امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
وقتی که بازیگر «حوالی پاییز» حرص درمی‌آورد
باشگاه خبرنگاران جوان: ارشا اقدسی بازیگر سریال «حوالی پاییز» از واکنش مخاطبان نسبت به نقش منفی در این سریال گفت.
[عکس: 1874203_192.jpg]
به بهانه پخش سریال «حوالی پاییز» بخش‌هایی از گفت‌وگو با ارشا اقدسی را مرور می‌کنیم.
مخاطبان این شب‌ها بازی شما را در سریال حوالی پاییز تماشا می‌کنند اولین تجربه بازیگری در تلویزیون است؟
در تلویزیون تجربه بازیگری کوتاه داشتم اما برایم جالب بود نقش منفی، خاکستری را بازی کنم و نقش منفی را به خاطر چالش خاص خود دوست دارم، این موضوع بسیار هیجان‌انگیز و جذابی است.با گروه خوبی همکاری داشتم ارتباط ام با حسین نمازی کارگردان و ایمان غیرتمند دستیار ایشان خیلی خوب بود که به من خیلی کمکم کرد همچنین بازیگر‌های روبه رو به من هم کمک بسیاری کردند. روز‌های تولید، روز‌های خوب و خوشی برای من بود. همه چیز ایده‌آل بود بر خلاف خیلی از پروژه‌ها کمترین مشکلی هم نداشتم.
دلیل حضور شما در این نقش چه بود؟ نگران واکنش‌های مردم بودید؟
بسیاری از بازیگران به دلیل قضاوت‌های مردم دوست ندارند نقش منفی بازی کنند البته سال‌هاست در سینم ا کار می‌کنم؛ بچه سینم ا هستم و ۱۵ سال در این محیط و این شاخه کاری بزرگ شدم البته «حوالی پاییز» تجربه جدیدی برایم بود و از حضورم هم پشیمان نیستم.
واکنش‌های مردم نسبت به فرهاد نشان می‌دهد که من توانستم اندازه خودم با نقش فرهاد حرص همه مخاطبان را در بیاورم؛ آن‌هایی که من را می‌شناسند می‌گویند چقدر خوب حرص ما را در آوردی و افرادی که از من شناخت ندارند به من فحش می‌دهند.بازیگران نقش‌های منفی یکسری بازی‌های خاص دارند
اما من سعی کردم بازی ام شبیه کسی نباشد اندازه خودم بازی کرده‌ام با توجه به اینکه تلویزیون یک رسانه عمومی است و همه افراد با هر سن و تفکری آن را می‌بینند می‌توانیم از طریق یک نقش منفی پیام‌های مثبتی را به مخاطب بدهیم به دلیل آنکه با سیـ ـگار کشیدن کاراکتر‌های منفی یا هر کاراکتری در فیلم‌ها مشکل دارم،
سعی کردم با سیب خوردن پیغام خودم را برسانم. یک کودک این موضوع را تشخیص نمی‌دهد که این شخصیت منفی است یا مثبت و به راحتی از او الگوبرداری می‌کند. پس از پخش سریال از سیب خوردن این شخصیت، پیغام‌های جالبی را دریافت کردم که کودکان ما مدتی است بسیار سیب می‌خورند و این برایم جای خوشحالی است که درباره سیـ ـگار این موضوع پیش نیامده است؛ لذا با این اتفاق حتی اگر توانسته باشم بر روی دو نفر هم تاثیر مثبت بگذارم، برایم بسیار حائز اهمیت است.
احترام که میزاری فکر میکنن لایق احترامن!
نه عزیزم! مارو مادرمون درست تربیت کرده..
پاسخ
سپاس شده توسط:
بامزه و حرص درار بود.
اما من یکی می خوام سر به تن شیوای سریال نباشه. :-2-42-:
خدايا تو ببين 
خدايا تو ببخش

پاسخ
سپاس شده توسط: