امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پرطرفدارترین زن جهان کیست؟
93/11/14

پایگاه خبری رادیو چین: آنجلینا جولی، با شکست ملاله یوسف زی، برنده جایزه نوبل صلح، هیلاری کلینتون، وزیر امور خارجه آمریکا و حتی ملکه انگلستان، به عنوان زنی پرطرفدار در جهان انتخاب شد.

تازه ترین نظرسنجی سازمان نظرسنجی انگلستان موسوم به «YouGov» که بیش از 25 هزار نفر در آن شرکت کرده اند، نشان می دهد، آنجلینا جولی، بازیگر، کارگردان، مادر و فرستاده ویژه سازمان ملل، در مقام اول پرطرفدارترین زن جهان قرار دارد.

[عکس: 456339_723.jpg]

آنجلینا جولی 39 سال دارد و به تازگی فیلم جدیدی به نام "ناگسستنی" «Unbroken» را کارگردانی کرده است. این فیلم درباره جنگ جهانی دوم است که بسیار مورد ستایش قرار گرفته ا ست. از سوی دیگر، در سال 2001 آنجلینا جولی به عنوان فرستاده ویژه سازمان ملل برای دیدار از پناهندگان سراسر جهان سفر کرد.

ملاله یوسف زی از پاکستان در مقام دوم قرار دارد. این دختر 17 ساله در سال 2014 میلادی به عنوان برنده جایزه نوبل صلح انتخاب شد و به عنوان برنده جایزه نوبل صلح، او همواره سرگرم دفاع از حقوق و منافع زنان و کودکان در پاکستان بوده است.

در رتبه مردان، بیل گیتس با بیشترین طرفدار در مقام اول قرار دارد و باراک اوباما، رییس جمهوری آمریکا و شی جین پینگ، رییس جمهوری چین در مقام های دوم و سوم قرار گرفته اند.

رتبه بندی زنان با بیشترین طرفدار به شرح زیراست:

1. آنجلینا جولی

2. ملاله یوسف زی

3. هیلاری کلینتون

4. ملکه انگلستان

5. میشل اوباما

6. سلین دیون

7.اپرا وینفری

8. جولیا رابرتز

9.آنگ سان سو کی

10. آنگلا مرکل
دیشب خوابت را دیدم..
صبح،
شمعداني باغچه مان گل از گلش شکفته بود...
پاسخ
سپاس شده توسط:
یعنی واقعا اگه کسی با بی حجابی میشه پرصرفدارترین
به نظر من حیوانا از ما ادما پرطرفدارترینه
زن باید با اعتقاد واندیشه اش پرطرفدارترین باشه

زن باید با نجابتش خودش رو ثابت کنه نه با بی آبرویی هرکی موافقه دستا بالا؟؟؟؟
راستی اینکه میگن طرف طرفدار صلحه همش کشکه،برای مشهور شدن خودشون وگرنه کی به فکر بدبخت بیچاره های دنیا،یکم پول میریزن تو حلق این سازمان ملل که همه اش کشکه بد مشهور میشن،
حتما اهنگ اقای زمانی رو که به نام می کشیم رو گوش بدین متوجه حرف من میشید
پاسخ
سپاس شده توسط:
افرین
mara
پاسخ
سپاس شده توسط:
10 موردشون برن به جهنم که به درد هیچی نمیخورن
آمدن ' بودن ' شدن ' رفتن
پاسخ
سپاس شده توسط:
من نميفهمم اين آنجلينا چى داره كه رتبه ى اوله ؟! :/
[url=http://s2.server-dl.asia/mr-reese/single/july/week1/Lindsey%20Stirling%20-%20The%20Arena%20-%20MP3%20128.mp3][/url]
پاسخ
سپاس شده توسط:
(۱۴-۱۱-۹۳، ۰۳:۰۸ ب.ظ)n@st@r@n نوشته: یعنی واقعا اگه کسی با بی حجابی میشه پرصرفدارترین
به نظر من حیوانا از ما ادما پرطرفدارترینه
زن باید با اعتقاد واندیشه اش پرطرفدارترین باشه

زن باید با نجابتش خودش رو ثابت کنه نه با بی آبرویی هرکی موافقه دستا بالا؟؟؟؟
راستی اینکه میگن طرف طرفدار صلحه همش کشکه،برای مشهور شدن خودشون وگرنه کی به فکر بدبخت بیچاره های دنیا،یکم پول میریزن تو حلق این سازمان ملل که همه اش کشکه بد مشهور میشن،
حتما اهنگ اقای زمانی رو که به نام می کشیم رو گوش بدین متوجه حرف من میشید
نسترن جان نگفته که توی ایران کی خوشگل ترین زنه که
وقتی یه نظر سنجی یا یه مسابقه ی جهانی مدل و از این جور چیزا برگزار میشه کلا ایران توش شرکت نمیکنه چون هیچ چیز منحصر به فردی نداره که بخواد شرکت کنه
پاسخ
سپاس شده توسط: