امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پشت‌پا رحمتی به تیم‌های لیگ برتری/ رحمتی در استقلال می ماند
Heart 
تاریخ انتشار : چهارشنبه, 20 دی 1396 16:38

[عکس: 96-10-15enew1066.jpg]

مهدی رحمی کاپیتان استقلال پستی در اینستاگرام منتشر کرد و حرف دل خود را به همه زد.

به گزارش خبرآنلاین، مدتی است که رحمتی کاپیتان و دروازه بان استقلال نیمکت نشین شده است و حتی شابعه شده بود که او شاید از استقلال جدا شود. دروازه بان استقلال امروز در اینستاگرام خود پستی منتشر کرد و نوشت: «تمام این شایعات و اخبار نادرستی که این روزها درباره من منتشر شده به خاطر این است که طی هفته‌های گذشته از چند باشگاه لیگ برتری پیشنهاد داشتم اما به این فکر کردم که همه این مراحل را در گذشته تجربه کردم و خیلی خوب می‌دانم در هیچ باشگاهی نمی‌توانم به اندازه استقلال احساس خوبی داشته باشم و این همه مورد لطف هوادارانش قرار بگیرم. ارادت من به تک تک شما دوستداران استقلال قلبی است و اطمینان دارم که روزهای بزرگ در انتظار ماست و با حمایت و پشتیبانی از این تیم، به موفقيت خواهيم رسيد . با استقلال روی سکو، روی نیمکت، درون دروازه را تجربه کرده‌ام و مهم برایم این بوده که در کنار شما ایستاده‌ام. با عشق تا انتها در كنار تيمم و شما خواهم بود.»
[عکس: 96-10-15enew1067.jpg]

منبع: بیتوته
از یهـ جاییـ بهـ بعدـ اگر نریـ خـــــری !
پاسخ
سپاس شده توسط: