امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پسری که به سلفی گرفتن معتاد شده است +عکس
[عکس: 3ewp_1086052180-parsnaz-com.jpg]

پسری که به سلفی گرفتن معتاد شده است 
تعداد زیادی از ما در طول روز سلفی هاي متعددی می‌گیریم اما پسری هست که در روز حدود 200 عکس سلفی از خود میگیرد. جنید احمد، مرد 22 ساله اي اهل پیتربورو – انگلستان شیفته گرفتن سلفی است.او میتواند روزانه بیش از سه ساعت را صرف آماده کردن خود برای تصاویر سلفی کند و مدعی استروزانه بیش از 200 عکس از خود گرفته و بهترین آن ها را در پیج اینستاگرام خود به اشتراک می‌گذارد.

به گزارش پارس ناز این پسرجوان که قبلا هنرجوی فشن و مدل بوده، هرروز مانند یک جلسه عکسبرداریحرفه اي رفتار میکند و حتی خودش را «سلطان سلفی» می نامد. وی برای خاطرجمعی از آنکه همیشه در همهعکس هایي که برای 50،000 فالوئر خود به اشتراک می‌گذارد، بهترین باشد هر هفته از خدمات زیباییپوست استفاده کرده، ابروهایش را مرتب میکند و ساعت ها در جلوی آینه به گریم می‌پردازد.

[عکس: ijtb_1249661053-parsnaz-com.jpg]

پسر معتاد به عکس هاي سلفی
در طول سال‌ها، وی از چندین خدمات زیبایی نظیر روکش هاي دندانی، پرتز چانه، پرتز گونه، پرتز خطوطآرواره، پرتز لب ، بوتاکس زیر چشم و روی سر ، تاتوی ابرو و انجماد چربی استفاده کرده است.این میزان فرآیند برای یک نفر بسیار زیاد است چه برسد به یک شخص 22 ساله ولی جنید مدعی استهمه انها برای جلب کردن توجه ها به او در شبکه اجتماعی ارزش داشته است.

او می‌گوید وقتی یک عکس پست می‌کنم، در عرض همان یکی دو دقیقه اول شاید حدود 100 لایکدریافت می‌کنم و این را دوست دارم. گوشی ام دیوانه می‌شود، شگفت انگیز است.
پاسخ
سپاس شده توسط:
واقعا دیوانس این باباااا  ‌ :-2-42-:
عشق آن است،که یوسف بخورد شلاقی،
       درد تا مغزه سرُ جانِ زلیخا برود!
پاسخ
سپاس شده توسط:
چه ابروهای مرتبی هم داره asna
و خدایی که در این نزدیکیست..!
پاسخ
سپاس شده توسط: