امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
واقعا مثل اينکه واقعيه !!!!
برا مسخره کردنهxcvlxcvbfv
و دیگر آسمان را نخواهی دید...
پاسخ
سپاس شده توسط:
خب آفتابه ای که نو باشه و قبلاً استفاده نشده باشه که اشکالی نداره داره؟؟ asnaasna
The More You Love... The More It Hurts
پاسخ
سپاس شده توسط:
قیافه من الان اینجورهUndecidedUndecidedUndecided
انچه که ازسر گذشت ؛ شد سرگذشت!!!
حیف بی دقت گذشت؛ اما گذشت!!!
تاکه خواستیم یک «دوروزی» فکرکنیم!!!!!!!
بردرخانه نوشتند؛ درگذشت..‌..
پاسخ
سپاس شده توسط:
نههههههههههههههههه ، یکی توضیح بده اگه افتابه رو میزارن سر سفره ، پس تو سرویس بهداشتیاشون چی میزارن ؟؟؟ twol
ابر و باد و مه و خورشید و فلک یک شعر است / هر نسیم حرم کرب و بلا را عشق است.
پاسخ
سپاس شده توسط:
(۰۵-۰۹-۹۴، ۰۴:۰۸ ق.ظ)شقایق سرخ نوشته: نههههههههههههههههه ، یکی توضیح بده اگه افتابه رو میزارن سر سفره ، پس تو سرویس بهداشتیاشون چی میزارن ؟؟؟ twol
حتما اونجا تنگ ههای بلورینشون رو میذارن!!!
asna
"مهربانی" مهمترین اصل "انسانیت" است .
اگر کسی از من کمک بخواهد یعنی من هنوز روی
زمین ارزش دارم.
پاسخ
سپاس شده توسط:
(۱۳-۰۷-۹۴، ۰۶:۱۳ ب.ظ)*hasti* نوشته: اه چه چندش
یعنی ازش میخورن؟؟؟!!!!
نه گذاشتن تو سفره نگاش كنن نميخورن كdfgh
پاسخ
سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Tongue مثل حموم ماست ، فقط اینا لگن قرمز ندارن !! صنم بانو 8 249 ۲۹-۰۳-۰، ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: دخترشب
Tongue واقعا هدفشون چی بوده ؟! صنم بانو 2 99 ۱۳-۰۱-۰، ۰۸:۲۰ ق.ظ
آخرین ارسال: minaa
  واقعا چیکار کرد؟ دختربهار 1 119 ۰۳-۱۱-۹۹، ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: صنم بانو

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
29 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۱۵-۰۷-۹۴, ۰۵:۲۳ ب.ظ)، sadaf (۱۳-۰۷-۹۴, ۰۳:۲۱ ب.ظ)، ~mahdis~ (۱۴-۰۷-۹۴, ۱۱:۱۱ ب.ظ)، v.a.y (۱۵-۰۷-۹۴, ۰۵:۲۳ ب.ظ)، N!rvana (۰۷-۰۲-۹۵, ۱۱:۰۵ ب.ظ)، ملکه برفی (۰۸-۰۲-۹۵, ۰۸:۱۲ ب.ظ)، hadis hpf (۱۳-۰۷-۹۴, ۱۱:۲۵ ب.ظ)، نويد (۱۶-۰۷-۹۴, ۰۷:۱۲ ب.ظ)، خانوم معلم (۰۵-۰۹-۹۴, ۰۸:۵۹ ق.ظ)، Ar.chly (۰۴-۰۹-۹۴, ۰۷:۱۰ ب.ظ)، .مليكا. (۰۷-۰۹-۹۴, ۰۹:۱۴ ق.ظ)، farnoosh-79 (۱۳-۰۷-۹۴, ۱۱:۰۲ ب.ظ)، s@mir@ (۱۴-۰۷-۹۴, ۱۱:۳۴ ب.ظ)، "MJ" (۰۴-۰۹-۹۴, ۰۷:۱۶ ب.ظ)، elham zelzele (۰۵-۰۹-۹۴, ۱۱:۲۵ ق.ظ)، دختر ایران (۰۵-۰۹-۹۴, ۰۸:۳۵ ق.ظ)، آشوب (۱۳-۰۷-۹۴, ۱۱:۳۰ ب.ظ)، Death (۰۸-۰۲-۹۵, ۱۱:۵۵ ب.ظ)، deli67 (۰۸-۰۲-۹۵, ۰۸:۲۱ ق.ظ)، 2fan2314 (۱۳-۰۷-۹۴, ۰۶:۱۴ ب.ظ)، mania (۱۵-۰۷-۹۴, ۰۵:۲۶ ب.ظ)، arteston (۲۳-۰۷-۹۴, ۰۸:۴۵ ب.ظ)، *hasti* (۰۴-۰۹-۹۴, ۰۷:۱۱ ب.ظ)، #*Ralya*# (۰۵-۰۹-۹۴, ۱۲:۴۶ ق.ظ)، نفس 18 (۱۵-۰۷-۹۴, ۰۵:۲۲ ب.ظ)، armiti (۰۵-۰۹-۹۴, ۱۲:۳۷ ق.ظ)، ****نگار**** (۰۴-۰۹-۹۴, ۰۷:۰۷ ب.ظ)، شقایق سرخ (۰۵-۰۹-۹۴, ۰۴:۰۸ ق.ظ)، **عصر دلتنگی** (۰۴-۰۹-۹۴, ۰۶:۵۳ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان