امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
واکنش پراندلی به انتخاب کونت
سرمربی سابق تیم ملی فوتبال ایتالیا به ستایش از آنتونیو کونته پرداخت و انتخاب او را به عنوان سرمربی جدید آتزوری تبریک گفت.

به گزارش ایسنا، فدراسیون فوتبال ایتالیا پس از نمایش ضعیف این تیم در جام جهانی چزاره پراندلی را از کار برکنار کرد و آنتونیو کونته سرمربی سابق یوونتوس را به عنوان سرمربی جدید خود انتخاب کرد.

پراندلی در گفت و گویی که با سایت توتو اسپورت ایتالیا داشت انتخاب کونته را به او تبریک گفت و برای جانشین خود آرزوی موفقیت کرد. او گفت: بعد از آن که کونته به عنوان سرمربی جدید تیم ملی فوتبال ایتالیا انتخاب شد با او تماس گرفتم و انتخابش را تبریک گفتم. امیدوارم که کونته بتواند در پست جدید خود موفق باشد و نتایج خوبی را به دست آورد. کونته مربی خوبی است. او در یوونتوس عملکرد بسیار خوبی داشت. امیدوارم که بتواند عملکرد خوب خود را در تیم ملی ایتالیا هم تکرار کند.

پراندلی که در حال حاضر هدایت گالاتاسرای ترکیه را بر عهده دارد، ادامه داد: ماموریت کونته با تیم ملی فوتبال ایتالیا از فردا آغاز می شود. من به عنوان کسی که پیش از این مرد نخست نیمکت ایتالیا بودم برای کونته دستیارانش آرزوی موفقیت می‌کنم.

انتهای پیام

پاسخ
سپاس شده توسط: