امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
وزیر کار: من، صدای بازنشستگان هستم
 ۰۸ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۰:۰۷

وزیر کار: من، صدای بازنشستگان هستم

خبرگزاری فارس: جمعی از بازنشستگان کشوری صبح امروز سه شنبه 8 اسفند در اعتراض به عدم اجرای قانون مدیریت خدمات کشوری در مقابل وزارت کار تجمع کردند وعلی ربیعی در یک نشست و گفت‌و‌گوی سه ساعته حرف‌ها و خواسته‌ها آنها را شنید و دیدگاه‌ها و اقدامات انجام شده در این زمینه را مطرح کرد.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در جمع بازنشستگان معترض به عدم اجرای قانون مدیریت خدمات کشوری، گفت: من سخنگو و صدای بازنشستگان هستم.

وی گفت: هر زمان که بخواهید برای شما وقت خواهم گذاشت. من نه تنها حرف شما را گوش می‌دهم، بلکه می‌شنوم، به شما حق می‌دهم و امور شما را پیگیری می‌کنم.
ربیعی با بیان اینکه هیچ مشکلی در همراهی با خواسته‌های شما حتی در یک مورد ندارم، تأکید کرد: اختلاف نظری بین ما وجود ندارد.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با ذکر مثالی از زیر فرش کردن خاکروبه‌ها گفت: ما مسائل و مشکلات را زیر فرش قرار نمی‌دهیم تا دیده نشود، بلکه برای شنیدن و حل آنها اقدام خواهیم کرد.
وی با بیان اینکه من با ساخت و پاخت‌ها نیامده‌ام، افزود: من هم مثل شما بودم حتی شاید وضع من از شما بدتر بود.
ربیعی افزود: من از نزدیک با مشکلات شما آشنا هستم و حداقل با چندین نفر از بازنشستگانی که قول داده بودم در منزلشان ملاقات داشتم.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی تأکید کرد: من برای اولین بار در تلویزبون راجع به کاهش 67 درصدی قدرت خرید بازنشسته‌ها صحبت و موضوع را به عنوان مسئله مطرح کردم؛ بنابراین نمی‌توان گفت که با این مسئله آشنا نیستم.
وی خاطر نشان کرد: این مسئله آنقدر در کشور شناخته شد که در انتخابات ریاست جمهوری اخیر نیز هر کسی می‌خواست صحبت کند ناچار بود راجع به مسائل بازنشستگان نیز اظهار نظر کند.
ربیعی افزود: وقتی در مجلس راجع به موضوع بازنشستگی و صندوق‌ها صحبت کردم ، صندوق بازنشستگی کشوری یک کارپردازی ناعادلانه با یک آینده نامعلوم بود و ما پس از آن به فهم در خصوص این مسئله رسیدیم و دارای برنامه شدیم.
وزیرتعاون، کار ورفاه اجتماعی یادآور شد: من خود برنامه همسان سازی حقوق بازنشستگان و مصوبات آن را در مجلس دنبال کردم .
وی افزود: امسال نیز با توجه به اینکه پرداخت بدهی دولت به صندوق‌ها در برنامه دولت نبود، تلاش کردیم و برای آن بودجه اختصاص دادیم.
ربیعی با اشاره به اینکه در گذشته صندوق‌ها طوری مدیریت شده‌اند که این شکاف رخ داده است، گفت: انجام این کار حجم بالایی از پول می‌خواهد و من نمی‌گویم که کار خارق‌العاده کرده‌ایم ولی کارهای زیادی انجام شده است.
وی بیان داشت: اگر از من بپرسید این اقدامات کافی است؟ می‌گویم خیر کافی نیست اما ما باید جهت را درست کنیم و راه را ادامه بدهیم.‌
اینجا همه ی برادران قابیلند
با وسوسه های ناتنی فامیلند
از ترس خیانت به رفاقت،ای عشق
اینجا همه ی رابطه ها تعطیلند...
پاسخ
سپاس شده توسط: