امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پیرترین تازه عروس و داماد جهان+عکس
پیرزن و پیرمرد انگلیسی به زودی رکورد مسن ترین تازه عروس و داماد جهان را به نام خود ثبت می‌کنند. آرمان پرس:به نقل از العربیه؛ "جورج کربی" 103 ساله و "دورین لاکی" 91 ساله قصد دارند ماه آینده با برگزاری مراسم ازدواج خود، رکورد جدیدی به ثبت برسانند. آنها پس از ثبت رسمی ازدواج، پیرترین تازه عروس و داماد جهان لقب می‌گیرند. این زوج 27 سال پیش با یکدیگر آشنا شدند و حالا احساس می‌کنند زمان ازدواجشان فرا رسیده است.
داماد سومین ازدواج خود را تجربه می‌کند و از ازدواج های گذشته 7 فرزند، 15 نوه و 7 نتیجه دارد. او به عروس 91 ساله خود توضیح داد برای خواستگاری نمی‌تواند زانو بزند زیرا پس از آن دیگر قادر نخواهد بود روی پا بایستد!

[عکس: 5568_110.jpg]
تاریخ ازدواج این زوج 13 ژوئن (23 خرداد) برنامه ریزی شده است. آنها روی هم 194 سال دارند و امیدوارند فرصت پیدا کنند رکورد پیرترین تازه عروس و داماد قبلی را با 188 سال پشت سر بگذارند.
[عکس: 85875505027359354516.gif]
پاسخ
سپاس شده توسط:
باحالهTongue
ولی‌بعد از 27سااال؟
خدای من!چقدر دوست دارم که وقت مناجات خدای من بخوانمت، الهی … ربی …این حس مالکیت، این که تو خدای من هستی...انگار تمام حفره ها و جاهای خالی را پر می کند …
پاسخ
سپاس شده توسط:
به پای هم پیرتر شیدmara
پاسخ
سپاس شده توسط: