امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ویسی: روز به روز به ته جدول نزدیک می شویم/مرفاوي خوب بازي کرديم و پي
Rainbow 
کنفرانس خبری بعد از بازی پیکان- صبا؛

نشست خبري پس از بازي تيم هاي پيکان و صبا در حالي برگزار شد که سرمربيان دو تيم به سوالات خبرنگاران پاسخ دادند.
به گزراش خبرنگار ورزشي باشگاه خبرنگاران، ویسی، سرمربي تيم فوتبال پيکان گفت: از همان بابی که فکر می کردیم ضربه خوردیم و متاسفانه هر روز به ته جدول نزدیک می شویم.

سرمربی پیکان پس از باخت مقابل صبا قم گفت: تیم های که در بحران هستند را خوب می توانیم از بحران خارج کنیم و از آن ها چهار، پنج گل دریافت می کنیم که این امر برای تیم ما بسیار ناخوشایند است.

وی افزود: از همان جاهای که فکر می کردیم ضربه خوردیم و نتیجه ای بازی را به تیم حریف واگذار کردیم.

ویسی تصریح کرد: با شرایط پیش آمده هر روز به انتهای جدول نزدیک تر می شویم که این امر برای تیم ما مشکلات فراوانی را رقم زده است .

وی اظهار داشت: در نیم فصل ماکسیمو را به تیم اضافه کردیم اما در این بازی نتوانست خواسته های ما را برآورده کند.

همچنین ویسی گفت: بازیکنان باید مثل بختیاری زاده از انگیزه ای بالای را داشته باشند. بختیاری زاده در سن بالا چنان با انگیزه بازی می کنند که گویی می خواهد به تیم ملی برای بار دیگر دعوت شود.

مرفاوي: وقتي خوب بازي مي کنيم گل مي زنيم

بر اساس اين گزارش، صمد مرفاوی گفت: از سازه های خالی بهترین استفاده را کردیم و توانستیم از فضاهای خالی به بهترین نحو ممکن استفاده کنیم.

مرفاوی افزود: روی نقاط ضعف تیم حریف کار کرده بودیم و توانستیم از روی همین نقاط ضعف به گل برسیم .

مرفای اظهار داشت: وقتی که خوب بازی می کنیم خوب گل می زنیم امروز از بازی بازیکنانم بسیار راضی بودم .

وی تصریح کرد: به دروازه بان های دوم و سوم تیم بسیار اعتماد دارم و آن ها را به جای حامد لک در ترکیب تیم قراردادم.

سرمربی صبای قم گفت: حامد لک مشکلات شخصی دارد و به این علل بازوبند کاپیتانی تیم از این تیم جدا نشده است به امید خدا در چند روز آینده مشکلات حامد لک حل شده و تیم را همراهی خواهد کرد./مح
.xcvk..xcvk.
پاسخ
سپاس شده توسط: