امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
وزیر بهداشت: گفتند من چرت و پرت می‌گویم!
 ۰۱ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۳:۰۳

وزیر بهداشت: گفتند من چرت و پرت می‌گویم!

وزیر بهداشت با بیان اینکه ‌برخی هوای آفتاب امروز را می‌بینند و می‌گویند وزیر چرت و پرت می‌گوید و دل مردم را خالی می‌کنم اما من پیش‌بینی فردای بارانی را می‌کنم، افزود: هیچ استانی نیست که داروی ضد کرونا نداشته باشد، همه هم تولید داخل است.
تسنیم: وزیر بهداشت با قدردانی از حمایت نمایندگان مجلس از مدافعان سلامت گفت: رسانه‌های بیگانه ‌هجمه سنگینی علیه سربازان سلامت ایجاد کردند.
پنجاه و یکمین نشست ستاد پیشگیری و مقابله با کرونای البرز امروز با حضور وزیر بهداشت در استانداری البرز برگزار شد.

[عکس: 2589860_831.jpg]
سعید نمکی در این جلسه با انتقاد از رسانه‌های بیگانه اظهار داشت: هجمه سنگینی علیه سربازان سلامت ایجاد کردند؛ گفتند استیضاح وزیر بهداشت کلید خورد! اما در مورد کاهش یافتن آمار مرگ و میر یک میزگرد هم نمی‌گذارند.
وزیر بهداشت با بیان اینکه ‌برخی هوای آفتاب امروز را می‌بینند و می‌گویند وزیر چرت و پرت می‌گوید و دل مردم را خالی می‌کنماما من پیش‌بینی فردای بارانی را می‌کنم، افزود: هیچ استانی نیست که داروی ضد کرونا نداشته باشد، همه هم تولید داخل است.
وی با بیان اینکه از اقدام اخیر مجلس در حمایت از سربازان سلامت تشکر می‌کنم، افزود: با اکراه به وزارت بهداشت آمدم، اما برای خدمت آمدم.
از یهـ جاییـ بهـ بعدـ اگر نریـ خـــــری !
پاسخ
سپاس شده توسط: