امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پسر ۱۳ساله توسط پدرش زجرکش شد (+عکس)
[عکس: 0.012298001358069314_taknaz_ir.jpg]

روزنامه آمریکایی «شیکاگو تریبیون» نوشت، یک مرد ۴۰ ساله آمریکایی به اتهام نگهداری پسربچه ۱۳ ساله اش داخل قفس سگ و ضرب و شتم وی تا سر حد مرگ و سپس دفن پسرش در یک قبر کم عمق در نزدیکی منزلش روز گذشته (جمعه) به ۸۰ سال حبس محکوم شد.

«ریلی چوت» با اقرار مصلحتی به جرم خود در برابر دادستان ها در ماه جاری توانسته است ۴۰ سال از حبس ۱۲۰ ساله خود را که به جرم رفتار بی رحمانه با پسرش «کریستین» و مرگ وی در سال ۲۰۰۹ میلادی با آن روبرو شده بود را کم کند و نهایتا به ۸۰ سال حبس محکوم شود.

[عکس: 0.054908001358069314_taknaz_ir.jpg]

بر اساس این خبر، کریستین هنگام مرگش کمتر از ۲۷ کیلو وزن داشته است و دو سال آخر عمر خود را در قفس سگی که تقریبا یک متر ارتفاع داشته، گذرانده است و مرتبا نیز از پدرش کتک می خورده است.

پدر کریستین با حضور در دادگاه اینطور گفته است که: من متوجه شدم که چقدر اشتباه کردم. من تمام مسئولیت را بر عهده می گیرم و به خاطر کارهایم بسیار شرمنده و پشیمان هستم. من عاشق پسرم بودم!

در این خبر آمده است که جنازه کریستین در سال ۲۰۱۱ میلادی توسط کارآگاهان و بعد از آن کشف شده است که خواهر بزرگ تر این پسربچه به بستگانش گفت که برادرش دو سال پیش و به دلیل مشت های پی در پی پدرش مرده است.

بر اساس این خبر، پدر و مادر کریستین جنازه پسرشان را داخل کوله پشتی می گذارند و سپس بدنش را با قرار دادن انجیل روی سینه اش می سوزانند.

کریستین ابتدا داخل اتاق خواب، بعد داخل حمام حبس و سپس به پایه های تخت خواب بسته می شود و زمانیکه می تواند فرار کند،‌ پدرش او را داخل قفس سگ می اندازد و به او ته مانده غذا می‌دهد.

مادر کریستین نیز که در سال ۲۰۱۱ داخل زندان از همسرش جدا شد، در مقابل دادستان ها اقرار مصلحتی به جرم کرد و قبول کرد که در مرگ پسرش با همسرش همکاری داشته است. او قرار است در ماه فوریه به اتهام غفلت از فرزندش محاکمه شود.

این زن آمریکایی گفته است که از ترس اینکه حضانت بچه‌هایش را از دست بدهد، سوء رفتارهای همسرش با کریستین را گزارش نکرده است.
بازنده میگه میشه اما سخته
برنده میگه سخته اما میشه

پاسخ
سپاس شده توسط: asemoni ، mahtabiiiiii
واقعا که.......!!!!!tyuityuiazxcazxcdviadvia
پاسخ
سپاس شده توسط:
فقط می شه گفت تاسف آوره
نباید شیشه را با سنگ بازی داد!

نباید مست را در حال مستی دست قاضی داد!

نباید بی تفاوت چتر ماتم را به دست خیس باران داد!

کبوترها که جز پرواز آزادی نمی خواهند!

نباید در حصار میله ها با دانه ای گندم به او تعلیم ماندن داد!

پاسخ
سپاس شده توسط: mahtabiiiiii
ناراحت کنندست....
پاسخ
سپاس شده توسط:
این تیکه اش من و کشته .... من عاشق پسرم بودم ... dvia
باران حضورت
که ببارد
تنهایی ام خشکسالی اش
را تعطیل می کند
به حرمت
قطراتی از جنس تو ...
پاسخ
سپاس شده توسط:
واقعا واسش متاسفممممممممم
All day, all night, I’ll be waitin’ standby
Can’t stop because I love it, hate the way I love you
All day all night, maybe I’m addicted for life, no lie.
I’m not too shy to show I love you, I got no regrets
I love you much, too much to hide you, this love ain’t finished yet.
پاسخ
سپاس شده توسط: