امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پله برقی را خاموش کردیم تا حادثه مشهد تکرار نشود
Rainbow 
مسئولان شهرداری منطقه 20 علت بسته شدن پله برقی ایستگاه جوانمرد را عدم تکرار حادثه مشهد اعلام کردند.
به گزارش خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران، اهالی منطقه 20 چند وقتی است که هر روز صبح برای رفتن به مترو و استفاده از پل مکانیزه مقابل آن با تابلویی مواجه می شوند که از شهروندان برای مشکل ایجاد شده عذرخواهی می کند.
پل عابر پیاده مقابل ایستگاه مترو جوانمرد قصاب به علت نقص فنی خاموش است و شهروندان برای رسیدن به مترو دچار مشکل می شوند.

این در حالیست که طبق مشاهدات خبرنگار ما و صحبت های اهالی منطقه به دلیل اینکه سرتاسر بزرگراه شهید دستواره نرده کشی است این پل تنها مسیری است که شهروندان برای رسیدن به مترو باید از آن عبور کنند.

یکی از اهالی منطقه به خبرنگار ما گفت: این پل تنها راه رسیدن به مترو است در غیر این صورت ما باید یک مسیر طولانی را تا میدان نماز رفته و دور بزنیم تا به آن سوی خیابان برسیم.

یکی دیگر از اهالی می گوید: من هر زمان که از این مسیر عبور می کنم شاهد خرابی این پل هستم این در حالیست که پله های پل های مکانیزه به خاطر شیبی که دارند بعد از بالا رفتن از آن دچار کمردرد و زانو درد می شویم.

این در حالیست که خرابی این پل به دلیل نقص فنی برای شهروندانی که از کهولت سن و بیماری رنج می برند مشکل بسیاری را ایجاد کرده است.

پیرمردی که نفس نفس زنان از پله ها بالا می آید و چند بار در حین راه روی پله ها مکث می کند تا نفسی تازه کند می گوید: خرابی این پل برای من که یک پیرمرد 65 ساله هستم و هفته ای چند بار از این جا عبور می کنم خیلی سخت است چرا که به بیماری قلبی دچار هستم.

خانم مسنی از پله ها بالا می آید وقتی از او سوال می پرسم بریده بریده پاسخ می دهد خیلی سخت بود نفسم بند آمد این مسیر هر روز من است امیدوارم هر چه زودتر درست شود.

پس از شنیدن گلایه های شهروندان علت خاموش شدن پله برقی پل عابر پیاده را از شهردار ناحیه 2 منطقه 20 جویا شدیم.

عرفان نصرتی در گفتگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران گفت: پل مکانیزه جوانمرد قصاب در سال 1388 جهت سهولت بیشتر شهروندان به بهره برداری رسید طی چند هفته گذشته هم به دلیل پایان عمر مفید برخی از قطعات اصلی آن و برای جلوگیری از تکرار حادثه ای که در مشهد مقدس برای کودکان دبستانی رخ داد پله برقی پل را خاموش کردیم تا نسبت به رفع نقص آن اقدام کنیم.

شهردار ناحیه 2 منطقه 20 اعلام کرد: شهرداری بعد از اطلاع رسانی و نصب بنر نسبت به خاموش کردن پله ها اقدام کرد و طی چند روز آینده نیز با تامین قطعات لازم شاهد بهره برداری پل خواهیم بود.

امیدواریم وعده چند روزه مسئولان شهری با تاخیر چند ماهه همراه نباشد و شاهد بهره برداری دوباره این پل مکانیزه باشیم./ز

گزارشی از فاطمه هنرور
.xcvk..xcvk.
پاسخ
سپاس شده توسط: sadaf ، بانوی جنوب ، پرنسس ، sa armani
اميد واريم اين مشگل نيز حل شودdfgh
بازنده میگه میشه اما سخته
برنده میگه سخته اما میشه

پاسخ
سپاس شده توسط: مرد آریایی ، sa armani
برای افراد مسن و کسایی که مشکل زانو یا کمر دارند سخت است ........باید زودتر اقدامی کنند
می کوشم غــــم هایم را غـــرق کنم اما
بی شرف ها یاد گرفته اند شــنا کنند ...
حسين پناهي

پاسخ
سپاس شده توسط: مرد آریایی ، sa armani