امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
واکنش بایرنی‌ها به جدایی شواینی
خبرگزارش تسنیم: عصر روز گذشته (شنبه) دو باشگاه بایرن مونیخ و منچستریونایتد به‌صورت رسمی اعلام کردند که دو طرف برای انتقال باستین شواین‌اشتایگر به اولدترافورد به توافق رسیده‌اند و این انتقال به زودی شکل رسمی به خود خواهد گرفت. کاپیتان تیم ملی آلمان که از قراردادش با باواریایی‌ها تنها یک سال دیگر باقی مانده بود، با قراردادی سه ساله به ارزش سالانه 12 میلیون پوند توافق کرده به جمع شیاطین سرخ ملحق شود.

شواین‌اشتایگر 30 ساله در دوران حضور 17 ساله‌اش در بایرن مونیخ که بیش از 500 بازی رسمی برای این تیم انجام داده به هر عنوان قهرمانی که ممکن بوده، رسیده است. او حالا خود را در لیگ برتر انگلیس محک خواهد زد و بار دیگر زیرنظر لوئیز فن‌خال این بار در منچستریونایتد به فوتبالش ادامه خواهد داد.

مانوئل نویر، دروازه‌بان بایرن مونیخ: نبود شواین‌اشتایگر در بایرن به نوعی غیرعادی است. او دوست خوبی است. با وجود اینکه به شخصه از جدایی باستین خیلی ناراحت شدم، اما خوشحالم که هنوز در تیم ملی آلمان کنار هم هستیم. روز قبل از اینکه این انتقال قطعی شود با هم صحبت کردیم و باستین نمی‌خواست کسی در راه این انتقال سد راهش شود. برای شواینی آرزوی سلامتی دارم و امیدوارم بهترین بازی‌ها را به زودی از او شاهد باشیم. به هر حال برای من واقعاً چیزی تغییر نکرده است و بازیکنان قدیمی بایرن مونیخ از جمله توماس مولر حالا باید مسئولیت بیشتری بر عهده بگیرند.

فیلیپ لام، کاپیتان سرخپوشان مونیخی: به شخصه از جدایی باستین از بایرن مونیخ متأسف شدم. من بیشتر دوران حرفه‌ای خودم را در بایرن و تیم ملی آلمان در کنار شواینی بازی کرده‌ام، ولی او به دنبال چالشی جدید بود و باید این تصمیم وی را بپذیرم و به آن احترام بگذارم. شواین‌اشتایگر این تصمیم را خودش گرفت. باشگاه هم از اینکه شواینی را از دست داد، متأسف است و دل‌مان برای او تنگ می‌شود. ما دوستان خوبی برای هم هستیم و برای باستین آرزو می‌کنم همانند دوران حضورش در بایرن مونیخ بهترین بازی‌های خود را در منچستریونایتد هم به نمایش بگذارد.

ژروم بواتنگ، مدافع باواریایی‌ها: در هفته‌های گذشته شایعات زیادی در مورد شواین‌اشتایگر خواندم و فکر می‌کردم همه آنها جوسازی است. چه می‌توانم بگویم؟ همه ما از شنیدن این خیر ناراحت شدیم. باستین رفیقی خوب و بازیکنی بزرگ است. برای او بهترین آرزوها را دارم. او نقش مهمی در تیم ملی آلمان ایفا می‌کند.

[عکس: 582585_299.jpg]
خاوی مارتینس، هافبک اسپانیایی باواریایی‌ها هم با انتشار عکسی از خود و شواین‌اشتایگر در صفحه شخصی «توئیتر» خود نوشت: ممنونم باستی و موفق باشی!

[عکس: 582586_976.jpg]
روبرت لواندوفسکی، مهاجم لهستانی سرخپوشان مونیخی هم در صفحات شخصی خود در شبکه‌های اجتماعی «توئیتر» و «اینستاگرام» تصاویری از خود و باستین منتشر و از او تشکر کرد.

[عکس: 582587_561.jpg]

[عکس: 582588_713.jpg]
پاسخ
سپاس شده توسط: