امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ویژه شدنت تبریک پریماه جون :)
از همه هم انجمنی های عزیز ممنون
اوخ تو یه همچین موقعی باید نتم ته بکشه؟!
تازهههههههه الانم با نت خونه بابابزرگم با موبایل اومدم
هه هه بلاخره بنفش شدم
وای چقد من لایک دارم
والاxcvb
و دیگر آسمان را نخواهی دید...
پاسخ
سپاس شده توسط:
مبارکه عزیزمmara
پاسخ
سپاس شده توسط:
مبارک باشه xcvlxcvk

شِیـطاטּ نیـستَم

فِرشـته هـَم نیـستم

فـَقط دُختَـرم!

ازنـوعِ سـاده اش...

حـَـوا گونہ فـِکـر میـکُنم

فَقـط بـہ خاطـِرِ یـک ســیب

تـا کـُجا بایَـد تـاواטּ داد...؟

پاسخ
سپاس شده توسط:
مبارک...مبارک...ویژه شدنت مبارکdfgadfgadfgaaauaauaauaajaajaajgggtgggtgggtbcmwbcmwbcmwbmctbmctbmctbmcwbmcwbmcw
اگه زندگیت ته کشید
بشین با ته دیگش حال کن
هی نشین بگو به اخرش رسیدم...
پاسخ
سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Wink صنم جان مدیر شدنت مباااارک minaa 5 243 ۱۱-۰۱-۰، ۰۹:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: صنم بانو
  تبریییییییک مینا جووووون واسه بنفش شدنت صنم بانو 7 231 ۱۴-۱۰-۹۹، ۰۸:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: sadaf
  تبریک به تنها رنگ نارنجی انجمن(ملکه برفی) d.ali 3 229 ۲۹-۰۵-۹۸، ۰۴:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: minaa

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
36 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۲۲-۰۵-۹۴, ۱۱:۴۴ ب.ظ)، sadaf (۲۳-۰۵-۹۴, ۰۴:۵۸ ب.ظ)، محمد رضا (۲۲-۰۵-۹۴, ۰۱:۰۲ ب.ظ)، ~mahdis~ (۲۲-۰۵-۹۴, ۰۱:۳۶ ب.ظ)، v.a.y (۲۳-۰۵-۹۴, ۰۵:۲۳ ب.ظ)، ×دختر بهار× (۲۲-۰۵-۹۴, ۱۲:۱۸ ب.ظ)، N!rvana (۲۲-۰۵-۹۴, ۱۲:۵۴ ب.ظ)، ~ MoOn ~ (۲۲-۰۵-۹۴, ۱۱:۴۲ ب.ظ)، .ShahrzaD. (۲۳-۰۵-۹۴, ۱۰:۳۵ ق.ظ)، ملکه برفی (۲۶-۰۹-۹۴, ۰۹:۳۳ ب.ظ)، vajiheh (۲۲-۰۵-۹۴, ۰۳:۴۰ ب.ظ)، yasaman2001 (۲۲-۰۵-۹۴, ۱۱:۱۱ ب.ظ)، hadis hpf (۲۲-۰۵-۹۴, ۱۱:۰۴ ب.ظ)، نويد (۲۳-۰۵-۹۴, ۰۷:۱۲ ب.ظ)، خانوم معلم (۲۳-۰۵-۹۴, ۰۵:۴۵ ب.ظ)، Ar.chly (۱۱-۱۰-۹۴, ۰۱:۰۲ ق.ظ)، .مليكا. (۲۲-۰۵-۹۴, ۱۱:۵۶ ب.ظ)، SilentCity (۲۲-۰۵-۹۴, ۰۶:۵۷ ب.ظ)، hedy (۲۲-۰۵-۹۴, ۱۱:۱۰ ب.ظ)، farnoosh-79 (۲۲-۰۵-۹۴, ۰۱:۵۵ ب.ظ)، • Niha • (۱۷-۰۹-۹۴, ۰۴:۳۱ ب.ظ)، ****Dayan**** (۲۳-۰۵-۹۴, ۰۶:۵۰ ب.ظ)، mercede (۲۲-۰۵-۹۴, ۰۱:۴۳ ب.ظ)، ghazaleh (۰۵-۰۶-۹۴, ۱۰:۵۶ ب.ظ)، نیاز (۲۲-۰۵-۹۴, ۱۱:۵۶ ب.ظ)، raha22 (۲۲-۰۵-۹۴, ۰۷:۴۲ ب.ظ)، Neda0077 (۲۲-۰۵-۹۴, ۰۲:۰۷ ب.ظ)، heliia (۱۹-۰۹-۹۴, ۰۶:۱۲ ب.ظ)، eris (۲۳-۰۵-۹۴, ۰۵:۴۵ ب.ظ)، آشوب (۱۲-۱۰-۹۴, ۱۱:۲۵ ب.ظ)، فاطمه27 (۲۲-۰۵-۹۴, ۱۲:۵۳ ب.ظ)، deli67 (۲۳-۰۵-۹۴, ۰۶:۰۶ ب.ظ)، آیداموسوی (۲۲-۰۵-۹۴, ۰۴:۲۳ ب.ظ)، ehsan hpf (۲۲-۰۵-۹۴, ۰۲:۱۵ ب.ظ)، sahar* (۱۲-۱۰-۹۴, ۰۸:۰۱ ب.ظ)، d.ali (۱۲-۱۲-۹۵, ۱۰:۵۳ ق.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان