امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چابك‌سازی به این معنا نیست كه سازمان بخواهد بخش اعظمی از كارمندان
معاون سرمایه‌ انسانی با رد شایعاتی مبنی برحذف نیروی انسانی در روند سیاست‌های چابك‌سازی تصریح كرد: رسانه ملی از همه ظرفیت‌های نیروهای شایسته و كارآمد بهره می گیرد.
[عکس: 2879378_975.jpg]

به گزارش حوزه رادیو تلویزیون باشگاه خبرنگاران به نقل از روابط عمومی صداوسیما؛ در مراسمی در سالن مركز تحقیقات سازمان صدا و سیما، عمران حیدری، مدیركل جدید منابع انسانی سازمان، معرفی شد.

در این مراسم دكتر علی‌اصغر جعفری معاون سرمایه انسانی سازمان صدا و سیما، نقش رسانه ملی را در گسترش و عمق بخشیدن مبانی دینی، مهار هجمه عظیم دشمن و مقابله با امپراتوری رسانه‌های بیگانه پررنگ دانست و گفت: در گذشته بزرگ‌ترین لطمه‌ای كه می‌خوردیم از نبرد رسانه‌ای بود اما امروزه قدرت‌های استعماری نمی‌توانند جریان‌های رسانه‌ای خود را در جهان حاكم كنند، زیرا كه رسانه ملی همواره در موقعیت‌های گوناگون از جمله ناآرامی‌های سوریه، حمله داعش و ... روشنگرانه عمل كرده است.

وی به هجمه‌های رسانه‌ای به سازمان صدا و سیما از جمله قطع شبكه های برون‌مرزی از روی ماهواره‌های غربی در سال‎های اخیر اشاره كرد و افزود: دشمنان سعی كردند با برتری تكنولوژیك صدای حقیقت را خاموش كنند، اما در این جنگ نابرابر رسانه‌ای وجود نیروهای مؤمن، متخصص، پرتلاش و باانگیزه، ما را قدرت برتر میدان كرد و همین ویژگی باعث شده كه امروز سازمان به بهره‌مندی از ظرفیت نیروی انسانی متخصص و متعهد خود افتخار كند.

جعفری گفت: بحث چابك‌سازی و مدیریت نیروی انسانی به این معنا نیست كه سازمان بخواهد بخش اعظمی از كارمندان خود را از بدنه سازمان حذف كند، بلكه به این معناست كه با مدیریت درست از همه ظرفیت‌های نیروهای شایسته و كارآمد بهره بگیرد.

جعفری در ادامه اداره كل منابع انسانی را نقطه ثقل و مركز استراتژیك نیروی انسانی دانست و افزود: از جذب تا هدایت شغلی نیروها، برعهده این اداره كل است و در سیاستگذاری جدید سازمان ، این مجموعه باید به سمتی برود كه علمی‌‌تر و مقتدرتر در مدار تأثیرگذاری محتوایی و در جایگاه اصلی منابع انسانی قرار گیرد.

وی در این مراسم از زحمات آقای پورنصاری كه با وجود ابتلا به بیماری و كسالت جسمانی‌، در اداره این مجموعه تلاش بسیاری كرده است قدردانی كرد. عباس پورنصاری مدیركل سابق منابع انسانی به مقام بازنشستگی نائل آمده است.

مدیر كل جدید منابع انسانی نیز در سخنانی كوتاه ضمن قدردانی و آرزوی تندرستی برای پورنصاری، مدیر پیشین این اداره كل، گفت: خدا را شاكرم كه توفیق خدمتگذاری در حوزه منابع انسانی برای من فراهم شده است. امیدوارم همه اعتمادها باعث شود من سرباز موثری برای رسانه ملی باشم.

انتهای پیام/رس
تا وقتی عشق آسمونی دارم
چه نیازی به عشق زمینی دارم
×من نوشت

پاسخ
سپاس شده توسط: