امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پارک چانیول(آخرین عضو گروه E X O)
نام : پارک چانیول
نام هنری : چانیول
قدرت ( نماد ) : آتش
تاریخ تولد : 27 نوامبر 1992
قد : 185
ملیت : کــــــره ای
موقعیت در گــروه : رپر ، خواننده ووکال
گــروه خونی : A
مهارت ها : نواختن گیتار ، درام ، بیس ،djembe و رپ و بازیگری
Nickname: Wealthy Teeth, Happy Virus
----------------------------------------------------------------------------
- توی ورژن ژاپنی ویدئوی جنی از سونیوشیده حضور داشته
- هم اتاقیه بک هیونه.
- توی ی سیستم استعداد یابی اس ام در ۲۰۰۸ کشف و انتخاب شده
- بکهبون گفته که صدای نفس کشیدن چان خیلی بلنده!!
- یک آدم رمانتیکه…
- خیلی تی وی ایکس کیو و مخصوصا یونهو رو دوست داره
موتو:”لذت ببر…”(با خودت حال کن!)
- عادت داره که ریتمو با دستاش دنبال می کنه
- دختر ایده آلش:بامزه,خندون!
شخصیت مثبت و روشنی داره و با روحیه س
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Park Chan-yeol ( به کــــــره ای : 박찬열) که بیشتر به نام Chanyeol میشناسنش ، رپر اصلیه گــروهه.
پارک در سئول به دنیا اومد و یه خواهر که سه سال از خودش بزرگتره به اسم Park Yu-ra داره .
خواهرش به عنوان خبرنگار در CBS فعالیت میکنه. Park در دبیرستان Hyundai Chungun واقع دریکی از شهرستانهای Ulsan
به نام Dong-gu درس خوند و وقتی شونزده ساله بود در موسسه ی خصوصیه بازیگری قبول شد. پارک از
دوران دبستان طــــــرفدار سازهای محتلف بود. اون گفت که تاثیر عمده بر یادگیریش در ساز درام، فیلم School of Rock بود.
اون همین طــــــور میتونه گیتار ، گیتار بیس و djembe (یک نوع ساز کوبه ای) بزنه.
در دوران راهنمایی، پارک به همراه دوستای نزدیکش گــروهی به اسم "Heavy Noise" رو تشکیل داد.
سال 2008 بعد از دوم شدنش در مسابقه ی تلویزیونی مدلهای یونفیرم پوش ، امتحان ورودیش در اس ام رو از طــــــریق
سیستم هنرمندیابی با موفقیت داد. در این زمان، اون از اعضای گــروه مدرسه اش یعنی "Seiren" بود.
پارک قبل از شروع به کارش در چندین موزیک ویــدیو حضور پیدا کرد، از جمله موزیــک ویدیوئه TVXQ به نام
"HaHaHa Song" که در سال 2008 و به همراه Suho و Kai بود و همینطــــــور سال 2010 در موزیــک ویدیوئه
ژاپنیه سونوشیده به اسم "Genie" بازی کرد. پارک دوازدهمین و آخرین عضو از Exo بود که در 23 فوریه سال 2012
به طــــــور رسمی به عموم معرفی شد. پارک گفت که Mraz و Eminem بزرگترین تاثیر رو برزندگیش گذاشتن.سال 2013
پارک به همراه Sehun در طــــــنز تلویزیونی Royal Villa حضور کوتاهی رو داشت.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
- وقتی یکی رو میزنه از قدرت زیادی استفاده می کنه...تا حدی که یه بار D.O رو به گریه انداخت..
- موهای چان یئول به حالت عادی خیلی نامرتبه. در نتیجه به موهای سه هون حسودی می کنه....(راستش منم حسودی می کنم)
- وقتی وقت خوردن میشه از همه جدی تره...
- طــــبق گفته اعضا مثل آهنربا میمونه...هر کی نزدیکشه رو گیر میندازه...(100 درصد...)
- از بازی کردن خوشش میاد...همیشه هم کلی ایده داره.مخصوصا اگه با لوهان باشه یهو کلی ایده واسه اینکه چه بازی بکنن به ذهنشون میاد.
..(یعنی میانگین سنیشون 2 سال هم نیست...)
چانیول همیشه بکهیونو به خاطر قد کوتاهش مسخره میکنه تا جایی که اشک بکیو در میاره،
یه دفعه کای این حرکت چانیولو میبینه و به چانی میگه بیا با هم مسابقه ر..ق..ص بدیم (خخخخ ضایع شدددد)
چانیول همیشه مواظـــــب بکهیونه چون میگه بکهیون خیلی کوچولوئه پس باید ازش مواظـــــبت کنم.
چانیول از اینکه بکی بچه بازی در بیاره خوشش میاد. به خاطر همین خیلی بکهیونو اذیت میکنه.چون وقتی بکهیون
حرص میخوره مثل بچه ها میشه
چانیول خوشش میاد گوشای بکهیونو بکشه (گوشای بچه کش میاد خوب )
--چانیول نمیخواد گوشاشو شوراخ کنه چون اونوقت گوشاش بیشتر خودشونو نشون میدن!
همه همیشه چان یئول رو به خاطـــر موهای ژولیده اش مسخره می کنن...مخصوصا بک هیون بهش میگه مث احمقاس...اونم میگه خودت احمقی
خلاصه که چان یئول زیر بار نمیره و معتقده همواره خوش تیپه.
یه طــــرفدار به چانیول گفته خیلی خوش قیافه ست اونم شروع کرده به دست زدن!چن کنارش نشسته بود و درحال امضا دادن
به یه طــــرفداره دیگه بود رو به دختری که جلوش بود گفت "اونو میبینی؟متاسفانه دوست منه!"
به چانیول میگن 'سایه ی لیدر'(leader shadow) چون هر وقت سوهو نمیتونه صحبت کنه چانیول بجاش حرف میزنه
به نظـر خیلیا قیافه ی Chany اصلا به رپر ها نمیخوره چون بیش از اندازه با نمکه!
یه گربه ی سفید داره!
خودش میگه یه فرد رمانتیک تشریف داره!
خوشش میاد بزنه تو سر بقیه اعضا ولی تا حالا این کار رو به 2نفر نکرده یکی Luhan و دیگری Kris
Chanyeol و Kai و Luhan اعضایی هستن که راحت تر از بقیه میخندن! البته میگن این مساله برای Kai عادیه چون بیشتر
روز خواب آلوده ست و نمیفهمه دور و برش چی میگذره! حتی Sehun میگه این 3نفر میتونن باهم یه سیرک رو اداره کنن!
سنگین ترین عضو گــروه Chanyeol ه که 75 کیلوه! Tao و Kris هم نفر دوم و سوم هستن!
سبک ترین عضو گــروه هم Luhan ه که کمتر از 60کیلوه!
خواهر Kai زیاد به خوابگاه EXO میاد و غذاهای خوب میاره ولی بیشتر غذاهارو Chanyeol
میخوره چون اکثر اون مواقع Kai میخوابه!خواهر Chanyeol هم غذا براشون میاره که اونارم Kai و Baekhyun میخورن!
Chanyeol و Baekhyun یبار مسابقه ی رامن خوری گذاشته بودن که همه ی اعضا میگفتن Chany
برنده میشه و فقط Kai طرف Baekhyun بوده!
وقتی Kai تب داره نمیتونه تو اتاقشون با کولر بخوابه و از اونجایی که اتاق Chanyeol و Baekie
اکثر اوقات گرم میشه Kai و Chany جاشون رو باهم عوض میکنن! وقتی هم سر Kai درد میکنه Baekhyun بغلش میکنه
و اونجوری میخوابن
تو همه ی بازی ها یه نابغه محسوب میشه!
Chanyeol و Sehun بیشترین زباله رو تو EXO تولید میکنن!
Chanyeol و Kai تو گــروه لقب گراز رو دارن به خاطــــــــر اشتهاشون!
تو دوران کارآموزی Chany عضوی بوده که دیرتر از همه به تمرین میومده و زود تر از همه میرفته!
تو یکی از اولین فن ساینهاشون یه طــــــــرفداری یک دامن بسی کوتاه پوشیده بوده که Chany سرزنشش میکنه!
دختر بیچاره هم تو فن ساین بعدی درست و حسابی لباس میپوشه!
یبار تو یکی از فن ساینینگ ها هم یه دختری بوده خیلی خجالتی بوده ولی میخواسته با Chanyeol های فایو
(High Five) کنه! Chanyeol هم که این خانم خجالتی رو دیده مچ دستش رو گرفته , بالا آورده و خودش هم سرش
رو پایین آورده تا بتونه چشمای دختره رو ببینه و باهاش های فایو کرده و بعد هم گفته Bye
Sehun از اینکه Chanyeol رو صورتش جوش داشته باشه خیلی خوشحال میشه!
تو فن ساینینگ Cheonahn یکی از فنا به Chany یه هدیه میده و بهش میگه : تو خیلی خوش قیافه ی! قیافه ت منو کور میکنه!
Chany هم تشکر میکنه و جواب میده : آره منم کور میکنه! طــــــــرفدار گرامی هم میگه : وقتی تو فن ساینینگ Time Square
هم اینو بهت گفتم همین جواب رو دادی! Chanyeol هم خجالت میکشه و میگه : واقعا؟ همینو گفتم؟!
یبار یه طــــــــرفدار یه کاغذ به Chanyeol داده که روش نوشته بوده به جز تو , تو گــروه کی از همه خوش قیافه تره؟
اسم اعضا گــروه رو هم به صورت گزینه نوشته بوده که Chany علامت بزنه! ولی Chanyeol هیچ کدوم رو علامت نزده بوده
و یه گوشه نوشته بوده : خود تو!
4- از Dara از 2NE1 بسیار خوشش میاد و یبار حتی تو حساب Cyword ش نوشته بوده که میخواد با Dara ازدواج کنه!
دخترایی که عکساشون تو صفحه ی Cyword جناب Chany هست عبارتند از : Shin Min Ah و
Suzy از Miss A و Dara از 2NE1 و Hyosung از Secret و Sohee از WG !
Chanyeol قبلا تو تو*ی*تر هم عضو بوده که Lizzy از After School رو دنبال میکرده!
خواهر Chanyeol سه سال از خودش بزرگتره!
فکر میکنه صداش و دندوناش جذابش میکنن!
گــروه مورد علاقه ش TVXQ ه و عضو مورد علاقه ش هم Yunhoه!
دختری رو دوست داره که خندیدن رو دوست داشته باشه و صادق باشه!
تو بچگی همیشه دوستاش به خاطــــــــر گوشاش مسخره ش میکردن!
خانواده ی Chany پولدار تشریف دارن!
به همراه Lay عضوی از EXO هستن که قبل از دبیوت تو دوران کار آموزی هم فن کلاب داشتن!
همیشه لباسای کثیفش رو کنار لباسای Sehun میذاره تا وقتی Sehun مال خودش رو میشوره مال Chanyرو هم بشوره!
میخواد Scarlett Johnson رو ببینه!
عدد مورد علاقش 21ه!
از Eminem و Jason Mraz هم خوشش میاد!
یکی از آهنگ های مورد علاقش آهنگ Always Awake از Jazzyfact بوده!
در سن 16 سالگی، او را به یک مدرسه بازیگری خصوصی ثبت نام کرده بودند (بازیگر آینده؟)
در دبیرستان، او تشکیل یک گــروه موقت داده بود.
او می تواند گیتار، طـــبل، طـــبل آفریقایی، و باس بنوازد.
او پرشور در مورد یادگیری نحوه ی بازی سازی های جدید است.
او خود را "برگشت صدای" می نامد چرا که صورت بچه گانه خود را با صدای عمبق و مردانه خود در تضاد می داند.
هنگامی که شما در کنار او هستید،شما را به خنده وا می دارد بدون توجه به چیزی.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
جذابیت: مسئول نشون دادن هیجان بیش از حد و عوض کردن جو و فضای سنگین!
چه موقع هایی خیلی با وقارو مردونه بنظـر میرسی؟: بنظرم یه مرد واقعی محجوب و در حد باور نکردنی ای شجاعه.درست مثل من.
من اونقدرا هم که بنظـر میرسه شیطون نیستم.وقتی رپ میخونم یا وقتی دارم یه ساز میزنم خیلی تمرکز میکنم و جدی میشم.
دختر ایده آل: کسی که سلیقه ش تو موسیقی و حس شوخ طـبعیش با من جور باشه.وقتی یه نفر میگه "ئه منم این آهنگ رو دوست دارم"
خیلی خوشم میاد!
اعتراف عاشقانه: وقتی تو اتاق تنهاییم.یه دسته گل تازه بهش میدم و براش آواز میخونم.
دستورالعمل قرا.ر گذاشتن با چانیول: هر جا باشم مثل گرامافون براتون میخونم.من دوست دارم
صحبت کنم ولی سوال نمیپرسم پس راحت میتونی بیای طرفم.د​رباره ی موسیقی خیلی هوشیارم.وقتی منو بشناسین میفهمین که
درواقع خیلی پخته هستم ولی دوست دارم بامزه و شوخ باشم.وقتی هیجان زده میشم صدام خیلی بلند میشه.با کسی که دوستش دارم
خیلی با ملایمت رفتار میکنم.
و دیگر آسمان را نخواهی دید...
پاسخ