امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پوریا پورسرخ: آقای الف ترس از مرگ را در من از بین برد
بازی در فیلم سه بعدی "آقای الف" به دلیل شرایط محیطی فیلم و گذراندن وقت در بهشت زهرا ترس از مرگ را در من از بین برد.
به گزارش خبرنگار حاضر در محل نشست علی عطشانی کارگردان فیلم سینم ایی "آقای الف" ضمن تشکر از علاقه‌مندان فیلم در خصوص شروع ایده این فیلم گفت: ایده اصلی در فیلم "امتداد شهر" و فیلمبرداری برخی سکانس های فیلم به صورت سه بعدی بستر را برای ساخت چنین فیلمی فراهم کرد و به لطف خدا و سختی کار هموار شد.

[عکس: 774593_282.jpg]

وی در خصوص نقص فنی در حین نمایش فیلم عنوان کرد: قطع شدن تصویر مربوط به فیلم نبوده و به دلیل سطح پایین تکنولوژی در سالن نمایش یکی از دستگاههای نمایشی سوخت.
عطشانی در خصوص فیلمنامه عنوان کرد: چیزی که در ساخت فیلم "آقای الف" اهمیت زیادی داشت بحث سه بعدی فیلم بود و فیلمنامه و هزینه مالی فیلم به جای فیلمنامه در بخش سه بعدی صرف شد.
در ادامه پوریا پورسرخ بازیگر "آقای الف" ضمن تحسین این فیلم بدون حمایت دولتی عنوان کرد: زمان بیشتری که برای فیلمبرداری سه بعدی نیاز بود سختی کار را افزایش داد و با توجه به فیلمبرداری پشت سر هم سختی کار را در تکنیک پشت دوربین بیشتر کرد.
وی ادامه داد: با توجه به رصد کردن روزنامه های اخیر مبنی بر ساخت اولین کار سه بعدی علاقمند به بازی در این فیلم بودم اما به خلاف سایر دوستان اعتماد به نفس پیشنهاد دادن به این بازی را به عوامل فیلم نداشتم.
پورسرخ تاکید کرد: حسن این کار در من این بود که با موضوع مرگ کنار آمدم و ترس از مرگ در وجود من از بین رفت.
سعید شرفی کیا تهیه کننده در خصوص فیلم سه بعدی و مشکلات اکران فیلم گفت: مبنای فیلم سه بعدی در سینم ای دو بعدی فراهم کنیم.
بابک محقق مسئول سه بعدی فیلم در خصوص هزینه و زمان این فیلم گفت: خوشحالم که بعد از 6 سال چنین لحظه ای را شاهد بودم و با توجه به مشکلات جا به جایی دستگاه فیلمبرداری سختی زمان را برای فیلمبرداری افزایش داد اما از خسارت عوامل این فیلم برای تولید چنین فیلم سه بعدی را تحسین می‌کنم.
شاهین نجومی بازیگر و سرمایه گذار فیلم "آقای الف" عنوان کرد: بازگشت سرمایه این فیلم دست ما نیست و به موضوع شجاعت در تولید چنین فیلمی معنا ندارد.
بعضی آدم‌ها ناخواسته همیشه متهم‌اند!
به خاطر :
سکوت‌شان ، کاری به کار کسی نداشتن‌شان ، خلوت‌شان ،
اتاق‌شان ، استراحت‌شان ، روی پای خود ایستادن‌شان ، دوست داشتنشان !
گویی جان میدهند برای اتهام بستن و از همه بدتر این‌ که :
زود فراموش می شود خوبی هایشان!
پاسخ
سپاس شده توسط: soomi