امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پور حیدری: کی روش همه امکانات را دارد اما هیچ پیشرفتی نداشته ایم
Rainbow 
پور حیدری: کی روش همه امکانات را دارد اما هیچ پیشرفتی نداشته ایم / چه کسی برنامه های کی روش را تأیید می کند که به اینجا رسیده ایم؟
سرمربی سابق تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: تیم ملی ما به لحاظ فنی هیچ حرکت مثبتی در 2 سال اخیر نداشته است.
منصور پورحیدری سرمربی سابق تیم ملی کشورمان در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران اظهار داشت: تیم ملی در مسابقات غرب آسیا ناکام ماند و این مسئله را از 2 جهت باید مورد بررسی قرار دهیم بحث اول این بود که بچه ها چند بازی بین المللی انجام بدهند تا نفرات بهتر دیده شوند و بتوانند به تیم ملی بزرگسالان ما کمک کنند اما بحث دیگر هم این است که فوتبال ما در 2 سال اخیر به لحاظ فنی هیچ حرکت مثبتی نداشته است و چه تیم اول و چه تیم دوم ما هیچ پیشرفتی نداشته است.

وی افزود: فوتبال ما در 2 سال گذشته هیچ پیشرفتی نداشته و متأسفانه کسی هم پاسخگو نیست تمام امکانات در اختیار کی روش بوده و هیچ مشکلی به لحاظ امکانات نداشته و اردوهای او به موقع برگزار شده و لیگ هم وقت که خواسته تعطیل شده اما حرکت خاصی از او ندیده ایم و اتفاق بدتر اینکه عده ای بازیکنان و باشگاه های خودمان را مقصر می دانند اما کسی در مورد کادر فنی تیم ملی صحبت نمی کند.

وی در ادامه گفت: به نظر من اشکال در کادر فنی تیم ملی است باشگاه های خودمان را مقصر می دانند اما کسی در مورد کادر فنی تیم ملی صحبت نمی کند.

وی در ادامه گفت: به نظر من اشکال در کادر فنی تیم ملی است باشگاه های ما تلاش زیادی می کنند و در تمرینات زحمات زیادی می کشیم با مشکلات فنی به خصوص گلزنی را حل کنیم اما 2 سال است که هیچ حرکتی در تیم نمی بینیم و به نظر من اشکال از کادر فنی تیم ملی است که نمی تواند زمینه ساز پیشرفت فوتبال ما شود.

سرمربی سابق تیم ملی کشورمان اظهار داشت: چرا کی روش در 2 بازی اول تیم ملی در مسابقات غرب آسیا روی نیمکت نبوده و چرا در بازی سوم روی نیمکت حاضر شد؟ اصلاً آدم نمی داند چه برنامه و چه هدفی در تیم ملی ما دنبال می شود فوتبال ما اشکال دارد و باشگاه های ما در تیم های پایه به شکل اصولی کار نمی کنند چون امکانات آنها کم است اما نباید از کادر فنی تیم ملی غافل شویم چون 2 سال است که همه چیز را در اختیار کی روش قرار داده ایم و این وضعیت فوتبال ما است.

وی افزود: ما در گذشته با تیم ملی ب هم در غرب آسیا شرکت کرده و قهرمان شده ایم اما این بار ببینید که چه وضعیتی در رقابت های غرب آسیا داشتیم به نظر من مشکلات را باید ریشه یابی کرد و برنامه های کی روش باید مورد بررسی و ارزیابی قرار بگیرد تیم ملی در رقابت های غرب آسیا 2 تساوی و یک پیروزی مقابل یمن به دست آورد و حتی نتوانست از گروهش صعود کند که اصلاً قابل قبول نیست به نظر من باید برنامه های کی روش بررسی شود و باید ببینیم چه کسی برنامه های ایشان را تأیید کرده که فوتبال ما چنین وضعیتی دارد.

وی در ادامه گفت: به نظر من کفاشیان در مشکلات امروز فوتبال ما مقصر نیست چرا که ایشان کارها را در فدراسیون تقسیم بندی کرده و به هر کمیته وظیفه ای داده است کفاشیان کمیته های مختلف را برای برنامه ریزی و پیگیری مسائل روز فوتبال کشورمان گذاشته و باید از کمیته فنی فدراسیون فوتبال جواب بخواهد که با وجود این همه امکانات چرا وضعیت فوتبال ما اینطوری است و چرا شرایط ما روز به روز بدتر می شود و چرا هیچ حرکتی در این 2 ساله نشده است.

وی افزود: فوتبال ما کار بسیار دشواری در پیش دارد و برای صعود به جام جهانی هم شرایط بسیار سختی داریم که چرا برای حضور در جام جهانی کارمان به اما و اگر کشیده است ما برای صعود به جام جهانی اختیارمان تنها دست خودمان نیست یعنی هم باید بازی هایی که داریم را ببریم و هم منتظر نتایج حریفان مان باشیم.

پور حیدری در پایان گفت: شرایط فوتبال ما خوب نیست و ضمن احترام به کی روش باید بگویم که تمام مسائل باید ریشه یابی و بررسی شود باید از کی روش سوال شود چرا در این 2 ساله تیم ملی ما حرکت مثبتی نداشته و همه چیز را سر باشگاه ها خراب نکنیم چون باشگاه ها زحمت خودشان را می کشند و باید ایراد را در جای دیگری جستجو کنیم./آق
.xcvk..xcvk.
پاسخ
سپاس شده توسط: