امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پنجره‌هایی که پنج سال بسته مانده
احد ده‌بزرگی که به‌تازگی کتاب «سروش عشق» از او منتشر شده، می‌گوید یکی از آثارش با عنوان «هزار پنجره خورشید» پنج سال است در حوزه هنری مانده و هنوز منتشر نشده است.

این شاعر در گفت‌وگو با خبرنگار ادبیات و نشر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، گفت: کتابی به نام «هزار پنجره خورشید» دارم که پنج سال پیش آن را برای انتشار به حوزه هنری سپرده‌ام، اما نمی‌دانم چرا تا الآن منتشر نشده است. خبر نشرش را هم در خبرنامه مهر که مال خودشان است زده‌اند، اما هنوز خبری نشده است.

او ادامه داد: این کتاب شامل دوبیتی‌های اهل بیتی و عاشورایی است. از توحید شروع کرده‌ام، درباره پیامبر (ص)‌، حضرت زهرا (س)، اصحاب پیامبر (ص) و امام حسن (ع) شعر سروده‌ام تا به کربلا رسیده‌ام. درباره کربلا هم قسمتی از زیارت ناحیه مقدسه را به شعر برگردانده‌ام. چند مرتبه سراغ این کتاب را گرفته‌ام. پیش از ماه رمضان هم خدمت آقای یزدان‌پناه رفتم، گفتند در نوبت اصلی است و قیمت جدیدش را که بزنند منتشر می‌شود.

این شاعر همچنین گفت: کتاب «سروش عشق» نیز که یک قسمتش نوحه و یک قسمت آن سفرنامه کربلاست، به‌تازگی در انتشارات نوید شیراز منتشر شده است.

ده‌بزرگی سپس گفت: کتابی با عنوان «سومین حرم اهل بیت» دارم که آن را برای انتشار به انتشارات بخش فرهنگی شهرداری شیراز سپرده‌ام. این کتاب را برای امامزاده‌های شیراز تهیه کرده‌ام. شیراز حدود 100 امامزاده بلافصل دارد که برای هرکدام یک شعر نوشته‌ام، عبدالرضا لطف‌اللهی هم یک قطعه نوشته است.

انتهای پیام

پاسخ
سپاس شده توسط: