امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پايان سرقت هاي سريالي در ته چاه
Rainbow 
خراسان - مورخ سه‌شنبه 1391/10/26 شماره انتشار 18317

محمد جعفري - سارق کابل هاي تلفن که يک ماه باعث اختلال در بخشي از سيستم مخابراتي پايتخت شده بود در آخرين سرقت اش دچار بدشانسي شد و در حالي که در کانال زيرزميني گرفتار شده بود و با مرگ دست و پنجه نرم مي کرد توسط مأموران آتش نشاني نجات پيدا کرد.به گزارش خراسان، چندي قبل با شکايت اداره مخابرات درباره قطع شبکه تلفن ثابت در محدوده ستارخان، به افسران کلانتري ۱۱۸ مأموريت داده شد در اين باره تحقيق کنند. با وجود تدابير پليس هر روز بخشي از کابل هاي شبکه سرقت و تلفن شهروندان قطع مي شد. با اين حال تحقيقات در اين باره ادامه يافت تا اين که دو روز قبل مأموران حين گشت زني در بزرگراه يادگار امام(ره) به يک خودروي وانت پيکان سفيد رنگ که به طرز مشکوکي کنار بزرگراه پارک شده بود مشکوک شدند. چند دقيقه از حضور مأموران در آن جا مي گذشت اما خبري از راننده وانت نبود تا اين که چند لحظه بعد مأموران متوجه وجود يک چاله مخابراتي در زير وانت شدند. بررسي دقيق تر نشان مي داد مردي داخل چاله مخابراتي گرفتار شده است. مأموران فوراً وانت پيکان را کنار کشيدند و پي بردند راننده پيکان در چاله گرفتار شده و در وضعيت بدي به سر مي برد. به اين ترتيب پاي امدادگران آتش نشاني به ميدان کشيده شد و بعد از دقايقي اين مرد نجات پيدا کرد. او که مجهز به کلاه ايمني، اره و چراغ قوه بود وقتي خود را در برابر پليس ديد به ناچار اعتراف کرد براي سرقت کابل هاي مخابراتي وارد چاه شده بود. او گفت: حدود يک ماه است کابل هاي منطقه را سرقت مي کنم. امروز هم مي خواستم از طريق اين چاه کابل بدزدم به همين دليل خودروام را روي در چاه پارک کردم تا کسي مشکوک نشود. فکر مي کردم اين چاه عمق کمي دارد اما وقتي وارد شدم ناگهان سقوط کردم و ديگر نتوانستم بالا بيايم. اين بار بدشانسي آوردم.
.xcvk..xcvk.
پاسخ
سپاس شده توسط: sa armani