امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پخش کارتونی درباره حیوانات رو به انقراض در ایران
۱۶ دی ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۲
پخش کارتونی درباره حیوانات رو به انقراض در ایران
مجموعه انیمیشنی «گلستان سرزمین من» روایتگر داستان هایی از زبان حیوانات مختلف بومی منطقه گلستان ایران است که حول شخصیت پرنده ای به نام «هما» به وقوع می پیوندد.
خبرگزاری ایسنا: مجموعه انیمیشنی «گلستان سرزمین من» روایتگر داستان هایی از زبان حیوانات مختلف بومی منطقه گلستان ایران است که حول شخصیت پرنده ای به نام «هما» به وقوع می پیوندد.

[عکس: 2516590_499.jpg]

به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما، انیمیشن «گلستان سرزمین من» به تهیه کنندگی و کارگردانی علیرضا کاویان راد در ۲۶ قسمت ۱۵ دقیقه ای با تکنیک دوبعدی برای گروه سنی کودک و نوجوان در مرکز پویانمایی صبا تولید شده است و با موضوع انتقال مفاهیم انسانی نظیر خوشبختی و نوع دوستی هر روز ساعت ۱۹ از شبکه نهال پخش می شود.

در این انیمیشن تصاویری از زنجیره حیات وحش منطقه گلستان به نمایش درمی‌آید و همچنین شخصیت محوری این مجموعه پرنده ای به نام هماست که تعداد محدودی از این پرنده در منطقه گلستان باقی مانده، حیوانات منطقه با آمدن او هر یک با به نمایش گذاشتن توانایی های خاص خود سعی در ثبت مقام برتر در میان دیگران دارند.

پرداختن به حیات وحش ایران و حیوانات رو به انقراض و انتقال مفاهیم اجتماعی و اخلاقی به کودکان از ویژگی های این انیمیشن برشمرده شده است.
اینجا همه ی برادران قابیلند
با وسوسه های ناتنی فامیلند
از ترس خیانت به رفاقت،ای عشق
اینجا همه ی رابطه ها تعطیلند...
پاسخ
سپاس شده توسط: