امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
وزير مقررات ملي و خدمات گردشگري پاکستان در ديدار با معاون رئيس‌جم
وزير مقررات ملي و خدمات گردشگري پاکستان گفت: رهبر جمهوري اسلامي ايران، در حقيقت رهبري تمام جهان اسلام رابر عهده دارند.
به گزارش باشگاه خبرنگاران به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور فرعنگی سازمان میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری؛ «فردوس عاشق اعوان» در ديدار با «محمدشريف ملک‌زاده» معاون رئيس‌جمهور و رئيس سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري در حاشیه کنفرانس بین المللی گردشگری در مشهد مقدس گفت: اعتقاد ما و دولت پاکستان اين است که رهبر جمهوري اسلامي ايران که در حقيقت رهبري جهان اسلام را بر عهده دارند مي‌توانند مردم پاکستان را نيز رهبري کنند چرا که مردم پاکستان با تمام وجود رهبر جمهوري اسلامي ايران را دوست دارند.
وي در اين ديدار با اشاره به اشتراکات فرهنگي و مذهبي ايران و پاکستان ، گفت: احساس مي‌کنم که ايران خانه دوم من است و ايران و پاکستان نه تنها دو کشور همسايه بلکه دو بردار هستند و اشتراکات فرهنگي و ديني بسيار زيادي با يکديگر دارند.
وي با ابلاغ سلام گرم رئيس‌جمهور و مردم پاکستان به رهبري جمهوري اسلامي ايران، رئيس‌جمهور، معاون رئيس‌جمهور و رئيس سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري و همه مردم ايران افزود: از اين که به ايران سفر کرده‌ام و در شهر مشهد که شهر حضرت امام رضا (ع) است با شما ملاقات مي‌کنم بسيار خوشحال هستم.
وزير مقررات ملي و خدمات گردشگري پاکستان به برگزاري کنفرانس گردشگري سلامت کشورهاي اسلامي در مشهد مقدس اشاره کرد و افزود: برگزاري اين کنفرانس يک گام بزرگ است که در ايران برداشته شد و بسيار خوشحال خواهم شد که در اين زمينه ايران و پاکستان نيز بتوانند با يکديگر همکاري کرده و در اين خصوص گام‌هاي مشترک بردارند.
وي با اشاره به انجام جراحي‌هاي بزرگ و مهم در ايران گفت: عمل‌هاي جراحي که در ايران انجام مي‌شود کار بسيار بزرگي است و ما بسيار خوشحال هستيم که کشور برادرمان جمهوري اسلامي ايران به اين موفقيت بزرگ رسيده است.
«عاشق اعوان» ادامه داد: پاکستان نيز مي‌تواند در اين خصوص از جمهوري اسلامي ايران درس بگيرد و با برنامه‌ريزي مناسب و همکاري‌هاي وزارتخانه‌هاي مرتبط در دو کشور اميدوار هستم که اين کنفرانس در پاکستان نيز برگزار شود.
وي در بخش مهمي از صحبت‌هاي خود با اشاره به جايگاه ارزشمند رهبري جمهوري اسلامي ايران، اظهار داشت: من مطمئن هستم که رهبر جمهوري اسلامي ايران مي‌توانند به ما نيز کمک کنند و من با توجه به علاقه‌اي که به ايشان دارم سلامتي ايشان را آرزو دارم و بسيار مشتاق هستم که ايشان را از نزديک ملاقات کرده و از پند و اندرزهاي ايشان استفاده کنم.
اين مقام پاکستاني در ادامه صحبت‌هاي خود به موضوع تسهيل در ورود گردشگران خارجي به ايران تاکيد کرد و افزود: يکي از مسائلي را که در اين ديدار از شما درخواست دارم توسعه گردشگري بين دو کشور و تلاش براي لغو رواديد و فراهم آوردن تسهيلات ورود شهروندان پاکستاني به ايران از جمله متخصصين و کارشناسان و مديران پاکستاني است.
وزير مقررات ملي و خدمات گردشگري پاکستان همچنين در پايان اين ديدار از معاون رئيس‌جمهور و رئيس سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري براي سفر به پاکستان دعوت رسمي کرد.
گفتني است؛ سومين کنفرانس بين‌المللي گردشگري سلامت کشورهاي اسلامي در روزهاي 28 و 29 آذرماه جاري در بيمارستان رضوي مشهد با حضور «محمدشريف ملک‌زاده‌» معاون رئيس‌جمهور و رئيس سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري برگزار شد.
بعضی آدم‌ها ناخواسته همیشه متهم‌اند!
به خاطر :
سکوت‌شان ، کاری به کار کسی نداشتن‌شان ، خلوت‌شان ،
اتاق‌شان ، استراحت‌شان ، روی پای خود ایستادن‌شان ، دوست داشتنشان !
گویی جان میدهند برای اتهام بستن و از همه بدتر این‌ که :
زود فراموش می شود خوبی هایشان!
پاسخ
سپاس شده توسط: