امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پرسپولیس در لیگ برتر مدعی قهرمانی است/ژوزه با این نتایج باید زودتر
Rainbow 
تارتار:

مربی سابق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: با آن نتایجی که مانوئل ژوزه در پرسپولیس کسب کرده بود، باید خیلی زودتر استعفا می داد و می رفت.
مهدی تارتار در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران، اظهار داشت: مانوئل ژوزه بالاخره استعفا داد و از پرسپولیس رفت اما به نظر من و با توجه به نتایجی که گرفته بود،از همان اول باید این کار را می کرد و استعفا می داد.
ژوزه تعامل خوبی هم به هواداران پرسپولیس نداشت و به دلیل عدم محبوبیت بین طرفداران و عدم کسب نتایج مطلوب باید زودتر از این چنین تصمیمی گرفت و خودش از پرسپولیس می رفت.

وی افزود: البته با آن خصوصیات اخلاقی که در این مدت از مانوئل ژوزه دیدم،بعید می دانم که به این راحتی استعفا داده باشد و از پرسپولیس جدا شده باشد اما اگر خودش استعفایش را نوشته و امضا کرده،دیگر هیچ مشکلی نیست. امیدوارم که اینگونه باشد و مشکلی برای پرسپولیس از این جهت به وجود نیاید.

مربي سابق تيم فوتبال پرسپوليس گفت: پرسپولیس با یحیی گل محمدی شروع خوبی داشت و با 6 گل ملوان را در جام حذفی شکست داد.
معمولا تغییر مربی یک شوک است که به تیم وارد می شود و باید این مساله را از چند جهت بررسی کرده مربی برکنار شده پرسپولیس رابطه عاطفی خوبی با بازیکنان تیم برقرار نکرده بود و بچه های پرسپولیس او را دوست نداشتند و جدایی او باعث شد انرژی بچه ها آزاد شود.

به نظر من این تغییرات یک شوک مثبت برای تیم پرسپولیس بود و بچه ها راحت تر کار کردند.البته یحیی گل محمدی تاثیر مثبت در تیم داشت و با بچه ها ارتباط خوبی برقرار کرده است اما با یک بازی نمی شود قضاوت کرد بلکه باید در پایان فصل عملکرد تیم و کادر فنی را بررسی کرد.
به نظر من الان برای قضاوت در مورد عملکرد گل محمدی در پرسپولیس زود است.

مربی سابق پرسپولیس اظهار داشت: داشتن مهره هایی که پرسپولیس در اختیار دارد،آرزوی هر مربی است و اگر به بهترین شکل از این بازیکنان استفاده شود،روند پرسپولیس بهتر هم می شود چون بازیکنان پرسپولیس همه در حد ملی هستند.
به نظر من آقای رویانیان خیلی خوب عمل کرد و در نیم فصل نقاط ضعف تیم را هم برطرف کرد و این مجموعه باید روند رو به رشدی داشته باشد.

وی افزود: نیم فصل دوم شروع شد و پرسپولیس در اولین بازی این هفته میزبان صنعت نفت آبادان است. درست است که تیم صنعت نفت در انتهای جدول است اما تلاش آنها برای بقا در لیگ برتر است و انرژی زیادی خواهند گذاشت که در لیگ برتر بمانند و به لیگ یک سقوط نکنند.

البته با نمایشی که پرسپولیس مقابل ملوان داشت و بازی زیبایی که انجام داد،تیم های بالای جدول هم نمی توانند حریف این تیم شوند به شرطی که در ادامه لیگ هم همینطور ظاهر شوند. به نظر من در دور برگشت پرسپولیس قرعه خوبی دارد و می توانند به جمع مدعیان لیگ اضافه شوند.

تارتار در پایان گفت: من پرسپولیس را یکی زا مدعیان لیگ می دانم چون در این فصل بازی هایی از این تیم دیده ام که ثابت می کند پرسپولیس توانایی و پتانسیل بالایی دارد. پرسپولیس با 4 پیروزی پیاپی می تواند به جمع مدعیان لیگ برسد. پرسپولیس هنوز چیزی را از دست نداده و یک نیم فصل دیگر باقی مانده و می توان به جمع مدعیان لیگ برسد./مح
.xcvk..xcvk.
پاسخ
سپاس شده توسط: