امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
واکنش ها به کنسرت محمد رضا گلزار در لس انجلس

[عکس: 5279841.jpg]
روزنامه جوان نوشت: میزان فروش بلیت‌های کنسرت محمدرضا گلزار که قرار است در لس‌آنجلس برگزار شود، موضوع گزارش‌های انتقادی از خوانندگی این بازیگر سینم ا شده است.
فروش تنها ۱۱۷ بلیت از ۳ هزارو ۴۰۰ بلیت ممکن سالن «دالبی تیاتر» شهر لس‌آنجلس، باعث شد تا موضوع برگزاری کنسرت محمدرضا گلزار بازیگر سینم ا و مجری تلویزیون در شهر لس‌آنجلس امریکا با انتقاد گسترده خبرنگاران و برخی از چهره‌های شناخته شده حوزه موسیقی روبه‌رو شود. انتشار فیلم‌هایی از اجراهای این بازیگر در کنسرت‌های داخلی‌اش که به گفته اهالی موسیقی «فالش» و مبتدیانه است نیز بر حجم این انتقادات افزوده است.
بعضی از منتقدان مانند «پیروز ارجمند» موسیقیدان و مدیر سابق موسیقی ارشاد می‌گوید، گلزار بهتر است به جای کنسرت موسیقی، گلفروشی باز کند تا روزانه هزاران نفر به دیدنش بروند! این انتقادات منجر به گزارشی تلویزیونی درباره کنسرت گلزار شد. در این گزارش، حضور این سلبریتی سینم ا در عالم موسیقی زیر سؤال رفت و اهالی موسیقی درباره علت فروش بلیت‌های گلزار در داخل ایران و عدم استقبال از آن در خارج از کشور سخن گفتند. نکته جالب این است که پس از پخش این گزارش، میزان فروش بلیت‌های گلزار افزایش یافت، به طوری که خبرگزاری «برنا» با انتشار خبری از فروش ۶۰ درصدی بلیت‌ها خبر داد.
به رغم افزایش فروش بلیت کنسرت گلزار که قرار است در سالن مشهور «دالبی تیاتر» محل برگزاری مراسم اسکار برگزار شود، باز هم هنرمندان حوزه موسیقی در نقدهایی به خوانندگی این بازیگر سینم ا، وی را فاقد استعداد و توانایی موسیقی عنوان می‌کنند.
خبرنگاران موسیقی با مقایسه میان میزان فروش بلیت کنسرت گلزار در ایران و لس‌آنجلس، علت استقبال داخلی را علاقه قشر «تین ایجر» به این سلبریتی و استقبال سرد لس‌آنجلس‌نشین‌ها را دسترسی راحت‌تر به انواع موسیقی عنوان کرده‌اند، البته محمدرضا گلزار در واکنش به این انتقادها در یک مصاحبه اینترنتی، گفته است: «من نمی‌دانم چه اتفاقی افتاده که در مورد کنسرت من خیلی‌ها پیشواز رفتند. کنسرت من سه هفته آینده برگزار می‌شود و ۶۰ درصد بلیت‌هایش تا به امروز فروش رفته، چگونه قضاوت می‌شود که موفق بوده یا نبوده؟! من اهل بلندپروازی نیستم. افتخاری هم نیست، اما صبر و تحمل دو وجه تمایز بین من و خیلی‌های دیگر است.»
به نظر می‌رسد این بازیگر سینم ا که مدتی است وارد عرصه خوانندگی شده است، تلاش دارد تا به اهالی موسیقی ثابت کند مخاطبان صدای وی از شنیدن آثار او استقبال می‌کنند.

غم اگر به کوه گویم بگریزد و بریزد

که دگر بدین گرانی نتوان کشید باری

ابتهاج جان
پاسخ
سپاس شده توسط: