۴۵ ب.ظ)، عسل6 (۲۰-۰۵-۹۵, ۰۳:۰۱ ب.ظ)، Zeinab.rp (۱۴-۰۲-۹۵, ۰۵:۳۱ ب.ظ)، مریم74 (۱۷-۱۰-۹۵, ۰۸:۵۴ ب.ظ)، Meno (۱۹-۱۰-۹۵, ۰۳:۴۴ ق.ظ)، پریا14 (۱۳-۰۳-۹۵, ۱۱:۱۷ ب.ظ)، AŋɨsA♪E (۱۳-۰۳-۹۵, ۱۰:۱۸ ب.ظ)، مهزز (۱۲-۰۵-۹۵, ۰۳:۰۵ ب.ظ)، ساريا (۳۰-۱۰-۹۵, ۰۲:۴۴ ق.ظ)، HONARMAND (۰۴-۰۵-۹۵, ۰۹:۰۷ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان