امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
وقتی به پرسپولیس میروم که سید جلال از این تیم برود
به گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، بازگشت ملیپوشان از برزیل باعث شد تا بازار نقل و انتقالات داغتر شده و از این پس شاهد جا به جایی ستارهها و بازیکنان ملیپوش باشیم. البته هنوز بازیکن خاصی به تیمی نقل مکان نکرده و همه چیز در حد حرف است. در این رابطه گفتگوی احمد آلنعمه مدافع ملیپوش نفت تهران را بخوانید:

* از برزیل چه خبر؟
- خبرهای برزیل تمام شد و من آمدم برزیل ایران (خوزستان) چند روزی استراحت کنم. (میخندد)

* حالا واقعا از تجربه راضی بودی؟
- چرا راضی نباشم؟ من مدتی که در برزیل بودم خیلی چیزها یاد گرفتم. اصلا هم ناراضی نیستم. به آرزویم رسیدم و بسیار راضی هم هستم.

* از بازی نکردنت ناراحت نیستی؟
- وقتی تیم خوب کار کرد و بازیکنانی که به میدان رفتند کارشان را به خوبی انجام دادند چرا باید ناراضی باشم؟ فکر نمیکنم بازیکنی از برزیل به خاطر بازی نکردن ناراحت برگشته باشد.

* در هیچ بازی نشد که به تو بگویند پاشو گرم کن تا آماده شوی و بروی به زمین؟
- هر سه بازی گرم کردم. نه تنها من بلکه همه ذخیرهها گرم کردند ولی قرار نبود هرکس گرم میکند بازی هم بکند. فقط بازی با بوسنی قرار شده بود که یک سری بازیکنان به دلیل خستگی استراحت کنند اما این اتفاق رخ نداد و کادر فنی همان نفرات قبلی را به زمین فرستاد.

* روی نیمکت استرس نداشتی؟
- هر بازیکنی بگوید من استرس نداشتم فکر نمیکنم حقیقت را گفته باشد. همین بازی اول با نیجریه که نیمه اول بازی خوبی نکردیم دلیلش استرس بود و همه دیدند نیمه دوم چقدر بهتر شدیم و حتی موقعیت گل هم داشتیم. بازی با آرژانتین هم این اتفاق افتاد و هر چه بازی پیش میرفت تیم بهتر میشد.

* در سه بازی هیچ پیراهن و عکس یادگاری با ستارهها نگرفتی؟
- نه عکس گرفتم و نه پیراهن.

* چرا؟ خجالت کشیدی؟
- این بحثها نبود و شرایط ایجاب نمیکرد که بروم پیراهن بگیرم و عکس بیندازم. من بازیکن ذخیره بودم و بازی که تمام میشد یا به سمت رختکن میرفتم یا سمت بازیکنان خودمان تا به آنها دلداری بدهم.

* در پایان بازی با آرژانتین چرا پیراهن یکی از ستارهها را نگرفتی تا یادگاری نگه داری؟
- تیم ما موقعی گل خورد که همه شوکه شدند و نمیشد این کار را کرد. من رفتم و به بازیکنان دلداری دادم.

* ولی همه پیراهن و عکس یادگاری گرفته بودند! نکند به تو نرسیده؟
- چند نفری بیشتر پیراهن و عکس نگرفتند. برای من هم مانده بود. (میخندد)

* واقعا دلت نخواست که بگیری؟
- اگر پا میداد و شرایطش را داشتم میگرفتم چون چند سال بعد ارزش پیدا میکرد و آدم میتوانست خاطراتش را زنده کند.

* چرا در بازی با بوسنی تیمملی نتوانست مثل دو بازی قبلی باشد؟
- در آن بازی ما نیاز به برد داشتیم و باید برنده میشدیم. مساوی فایدهای نداشت و متاسفانه گل اولی که خوردیم تمام برنامههای کادرفنی را به هم ریخت و چون یک هیچ با دو هیچ فرقی نمیکرد حمله کردیم و گل دوم را خوردیم. بله همه چیز خراب شد.

* با اینکه تیمملی حذف شده ولی همه دوست دارند کیروش بماند. فکر میکنی این اتفاق بیفتد؟
- امیدوارم بیفتد. چون به تیمملی نظم داده و الان با همین سه بازی خیلی از تیمها روی تیمملی حساب بازی کردهاند. قطعا نام ایران از یادشان نخواهد رفت. همین الان کیروش از خیلی مربیانی که تیمهایشان را به مرحله بعدی صعود کرده معروفتر است. او جزو سه مربی باسابقه برزیل هم محسوب میشود.

* الان یک سری بازیکنانی که به تیمملی دعوت نشدهاند چنین اعتقادی ندارند و حتی شنیده میشود بازیکنی مثل صادقیان گفته کیروش بماند به ضررش تمام میشود.
- الان کیروش بماند معلوم نیست من را به اردو دعوت کند و شاید اصلا در لیست نباشم. در سه سال حضور کیروش یک بار به اردو دعوت شدم که چشمش را گرفتم و به برزیل هم رفتم. او تمام لیگ را زیر نظر دارد و مطمئن باشید بازیکنی از چشمش نمیافتد. حالا دیگر واقعا صادقیان هم چنین حرفی زده باشد من دلیلش را نمیدانم و او نظرش را گفته است. اینکه چه فکری کرده خودش میداند.

* چیز خاصی در برزیل دیدی که برایت جالب باشد؟
- اینکه مردم برزیل این همه به فوتبال علاقه دارند خیلی جالب بود. و بیخود نیست که میگویند مهد فوتبال دنیا است. من هر کجا که میرفتم میدیدم پرچم این کشور را آویزان کردهاند و کوچه و خیابان نیز همینطور پر شده بود از پرچم برزیل!

* بگذریم. برنامهات برای فصل بعد چیست؟ در نفت تهران میمانی یا میروی؟
- دو – سه روزی استراحت میکنم و بعد تصمیم میگیرم.

* بحث استقلال، تراکتورسازی، پرسپولیس و فولاد چیست واقعا از این تیمها پیشنهاد داری؟
- به جز فولاد از سه تیم دیگر پیشنهاد دارم و خودم و مدیربرنامههایم با همه آنها صحبت کردهایم.

* اگر پرسپولیس سیدجلال را حفظ کند به این تیم میروی؟
- پرسپولیس وقتی دید که سیدجلال دارد میرود به من پیشنهاد داده و اگر بماند نه من به این تیم میروم و نه آنها به من نیاز دارند.

* سایر تیمها چطور؟ اولویت پول است یا شرایط بازیکنان را هم بررسی میکنی؟
- هر دو برایم مهم است ولی مطمئن باشید که تیمها وقتی به من احتیاج داشته باشند مذاکره میکنند و تیمی نمیآید چند بازیکن در یک پست بگیرد.

* نفت چطور؟
- آنها تماس گرفتند که جواب دادم دارم میروم مسافرت و برگشتم صحبت میکنیم.

* یعنی دارند پول میلیاردی بدهند چون بعید است تو زیر میلیارد قرارداد ببندی؟
- هنوز هیچ صحبتی نشده و بحث قرارداد میلیاردی هم مطرح نیست.

* ظاهرا دوست داری در تهران بازی کنی؟
- دوست دارم در تهران باشم ولی اینکه حتما این کار صورت بگیرد تا نه! تیم شهرستانی خوبی هم باشد میروم.

[/font]

پاسخ
سپاس شده توسط:
مرسی...جالب بود
زندگیه منه
بم نگو چی خوبه چی بده
زندگی ماله منه
خودم میدونم چی بهتره
هر جور می خواد
می خوام بگذره
پاسخ
سپاس شده توسط: